Muž bisexualac

gost 287528

Elita
Poruka
20.348
Pre 2 nedelje, na nekoj i ne baš švalerskoj destinaciji (možda malo zabačeno), prolazeći parkingom videla sam svog zubara kako je za guzu uhvatio jednog lika (onako hot+ pogled).Zajedno su seli u automobil i odvezli se u meni nepoznatom pravcu (kako to već biva u holivudskim filmovima, aj ok nije bio zalazak sunca na horizontu...) Zubar je inače srećno oženjen & perspektivan čovek :zper: ( tako ih doživljavaju u društvu).
Žemske & žene...Da li bi vas više povredilo da vas dečko/muž vara sa muškarcem ili sa ženskom personom?
Muški takođe, samo u razmeri vaša devojka/žena sa ženskom ili muškom osobom?
Nekima je svejedno? Prevara je prevara (bilo da nastavite ili prekinete ljubavisnje)?
 
Jbg nekome nije dovljno sto ima nekog pored sebe,to je egoizam,kada misli samo na sebe i na neku potrebu,jer je na sigurnom,pa moze da svrlja,meni je to neposteno prema toj njegovoj zeni,a i u drugim slucajevima mislim isto.
 
Latentnih homoseskualaca kod oba pola koliko volis, pogotovo kada su muski u pitanju, ako i brakova koje imaju kao paravan.

Po meni prevara je prevara, bez obzira na pol sa kojim te neko prevari.

Nisam ranije razmišljala o ,,paravanima" u tom smislu. Sada nešto kontam, da li bi mu propala privatna praksa zbog sexualne opredeljenosti, da je napravio taj rez? Moguće. Ustvari, ko bi ga znao, možda nije gej već bi...Nekako mi je varijanta paravana više asocijacija na brakove zbog državljanstva :lol:

- - - - - - - - - -

da me sa ribom prevari,manje bi me povrijedilo,pomislio bi da se sprda sa mnom...:lol:
Zanimljivo...Čudan način za sprdanje :lol:
 
Nisam ranije razmišljala o ,,paravanima" u tom smislu. Sada nešto kontam, da li bi mu propala privatna praksa zbog sexualne opredeljenosti, da je napravio taj rez? Moguće. Ustvari, ko bi ga znao, možda nije gej već bi...Nekako mi je varijanta paravana više asocijacija na brakove zbog državljanstva :lol:

- - - - - - - - - -


Zanimljivo...Čudan način za sprdanje :lol:

U ovo vreme mislim da ne bi, ranijih godina vrlo moguce.
 
Pre 2 nedelje, na nekoj i ne baš švalerskoj destinaciji (možda malo zabačeno), prolazeći parkingom videla sam svog zubara kako je za guzu uhvatio jednog lika (onako hot+ pogled).Zajedno su seli u automobil i odvezli se u meni nepoznatom pravcu (kako to već biva u holivudskim filmovima, aj ok nije bio zalazak sunca na horizontu...) Zubar je inače srećno oženjen & perspektivan čovek :zper: ( tako ih doživljavaju u društvu).
Žemske & žene...Da li bi vas više povredilo da vas dečko/muž vara sa muškarcem ili sa ženskom personom?
Muški takođe, samo u razmeri vaša devojka/žena sa ženskom ili muškom osobom?
Nekima je svejedno? Prevara je prevara (bilo da nastavite ili prekinete ljubavisnje)?

Prewara je prewara,mada msm da bi muski bili happy da im dodje riba sa ribom:lol:

A lik íz price je wer.gej a ne bí..
 
Latentnih homoseskualaca kod oba pola koliko volis, pogotovo kada su muski u pitanju, ako i brakova koje imaju kao paravan.

Po meni prevara je prevara, bez obzira na pol sa kojim te neko prevari.

Íz price ssam cula zalika kojije gej i kome je brat gej al posto roditelji znaju za brata a ne za njega a on ne bi da im un zivot u fazonu je da nadje ribu izglumi brak i dobije decu..
 
Nisam ranije razmišljala o ,,paravanima" u tom smislu. Sada nešto kontam, da li bi mu propala privatna praksa zbog sexualne opredeljenosti, da je napravio taj rez? Moguće. Ustvari, ko bi ga znao, možda nije gej već bi...Nekako mi je varijanta paravana više asocijacija na brakove zbog državljanstva :lol:

- - - - - - - - - -


Zanimljivo...Čudan način za sprdanje :lol:

pa sam ta ideja da žena vara sa ženom mi je smješna...zato se ne bi mnogo potresao...u smislu neke sujete...ili toga da će veza da pukne..
ma nemam pojma,nisam nikad o tome ni razmišlja...ovo je ono što mi prvo pada na pamet u momentu..:lol:
 

Back
Top