E

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
E.. el vam se desilo nekad ono da ste toliko u nekoj lošoj fazi da vam se čini da na celom svetu ne postoji osoba sa kojom biste bili srećni, onaj fazon da vam niko nije dovoljno dobar i da čak ne biste ni umeli da kažete šta je to što bi neko trebalo da ima da bi za vas bio idealan partner?
I el ima leka za to? :think:
 
Ne bas da mi niko nije dobar (mada lako nadjem svakom manu i pretpostavim koliko mozemo da se dobro razumemo na duze staze), ja vise imam obrnuti problem. :mrgreen:
 
Ima. Promenis percepciju svega oko sebe, pa i ljudi koji te okruzuju da bi ih posmatrala kao ljude a ne kao predmete za usrecivanje.

hm, ja ljude i gledam kao ljude, ali ne vidim poentu da budem sa nekim ako u toj vezi neću biti srećnija nego kada sam sama..

- - - - - - - - - -

Ne bas da mi niko nije dobar (mada lako nadjem svakom manu i pretpostavim koliko mozemo da se dobro razumemo na duze staze), ja vise imam obrnuti problem. :mrgreen:

obrnut problem? tebi je svaka dovoljno dobra? :D
 
Ne, ne, meni se cini da ja nisam dovoljno dobar nijednoj.
A da je svaka dobra, daleko od toga, jer brzo procenim ljude, vidim koji su im prioriteti u zivotu, ciljevi, i onda lepo vidim da li ima vajde od toga na duze staze ili ne.

been there, done that.. to je druga krajnost.. daješ previše, misleći da tako postaješ vredniji nečije ljubavi.. onda dođeš u ovu drugu krajnost, kada se pitaš čemu sve to kad i postoji li uopšte osoba koja to zaslužuje..

- - - - - - - - - -

Ili promeniš okruženje, državu itd.

nije da nisam probala, svuda su isti.. :lol:
 
been there, done that.. to je druga krajnost.. daješ previše, misleći da tako postaješ vredniji nečije ljubavi.. onda dođeš u ovu drugu krajnost, kada se pitaš čemu sve to kad i postoji li uopšte osoba koja to zaslužuje..

- - - - - - - - - -



nije da nisam probala, svuda su isti.. :lol:

Možda bi trebalo da se naučiš da budeš sama. I to je za ljude.
 
Možda bi trebalo da se naučiš da budeš sama. I to je za ljude.

nemam ja problem sa tim da budem sama, tako mi je uvek bilo lepo.. ali se plašim što mlađa biti neću.. :lol:
šalu na stranu.. volela bih stvarno da mi neko objasni kako i kada prolazi to stanje.. hoće li uopšte proći.. ili da računam na to da nema popravke..
 
hm, ja ljude i gledam kao ljude, ali ne vidim poentu da budem sa nekim ako u toj vezi neću biti srećnija nego kada sam sama..- - - - - - - - - -



obrnut problem? tebi je svaka dovoljno dobra? :D

E pa sad....ne ulaziš valjda u vezu samo da ne bi bila sama? I zapamti da su prevelika očekivanja glavni uzrok svih naših ljubavnih razočaranja...zapitaj sebe šta u stvari želiš i šta podrazumijevaš pod pojmom sreća....
 
nemam ja problem sa tim da budem sama, tako mi je uvek bilo lepo.. ali se plašim što mlađa biti neću.. :lol:
šalu na stranu.. volela bih stvarno da mi neko objasni kako i kada prolazi to stanje.. hoće li uopšte proći.. ili da računam na to da nema popravke..

Takvo stanje će ti proći kada nađeš "pravog". Verovatno ćeš se onda udati ili ostati sa njim zauvek.
A to "kada" i nije važno. Može da dođe i za 20 god. npr., ali je bitna ona jedna dobra sekunda koja sledi.

- - - - - - - - - -

E pa sad....ne ulaziš valjda u vezu samo da ne bi bila sama? I zapamti da su prevelika očekivanja glavni uzrok svih naših ljubavnih razočaranja...zapitaj sebe šta u stvari želiš i šta podrazumijevaš pod pojmom sreća....

Pa valjda svako ima pravo da želi šta hoće. Nema tu prevelikih želja i očekivanja. SVako za sebe misli da je najlepši, najpametniji itd. (iako možda nije).
 
Takvo stanje će ti proći kada nađeš "pravog". Verovatno ćeš se onda udati ili ostati sa njim zauvek.
A to "kada" i nije važno. Može da dođe i za 20 god. npr., ali je bitna ona jedna dobra sekunda koja sledi.

