Za muskarce...

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Ozenili ste se, dobili 2-3 dece... u jednom momentu zena dolazi, saopstava vam da zeli da se razvede...
Ali... ali... decu ne vodi sa sobom.

Uzimace ih vikendom... voditi na sladoled i u setnju parkom... na izlete... putovanja...

Sta bi ste vi uradili?
 
Pa tako bi i bilo. Posle bih svuda kukao kako sam žrtva i neviđeni car koji se sa životom hvata u koštac ćutke i hrabro, svima bih to potanko objašnjavao uz napomenu da niko ne zna moju muku i sa čim se sve suočavam. Njoj bih ebao kevu kad god nazove telefonom, dođe po decu ili ih vrati. Ponekad bih je i sam nazvao kada sam zbog nečeg nervozan ili tako nešto, da se malo istresem i relaksiram, čisto da se i ona ne opusti.
 
Pa tako bi i bilo. Posle bih svuda kukao kako sam žrtva i neviđeni car koji se sa životom hvata u koštac ćutke i hrabro, svima bih to potanko objašnjavao uz napomenu da niko ne zna moju muku i sa čim se sve suočavam. Njoj bih ebao kevu kad god nazove telefonom, dođe po decu ili ih vrati. Ponekad bih je i sam nazvao kada sam zbog nečeg nervozan ili tako nešto, da se malo istresem i relaksiram, čisto da se i ona ne opusti.

Tebi se to vec desilo?
 
Ozenili ste se, dobili 2-3 dece... u jednom momentu zena dolazi, saopstava vam da zeli da se razvede...
Ali... ali... decu ne vodi sa sobom.

Uzimace ih vikendom... voditi na sladoled i u setnju parkom... na izlete... putovanja...

Sta bi ste vi uradili?

Овако нешто се десило једном мом другу. Додуше само једно дете има.

Сам да неко гаји неколико деце је сигурно тежак посао.
 
Ozenili ste se, dobili 2-3 dece... u jednom momentu zena dolazi, saopstava vam da zeli da se razvede...
Ali... ali... decu ne vodi sa sobom.

Uzimace ih vikendom... voditi na sladoled i u setnju parkom... na izlete... putovanja...

Sta bi ste vi uradili?
Jel ovo iz nekog zapadnog filma:lol:msm na našim prostorima se ne dešava
osim...pa reče koto...
 
Ozenili ste se, dobili 2-3 dece... u jednom momentu zena dolazi, saopstava vam da zeli da se razvede...
Ali... ali... decu ne vodi sa sobom.

Uzimace ih vikendom... voditi na sladoled i u setnju parkom... na izlete... putovanja...

Sta bi ste vi uradili?

Odveo bih ženu u ludaru.
Kakva majka želi da decu viđa jednom-dva puta nedeljno? Verovatno joj nešto fali čim je sama to predložila.
 
Ozenili ste se, dobili 2-3 dece... u jednom momentu zena dolazi, saopstava vam da zeli da se razvede...
Ali... ali... decu ne vodi sa sobom.

Uzimace ih vikendom... voditi na sladoled i u setnju parkom... na izlete... putovanja...

Sta bi ste vi uradili?

Tako bi mi i odgovaralo . Podrazumijeva se da će plaćati alimentaciju a ako ima
i za dječja putovanja nemam ništa protiv .Ja sam vrlo tolerantan .
 
Ozenili ste se, dobili 2-3 dece... u jednom momentu zena dolazi, saopstava vam da zeli da se razvede...
Ali... ali... decu ne vodi sa sobom.

Uzimace ih vikendom... voditi na sladoled i u setnju parkom... na izlete... putovanja...

Sta bi ste vi uradili?

idealan razvod

pozeleo bih joj srecu

- - - - - - - - - -

cicak..u nasem yakonodavstvu deca se dodeljuju ocu samo ako je majka mrtva, luda ili narkomanka.. ili je otac neki veliki moodo

kod vas u BG, u provinciji odvodi decu samo mrtva

- - - - - - - - - -

Vecina muskaraca pod "Razveo sam se" podrazumeva da ostaje sam. :aha:

nije bas tako, vecina zivi kod njegovih, tako da kad se zena razvede, ona ode iz te kuce a deca ostaju
 

Back
Top