Trudnoća u 45+

gost 369478

Primećen član
Poruka
951
Nešto razmisljam

Ako vam se otme i zatrudni te u tim godinama pored već odrasle djece da li bi rodile ili prekinuli trudnoću ?

Bili rekle muzu "kuku lele trudna sam i neću da radjam " ili bi krišom rešili taj nazovimo ga problem ?

Da li poznate mozda parove koji su sasvim svesno odlučili se na to mezimče pored već odrasle djece ?
 
I ova varijanta

Vi se radujete što ste trudne a vaš muž pada u nesvest i kazuje nema šanse da ces roditi idi to rešavaj. Hocu da živim da putujem da kupim BMW a ne da vozam kolica .

Šta onda?
 
I ova varijanta

Vi se radujete što ste trudne a vaš muž pada u nesvest i kazuje nema šanse da ces roditi idi to rešavaj. Hocu da živim da putujem da kupim BMW a ne da vozam kolica .

Šta onda?

ako vozi bembaru,skoro svaka će sve da mu oprosti..:lol:

- - - - - - - - - -

Не лупетај.


*****************


тема

Не бих родила. То би све пореметило.

ne lupetam,osvrnite se oko sebe gospodzo..:telefon:
 
Kad god bi se desila trudnoca, ne bih je nikada prekinula, osim ako stvarno na neki nacin nije ugrozeno moje zdravlje ili zdravlje deteta. Ako si zdrava zena, ako je plod zdrav, zasto da ne? Ako naravno postoje rizici, jer nisi tako zdrava, onda je to druga stvar.

Kad ne zelim nesto da se desi, onda se i ne desi. Ne igram se sa tako ozbiljnim stvarima i ne prepustam slucaju u fazonu 'desilo se'.
 
Kad god bi se desila trudnoca, ne bih je nikada prekinula, osim ako stvarno na neki nacin nije ugrozeno moje zdravlje ili zdravlje deteta. Ako si zdrava zena, ako je plod zdrav, zasto da ne? Ako naravno postoje rizici, jer nisi tako zdrava, onda je to druga stvar.

Kad ne zelim nesto da se desi, onda se i ne desi. Ne igram se sa tako ozbiljnim stvarima i ne prepustam slucaju u fazonu 'desilo se'.

То под један.
 
Kad god bi se desila trudnoca, ne bih je nikada prekinula, osim ako stvarno na neki nacin nije ugrozeno moje zdravlje ili zdravlje deteta. Ako si zdrava zena, ako je plod zdrav, zasto da ne? Ako naravno postoje rizici, jer nisi tako zdrava, onda je to druga stvar.

Kad ne zelim nesto da se desi, onda se i ne desi. Ne igram se sa tako ozbiljnim stvarima i ne prepustam slucaju u fazonu 'desilo se'.

Moja radna koleginica inače njemica zatrudnela je u 49 oj godini . Razlog trudnoće je bio sledeći nije mjesecima već imala mecu pa je kontala ok završila sam sa tim i tako zaglavi . Nije rodila već je prekinula.
 
Moja radna koleginica inače njemica zatrudnela je u 49 oj godini . Razlog trudnoće je bio sledeći nije mjesecima već imala mecu pa je kontala ok završila sam sa tim i tako zaglavi . Nije rodila već je prekinula.

Zeznuta situacija, kako god da uradis, tesko je. U tim godinama je veliki rizik i za zdravlje zene i deteta, a ono ipak je to bas osetljivo vreme i bas tada treba da vodis racuna vise nego ikada i ne nista ne prepustas slucaju jer nije to kao kada ostanes trudna u 30. pa da li da ga rodim ili ne, nego znas da moras da abortiras a to je grozno.
 
Nešto razmisljam

Ako vam se otme i zatrudni te u tim godinama pored već odrasle djece da li bi rodile ili prekinuli trudnoću ?

Bili rekle muzu "kuku lele trudna sam i neću da radjam " ili bi krišom rešili taj nazovimo ga problem ?

Da li poznate mozda parove koji su sasvim svesno odlučili se na to mezimče pored već odrasle djece ?

A jel ima veze ako nije trudna sa muzem?
 
Nešto razmisljam

Ako vam se otme i zatrudni te u tim godinama pored već odrasle djece da li bi rodile ili prekinuli trudnoću ?

Bili rekle muzu "kuku lele trudna sam i neću da radjam " ili bi krišom rešili taj nazovimo ga problem ?

Da li poznate mozda parove koji su sasvim svesno odlučili se na to mezimče pored već odrasle djece ?

ne bih mogla da abortiram, sem ako ne postoji jak medicinski razlog za to
tako da bih rodila, ali bih psovala i sebe i boga i sve zivo zbog toga
da se odlucim svesno da rodim u 45-nikad
ne zbog vec odrasle dece, nego jer je bi to bilo neopisivonaprono fizicki i mentalno, barem za mene
plus sto ne zelim da mi dete ima jaku statisticku verovatnocu da ostane bez majke pre punoletstva
 

Back
Top