- - - - - - - - - -



Pa valjda svako ima pravo da želi šta hoće. Nema tu prevelikih želja i očekivanja. SVako za sebe misli da je najlepši, najpametniji itd. (iako možda nije).


Ne misliš valjda da je uspješnost neke veze proporcionalna veličini ega? :lol:
 
E pa sad....ne ulaziš valjda u vezu samo da ne bi bila sama? I zapamti da su prevelika očekivanja glavni uzrok svih naših ljubavnih razočaranja...zapitaj sebe šta u stvari želiš i šta podrazumijevaš pod pojmom sreća....

ulazim u vezu da bih bila kompletnija.. mislim da niko ne može dobro funkcionisati sam..

- - - - - - - - - -

Takvo stanje će ti proći kada nađeš "pravog". Verovatno ćeš se onda udati ili ostati sa njim zauvek.
A to "kada" i nije važno. Može da dođe i za 20 god. npr., ali je bitna ona jedna dobra sekunda koja sledi.

e to i jeste problem, kako ću znati da je pravi kad nemam definiciju pravog? :)

- - - - - - - - - -

Izlazi druži se , naići će već neko ko će ti privući pažnju : )

pažnju može da privuče bilo ko.. :)
 
E.. el vam se desilo nekad ono da ste toliko u nekoj lošoj fazi da vam se čini da na celom svetu ne postoji osoba sa kojom biste bili srećni, onaj fazon da vam niko nije dovoljno dobar i da čak ne biste ni umeli da kažete šta je to što bi neko trebalo da ima da bi za vas bio idealan partner?
I el ima leka za to? :think:
Jos uvjek sam.
Nema leka za to.
 
ulazim u vezu da bih bila kompletnija.. mislim da niko ne može dobro funkcionisati sam..

- - - - - - - - - -



e to i jeste problem, kako ću znati da je pravi kad nemam definiciju pravog? :)

- - - - - - - - - -



pažnju može da privuče bilo ko.. :)

E pa fino sjedni, neka ti ne bude teško, i sve na papir stavi; dakle, uvjeti koje mora ispunjavati potencijalni kandidat...i onda fino kad se pojavi neki koji privuče pažnju, ti odma provjeravaj da li je adekvatan po spisku i definiciji pravog... :lol:
 
E.. el vam se desilo nekad ono da ste toliko u nekoj lošoj fazi da vam se čini da na celom svetu ne postoji osoba sa kojom biste bili srećni, onaj fazon da vam niko nije dovoljno dobar i da čak ne biste ni umeli da kažete šta je to što bi neko trebalo da ima da bi za vas bio idealan partner?
I el ima leka za to? :think:

Ima, odes na Havaje na odmor :D
ALOHA
 
E.. el vam se desilo nekad ono da ste toliko u nekoj lošoj fazi da vam se čini da na celom svetu ne postoji osoba sa kojom biste bili srećni, onaj fazon da vam niko nije dovoljno dobar i da čak ne biste ni umeli da kažete šta je to što bi neko trebalo da ima da bi za vas bio idealan partner?
I el ima leka za to? :think:

Ima, zapitaj se sta ti imas da pruzis da bi napravila senzacionalnu vezu kakvu ocekujes.
Od tebe zavisi sve.
A ako pak mislis da je cimanje sasvim je u redu biti i sam ... Samoca ima velikih prednosti.
 
Takvo stanje će ti proći kada nađeš "pravog". Verovatno ćeš se onda udati ili ostati sa njim zauvek.
A to "kada" i nije važno. Može da dođe i za 20 god. npr., ali je bitna ona jedna dobra sekunda koja sledi.

- - - - - - - - - -



Pa valjda svako ima pravo da želi šta hoće. Nema tu prevelikih želja i očekivanja. SVako za sebe misli da je najlepši, najpametniji itd. (iako možda nije).

E pa tu je glavna problematika svako misli da je naj ali "ne mozda" nego realno nije. Uvek moze se naci bolje.
E sada svako ima pravo da masta a to je vec druga stvar :lol:
 
E.. el vam se desilo nekad ono da ste toliko u nekoj lošoj fazi da vam se čini da na celom svetu ne postoji osoba sa kojom biste bili srećni, onaj fazon da vam niko nije dovoljno dobar i da čak ne biste ni umeli da kažete šta je to što bi neko trebalo da ima da bi za vas bio idealan partner?
I el ima leka za to? :think:

Треба ти један леп,јак и добар ђак
 

Back
Top