Zašto francuski mediji promovišu neonaciste i teroriste iz UKR?

gost 361356

Veoma poznat
Poruka
10.647
AKO JA NE PUCAM NA RUSE, KO ĆE "Ukrajinska Jovanka Orleanka", zapravo terorista i neonacista

Neonacistkinja, koju je francuski modni magazin "Elle" zbog svojih zasluga u borbi protiv proruskih separatista nazvao "ukrajinskom Jovankom Orleankom" , uhapšena je jer se dovodi u vezu sa smrti dva policajca.

B589HfbCAAMbsIP.jpg

610642_naci-devojka-foto-twitter-akarlin88_ff.jpg


Vita Zaverukha uhapšena je 4. maja kada je sa svojom bandom, poznatom po neonacističkim stavovima, pokušala da opljačka jednu benzinsku pumpu u Kijevu.

Članovi bande, koja se povezuje se sa ultradesničarskim organizacijama u Ukrajni, osumnjičeni su da su pucali na policajce dok su pokušavali da pobegnu s mesta zločina. Tom prilikom poginula su dva policajaca, a tri su ranjena.

Na prvi pogled ova 19-godišnja Ukrajinka izgleda kao obična tinejdžerka.

Međutim, jednostavnom pretragom njenog imena na internetu može se videti da je ova "nevina" devojčica sumnjiči za teroristički napad, a njeni profili na društvenim mrežama otkrivaju da je verna neonacističkim idealima.

Naime, ona se sumjiči da je u maju prošle godine učestvovala u krvavom napadu na Dom sindikata u ukrajinskom gradu Odesi, u kojem je poginulo 48 ljudi, a 200 povređeno.

Da stvar bude bizarnija, francuski magazine "Elle" je pre šest meseci uradio intervju sa mladom nacistkinjom gde ju je opisao kao "ukrajinsku Jovanku Orleanku koja se hrabro bori protiv proruskih separatista".

Vita, ime koje inače koristi u ratnim uslovima (u miru se zove Sveta), tom prilikom je za francuski magazin izjavila: "Ako se Rusi vrate u moj grad ja ću pucati. Ako ja to ne uradim, ko će?"

Ali mit o ovoj "hrabroj" devojci je brzo nestao kada se saznalo da je član "Aidar bataljona", organizacije kojoj se prepisuje niz terorističkih napada, otmica, zlostavljanja, iznuda i egzekucija.

Bataljon, čiji članovi sa ponosom nose nacističke oznake, je poznat po svojim vezama sa krajnom desnicom na ukrajinskoj političkoj sceni.

Tako se i Vitinom profil na VKontakte (ruskoj verziji Fejsbuka) mogu naći nedvosmisleni dokazi o njenoj izopačenoj ideologiji.

"Ja promovišem nacizam, teror i genocid", napisala je ona na svom profilu u decembru prošle godine. "Ali to ne znači da sam loša osoba. Ratom do mira! Ako odradimo posao do kraja svaki zločin će biti opravdan. Pobednicima se ne sudi!"

Vita je takođe iznelela i svoj stav o civilizovanim načinima političke borbe.

-Mitinzima ništa nismo postigli. Pobeda se može postići samo radikalnim metodama: oštrom kampanjom i ubistvima - napisala je ona u jednom od svojih postova.

Nako ovih saznanja francuski modni magazin "Elle" je objavio izvinjenje u kome je pisalo da prilikom itervjua ništa na njenoj odeći i u njenim rečima nije ukazivalo na ksenofobične, antisemitske, rasističke i nacističke stavove.

CEYv40dVIAASbUC.jpg

Dok je masakr u prostorijama časopisa Šarli Ebdo bio povod za opštezapadnu žalost, lament nad svim nedužnim žrtvama tetorizma i milionski marš Parizom, sa druge strane magazin Elle promoviše neonacistkinju koja pljačka, ubija i sumnjiči se za učešče u jezivom masakru u Odesi.

Ovo je samo još jedan dokaz u kojoj meri je Zapad potpnuo u nacizam.
 
Poslednja izmena:
...sve je to ruska skola,
sve te ukrainke ruskinje i bjeloruskinje, moldavke...letonke i...sve su one imale 'zastitnike'
i sad radi potisnuti gnjev...
Ona će da zatre Ruse...a Francuzi
prestavnici stare zakržljale škole
jedva cekaju da žensko uzme musku ulogu ...
...Pariz je uvijek bio pod Komandom Ruskinja...a, sve su bile pod istiom 'Nacijom'
sad im ne treba zastita od Moskve
imaju one sve ...dok imaju...i služi ih...
 
pa pola francuske je bilo nemacki saveznik, cak je bila i francuska ss legija na ruskom frontu

Тачно,звала се Карло Велики(Шарлемањ)а јел ти познато њено бројно стање ? А онда види колики је проценат тог броја у односу на број становника у Француској,па ћеш схватити какву си глупост одвалио.
 
Na stranu što je ova Jovanka Orleanka evidentno potpuno poremećena osoba ali promovisati nekog ko je učestvovao u spaljivanju živih ljudi u Odesi u heroja je još bolesnije od toga.

