Light in the box sajt POMOC

Sasvim ok lik

Zainteresovan član
Poruka
176
Pozdrav,
Danas sam naleteo na sajt Light in the box i vidim da imaju ogromnu ponudu i velike popuste prvenstveno na odecu.
Zanima me da li je neko kupovao preko ovog sajta ? Kakva su vam iskustva ? Vidim da za garderobu pise besplatna dostava,pa me zanima da li je stvarno besplatna dostava ili ? Vidim da pise ako se naruci u vrednosti od 60e dobija se besplatna dostava. Da li je neko kupovao nesto sa ovog sajta ? Evo i slika sajta,na svaku garderobu pise besplatna dostava
Screenshot_4.jpg

evo i link sajta http://www.lightinthebox.com/hr/c/brza-prodaja_6829
Ako je to stvarno tako,ja bih se ovde nakupovao,previse dobro izgleda da bi bilo realno.
 
Pozdrav,
Danas sam naleteo na sajt Light in the box i vidim da imaju ogromnu ponudu i velike popuste prvenstveno na odecu.
Zanima me da li je neko kupovao preko ovog sajta ? Kakva su vam iskustva ? Vidim da za garderobu pise besplatna dostava,pa me zanima da li je stvarno besplatna dostava ili ? Vidim da pise ako se naruci u vrednosti od 60e dobija se besplatna dostava. Da li je neko kupovao nesto sa ovog sajta ? Evo i slika sajta,na svaku garderobu pise besplatna dostava Pogledajte prilog 351881
evo i link sajta http://www.lightinthebox.com/hr/c/brza-prodaja_6829
Ako je to stvarno tako,ja bih se ovde nakupovao,previse dobro izgleda da bi bilo realno.

Sajt izgleda savršeno !
Budi krajnje oprezan....
 
svi koriste alixpress limundo, kupindo, kupujemprodajem, popusti, pa čak i trange frange nazovi firme, itd., itd, ne zajebavaju nego pokušavaju da zarade što više na bofl robu, pogotovo sad kad može plačanje preko pay-pal. Naravno sa aplikaacijom za SMART i fakebooks nalogom za pristup sajtovima
 
I ja koristim limundo,kupindo,kupujem prodajem,ali juce sam naleteo na ovaj sajt i ima stvarno veliki izbog. Dobro oni ga malo preterase ima popust 90% i sa tim popustom majica kosta 10e malo ga preterali ali nema veze,opet za te pare moze da se kupi nesto sto mozda nema kod nas i sto je jeftinije. Video sam Dobru jaknu za 23e kao maskirna,drugar je takvu platio ovde 60e,usteda skoro 40e. Samo ne znam oko tog slanja,dal stvarno besplatna dostava ako se premasi 60e na robu sa popustom,cudno mi je sve to.

- - - - - - - - - -

a preko aliexpress koliko se placa dostava do srbije ? Da li je neko narucivao sa tog sajta ? Da li ima posle npr 100e napravljenog racuna besplatna dostava ?
 
I ja koristim limundo,kupindo,kupujem prodajem,ali juce sam naleteo na ovaj sajt i ima stvarno veliki izbog. Dobro oni ga malo preterase ima popust 90% i sa tim popustom majica kosta 10e malo ga preterali ali nema veze,opet za te pare moze da se kupi nesto sto mozda nema kod nas i sto je jeftinije. Video sam Dobru jaknu za 23e kao maskirna,drugar je takvu platio ovde 60e,usteda skoro 40e. Samo ne znam oko tog slanja,dal stvarno besplatna dostava ako se premasi 60e na robu sa popustom,cudno mi je sve to.

- - - - - - - - - -

a preko aliexpress koliko se placa dostava do srbije ? Da li je neko narucivao sa tog sajta ? Da li ima posle npr 100e napravljenog racuna besplatna dostava ?

Narucivao sam dosta toga preko Aliexpress i eBay. Imas jako jeftinih stvari za koje se dostava ne placa dodatno. Uvek pise da li je besplatna dostava ili nije. To je najjeftiniji tip dostave i u tom slucaju potrebno je 3-4 nedelje da roba stigne do Srbije.

- - - - - - - - - -

svi koriste alixpress limundo, kupindo, kupujemprodajem, popusti, pa čak i trange frange nazovi firme, itd., itd, ne zajebavaju nego pokušavaju da zarade što više na bofl robu, pogotovo sad kad može plačanje preko pay-pal. Naravno sa aplikaacijom za SMART i fakebooks nalogom za pristup sajtovima

Uopste ne mora da znaci da je u pitanju bofl roba. Pitanje je samo koliko si spreman da platis.
 
Katastrofa iskustvo sa Light in the box kupovinom. Jednu narudžbu uopšte nisam dobila, druga narudžba je teško razočarenje....to ni u snu ne liči na ono što sam naručila. Materijal najobičnija krpa, šivenje neuredno i još gotovo toliko platila carine koliko je narudžba bila. Sve u svemu teška prevara i laž...uh katastrofa....
 

Back
Top