Sta bi vas raznezilo i onda razveselilo?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Evo recimo, mene bi kao velikog romanticara razveselilo da tih nekoliko mojih bivsih zena/cura sa kojima sam bio u ljubavi, da se sastanu i iznenade me nekim poklonom.

Znaci da one zajedno skupe novce i kupe mi recimo neki polovan auto, sta neka bude oko 2000 eura, ja bi bio zadovoljan. Recimo da to od njih bude prema meni kao neki znak zahvalnosti sto sam bio dobar prema njima.

Sta mislite jel to moguce?
 
Evo recimo, mene bi kao velikog romanticara razveselilo da tih nekoliko mojih bivsih zena/cura sa kojima sam bio u ljubavi, da se sastanu i iznenade me nekim poklonom.

Znaci da one zajedno skupe novce i kupe mi recimo neki polovan auto, sta neka bude oko 2000 eura, ja bi bio zadovoljan. Recimo da to od njih bude prema meni kao neki znak zahvalnosti sto sam bio dobar prema njima.

Sta mislite jel to moguce?

kad bi ti dale mogućnost da biraš, auto od 2000e ili grupnjak sa svima njima, šta bi izabrao? :D
 
Evo recimo, mene bi kao velikog romanticara razveselilo da tih nekoliko mojih bivsih zena/cura sa kojima sam bio u ljubavi, da se sastanu i iznenade me nekim poklonom.

Znaci da one zajedno skupe novce i kupe mi recimo neki polovan auto, sta neka bude oko 2000 eura, ja bi bio zadovoljan. Recimo da to od njih bude prema meni kao neki znak zahvalnosti sto sam bio dobar prema njima.

Sta mislite jel to moguce?

Е мој Синке, другачије то функционише... Мораш прво да заведеш неку младу ловаторку, татину мезимицу и онда добијаш и више од тога, али њу добро да дресираш.
 
kad bi ti dale mogućnost da biraš, auto od 2000e ili grupnjak sa svima njima, šta bi izabrao? :D


Koje glupo pitanje. Auto bi izabrao. Pa koji bi to pacenik morao biti da idem u grupnjak pa jos sa mojim bivsima.

- - - - - - - - - -

kako ne bi.. zamisli njih toliko, zajedno, gole i sve baš u tom trenutku žele samo njega.. :zper:

Nema njih puno, nisam ja promiskuitetni tenkre.

- - - - - - - - - -

Auto pretpostavljam , već ih je sve torbao , nije da bi bilo neko novo iskustvo :D


Pa to je vec jasno iz teme, ali zena dok zakljuci treba vremena. Jer da sam mislio o grupnjaku onda bi otvorio tu temu, a ne o autu. Vis kako zene nisu romanticne, ja o paznji coveka a ona odmah o grupnjaku.
 
Da sam ja jedna od tvojih bivsih ( a kazes da si bio bas fin prema svakoj) rado bi animirala i ostale za to.Razumijem te jer sam i ja ostala duzna neku solidnu lovu mom bivsem.Ali covjek je to i zasluzio.Medjutim trenutno sam svorc:roll::roll::roll:

- - - - - - - - - -

E da te pohvalim za lijepu,laganu i mastovitu temu.Dobro je da neko i ovako razmislja:hvala:
 
Da sam ja jedna od tvojih bivsih ( a kazes da si bio bas fin prema svakoj) rado bi animirala i ostale za to.Razumijem te jer sam i ja ostala duzna neku solidnu lovu mom bivsem.Ali covjek je to i zasluzio.Medjutim trenutno sam svorc:roll::roll::roll:

- - - - - - - - - -

E da te pohvalim za lijepu,laganu i mastovitu temu.Dobro je da neko i ovako razmislja:hvala:

Hvala za pohvalu, mada nisi trebala, znam da sam totalni kralj i romanticar.
 
...eeee škvadro stara,prie će ti uletit sedmica na lutriji nego to da se desi...


Pa je, i meni se cini da bi pre skvadra kupila to nego zene. Ma mozda bi one i kupile, ali nemaju one tako romanticnu ideju kao ja a i ko zna da li bi se dogovorile. Bi jedino ako bi bile kao ja, pune ljubavi i da nisu ljubomorne jedna na drugu.

- - - - - - - - - -

živela sam u zabludi... :neutral:


Nema veze, bitno je da sad vise nisi u zabludi.
 

Back
Top