Зорана Михајловић и Синиша Мали проглашени за "Најевропљане 2014. године"

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
http://www.nspm.rs/hronika/zorana-m...proglaseni-za-najevropljane-2014.-godine.html

Хроника
Зорана Михајловић и Синиша Мали проглашени за "Најевропљане 2014. године"

понедељак, 11. мај 2015.
БЕОГРАД - Потпредседница Владе Србије Зорана Михајловић и градоначелник Београда Синиша Мали проглашени су вечерас за "Најевропљане 2014. године".

"За мене је Европа једнакост, могућност за све, али и правда за оне који су најрањивији", рекла је Зорана Михајловић, примајући награду за област економије и привредног развоја.



Она је казала да су "Најевропљани" они који су најрањивији, "зато што су млади или стари или почињу свој бизнис или су родно неравноправни", и додала да себе сматра њиховим "амбасадором".

Примајући награду, градоначелник Синиша Мали рекао је да је претходне године урађено много да се Београд "врати у Европу" и приближи суседима и другим главним градовима Европе.

"На томе ћемо настојати и даље", рекао је Мали, који је награђен за пројекат развоја и реконструкције Београда.

Као страни држављанин, награду "Најевропљанин" је добио амбасадор Белорусије Владимир Чушев.

Уручујући му награду, министар привреде Жељко Сертић казао је да је Чушев интензивно радио на повезивању народа Србије и Белорусије.

За област образовања награђена је Математичка гимназији у Београду, а у области јавног менаџмента генерални директор Аеродрома "Никола Тесла" Саша Влаисављевић.

Манифестацију "Европско вече у Београду", на којој се додељује награда "Најевропљанин године", организовала је по 15. пут "Прва европска кућа".

Прошлогодишњи добитник био је министар унутрашњих послова Небојша Стефановић, а пре њега то признање су добили садашњи премијер, а тада први потпредседник Владе Александар Вучић, Ивица Дачић, Борис Тадић и други.

(Бета)

...........

Ovo je odvratno. Bljak.
 
Хроника
Зорана Михајловић и Синиша Мали проглашени за "Најевропљане 2014. године"


Прошлогодишњи добитник био је министар унутрашњих послова Небојша Стефановић, а пре њега то признање су добили садашњи премијер, а тада први потпредседник Владе Александар Вучић, Ивица Дачић, Борис Тадић и други.
zato ideja eu u Srbije ima sve manje pristalica

nekada su nas vodili veliki ljudi, a sada... i sa prezimenom mali - tako da nema zabune kuda plovi naš brod
 
Zasto odvratno? Ajd' Sinisa je bezvezan, ali Zorana ne izgleda lose. :)

Siniša je štetočinsko debilče instruirano po Amerikama, priprema im teren.
Zorana je skrenula pažnju na sebe ne što je takodje dobro prošla kurs iz Amerike nego što su plastični hirurzi odradili posao veka.
Jeste da su kod pokojnog Majkla Džeksona uspeli da od kovrdžavog crnčeta naprave zalizanog belca ali kod Zorane... eeee...

- - - - - - - - - -

Da ga bem ako je najevropljanin onaj čije dete naplati 50.000 evra za Imlekov jogurt...
Valjda to u evropi neke vrednosti... ne razumem se ponajbolje...
 
Pa nek onda odu u Evropu, nama ovde netrebaju :roll:

Kada bi pokušali da rade u Evropi ovo što rade po Srbiji, daleko bilo po Americi da pomisle,
mislim znaš ono fantom firma, otvoren račun, imenovanje na rodbinu, gašenje firme sa manjkom...
zgazila bi ih Služba... i to par puta bi prešli preko njih, za svaki slučaj...

Komarci i krpelji su dobri samo kod komšije...
 
Samo sendvič i to sa obaška luka bez priloga .

mnogi su prešli u SNS baš zbog priloga...

kad se dodje u Beograd kako sa se ne uzme sve što ti pripada?
kečap, senf, majonez, paradajz, krastavac, kupus, luk nećemo smrdi, urnebes, pavlaka, tucana paprika, toalet papir...

- - - - - - - - - -

samo treba da si u pravoj stranci
politika je ista, samo su zastave drugačije
 
Ja da sam na mestu Zorane, ja bih odbio nagradu, 98%, ebes ti kriterijum kad sam u istoj korpi sa Malim....kao kad te Ceda pohvali da si trezvenog misljenja....najezim se od same mogucnosti...

- - - - - - - - - -

Mislio sam da je tema o seksu, pa mi bi interesantno , kako bi ga Zorana zakucala sisurinama...Mali bi isao na VMA da mu skidaju crvenilo laserom posle tog susreta...
 
Čoveče,pa to Sertić u ime Ministarstva privrede odlikuje drugo ministarstvo-saobraćaja!
I gradonačelnika prestonice!
Ja tebi-ti meni!
Ciganska trampa:hampange-rampange-gomno za gomno!:hahaha::rotf:
Joj koji licimuri! ! !:mrgreen:

Ja tebe serdare, a ti mene vojvodo ....

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Sad će i ToNi da im udeli po šareno plehče ....
A i orden Legije "časti" im se smeši ....
Mislim kad su Sonja Liht i Olja Bećković mogle da ga prime,
zašto Zoka i Siki Mali ne bi mogli ???
 

Back
Top