WoW vanilla savet
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: WoW vanilla savet

Primećen član LastGentleman (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano WoW vanilla savet

Pozdrav,igrao sam wow na moltenu ragnarosu (wotlk) oko godinu i po,i znam mehaniku sto se tice girovanja,ja sam isao po ovome(igrao sam kao hunter i druid) principu,
    kada dostignem 80 nivo izlevelujem leatherworking i napravim 78 lvl rare set i kupim za vote pointe epic weapon,radim icc rep farm dok ne dobijem bis ring i onda imam vise od 3k gs i pocinjem sa fos pos farm norm i rdf, posle pocinjem sa nedeljnim raid questovima i toc i onda icc 10 norm kad budem na 5.5k, medjutim hteo sam da probam classic wow bez ekspanzija (kako je to bilo 2005/6)i odlucio da probam na ovom novom popularnom vanilla serveru nostalrius begins,citao sam po forumima savete za pocetnike i ostalo ali nisam uspeo da se pokupim,koji je najbolji nacin da se izgiruje za raid-ove.
    Kontao sam da je najbolji nacin da se izgirujes da radis dungeons na 60-om lvl-u i pokupis dungeon set 1 i onda kad skupis sve delove da ga unapredis u dungeon set 2 preko odgovarajucih questova i polako da pocnes ali svi su me kritikovali kako je dungeon set 2 suvise slab da cak i pokusas prvi raid,a opet sa druge strane cujem da je to najbolji pre-raid gear u igrici,moze li mi neki veteran dati savet,sta ustvari da radim,posaljite mi u inbox...

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Re: WoW vanilla savet

a ha to je

Slične teme

1. Savet mi ne bi skodio...
    Autor Isidora u forumu Ljubav i seks