Za muskarce...

Moja je krivica sto sam birala morona po definiciji koji me ostavlja zbog druge zene.

Pazi, ima istine u tome, biramo sebi slićne i teško će karakterno različite osobe biti zajedno. Bez obzira. Pošten čovek neće da ženi sponzorušu, sad ne treba bukvalno shvatiti primer, ali mora da postoji kod dvoje ista vrednosna verikala...ali, greška je uzimati stvari konačno i nepromenljivo, da se ljudi neće razići, pa ono što ti kažu...razlozi zašto nekome prebacuješ neodgovornost, svi mi nekad sudimo tako, nisu uvek takvi kakvi nam se čine.

- - - - - - - - - -

Uh :rumenko: ta sam

Pre neki dan nesto se zamislila, kuvam, perem sudje... mozak na off... muz ode da voza bebu na bajsu, ja ga uredno ispratim, ulazim u kucu i slucajno bacim pogled na sat!!! POLA 3!!! :eek:
Trcala sam koliko me noge nose. :lol:

I nije fora da sam zakasnila. Nisam. Stigla sam pre vremena.
Vec je fora sto sam ja to smetnula sa uma misleci da je 12h. :sad2:

Pa stigla si na vreme, svjedno, nije tooo to :)

ne zaboraviš dete negde kao prtljag, krompir usput, pa te zovu da te podsete da imaš obaveze . Na to sam mislio, ima toga poprilično, na žalost.
 
Ne no je moj pokojni djed kriv. :roll:

Za brak je potrebno dvoje. Oboje su podjednako krivi za razlaz. Ko god da je kreten, bese izabran od strane jos jednog kretena.
Jer svaka serpa ima svoj poklopac :aha:

Za razlaz se slažem i to uvek ima veze sa našim izborima, očekivanjima, greškama u koracima....
ali roditeljstvo Čičak, a ti si ovde potencirala to pitanje, nije nešto što završava i menja se razvodom.

Onaj/ona koji je bio loš roditelj i u braku, sve te osobine će ispoljiti i posle razvoda.
I obratno.
To što deca iz ovog ili onog razloga ostanu sa majkom nije uvek dokaz njenog kvaliteta kao roditelja.
I...vice versa.
 
Poslednja izmena:

Back
Top