To dalje ukazuje na mnogo, mnogo ozbiljniji problem veoma nalik onom sa kojim se civilizirana Europa već srela 30ih godina prošlog veka.

Iz ove epizode se može veoma lako zaključiti da je patološka mržnja Zapada prema Rusima i Srbima tolika da su im čak i nacisti spremni da ih zverski ubijaju slatki što reče ovaj opskurni inferiorant Blau. 30ih godina Zapadu je i Hitler bio presladak jer su u njemu videli viteza koji će omraženu Rusiju i ostale grozne Srbe što reče baba Olbrajt rastaviti od života ko Kemal Paša Jermene.

Toliko su im slatki da ih meću u El i stvaraju od njih svojevrsne nacipop ikone.

Nešto veoma slično se dešavalo i nama 90ih. Zapadni mediji su proglašavali herojima i ikonama slobodnog sveta pomahnitale neoustaše i džihadiste veličajući njihove zločine nad Srbima kao svojevrsne humanističke podvige.

Ponekad imam utisak da ljudi ne razumeju u potpunosti prave razmere mržnje koju Zapad gaji prema Rusima ili prema nama.
 
Poslednja izmena:
Na Francuze već duži niz godina gledam kao na nepodnošljivo nadobudne male čankolize evropskih velesila, bilo da je reč o Velikoj Britaniji, Americi, Austrougarskoj, Nemačkoj, Osmanlijama.... Narod koji ne samo da se kroz celu istoriju prostituisao, već mu nije smetalo ni s kim se prostituiše. Npr. devedesetih su stali na stranu muslimanskih agresora a protiv Srba, iako je u II svetskom ratu u Arijež (I, mislim, još poneko francusko selo) poslata tzv. kaznena ekspedicija muslimanskih vojnika iz Handžar divizije, koja je spalila skoro celo selo, I pobila dosta žena, dece, staraca.

Danas isto podržavaju muslimane I Arape iako im ovi pozauzeše sve veće gradove, što etnički, što ekonomski.

Neću ni da napišem šta iskreno mislim o njima. A njihovo ponižavanje, izdavanje I vojno-medijsko maltretiranje Srba, I to ne samo u zadnja dva veka, je za posebnu temu.
 
Bice da je ona judeo-fasista , kao i vlasnici francuskih medija ....:think: ..Tako su reklamirali i Pusi Rajot - iz istih razloga .... :manikir:

Sreća je to što je Rusija ozbiljna država pa su laži koje plasiraju počele da im se obijaju o glavu.

Ali ono što je neverovatno jeste činjenica da i pored svega što je taj isti Zapad rekao o nama i nakon svih zločina koje je počinio nad nama mnogi Srbi i dalje veruju da treba ići u EU.

Mene ta inferiornost neodoljivo podseća na inferiornost ove lude Jovanke nacistkinje.
 
Тачно,звала се Карло Велики(Шарлемањ)а јел ти познато њено бројно стање ? А онда види колики је проценат тог броја у односу на број становника у Француској,па ћеш схватити какву си глупост одвалио.

А колики је број број оних који су нас бомбардовали и колики је проценат подршке био?
 
Зато што треба меса за борбу против Словенства и Православља. Најбоље је ако могу Словени против Словена и православни против православних. Плаћају само штампање долара у кога плаћеници гледају као у златно теле.
 
Dok je masakr u prostorijama časopisa Šarli Ebdo bio povod za opštezapadnu žalost, lament nad svim nedužnim žrtvama tetorizma i milionski marš Parizom, sa druge strane magazin Elle promoviše neonacistkinju koja pljačka, ubija i sumnjiči se za učešče u jezivom masakru u Odesi.

Ovo je samo još jedan dokaz u kojoj meri je Zapad potpnuo u nacizam.

Vidim da je napisala i 'Smrt Pravoslavcima'. Izgleda da planira da ubije 80% Ukrajinaca.
 
Na Francuze već duži niz godina gledam kao na nepodnošljivo nadobudne male čankolize evropskih velesila, bilo da je reč o Velikoj Britaniji, Americi, Austrougarskoj, Nemačkoj, Osmanlijama.... Narod koji ne samo da se kroz celu istoriju prostituisao, već mu nije smetalo ni s kim se prostituiše. Npr. devedesetih su stali na stranu muslimanskih agresora a protiv Srba, iako je u II svetskom ratu u Arijež (I, mislim, još poneko francusko selo) poslata tzv. kaznena ekspedicija muslimanskih vojnika iz Handžar divizije, koja je spalila skoro celo selo, I pobila dosta žena, dece, staraca.

Danas isto podržavaju muslimane I Arape iako im ovi pozauzeše sve veće gradove, što etnički, što ekonomski.

Neću ni da napišem šta iskreno mislim o njima. A njihovo ponižavanje, izdavanje I vojno-medijsko maltretiranje Srba, I to ne samo u zadnja dva veka, je za posebnu temu.

Francuzi su u Alžiru ubili preko milion ljudi i time počinili najveći genocid nad muslimanima u XX veku.
 

Back
Top