PROBLEM PSIOLOSKE PRIRODE

KENTO

Početnik
Poruka
40
Ja se vec dugo bavim fudbalom , dva puta sam bio pozivan u lokalne klubove od ljudi koji su zaduzeni da to obavljaju . Dok sam na ulici ja razvaljujem a i na ulici i u klubu igram sa istim likovima fudbal . Kao sto rekoh na ulici razvaljujem ali kada odem na treninge ili na utakmice , u seprtljim se izgubim samopouzdanje , ne umem nista . Jesam li skroz prso ili je nesto drugo .
 
evo bas za tebe text u informeru koje starlete su izmenjali fuzbaleri,naci samopouzdanje se ne dobija na terenu nego kresom dobrih riba:aha2:

To je za samopouzdanje kad si stariji maloletnik i do 25-te mada dosta muškaraca gubi nevinost i kasnije pošto je balkanska vagina uglavnom od zlata
a ima da se nadje i od platine. Jeste da se teže nalazi od platine ali ako imaš talenat ko svinja za tartuf sve se može.

Mene zanima samopouzdanje kada su pare u pitanju. To automatski isključuje bacanje istih na žene.
Mada, čemu pare ako nema žena okolo? Naime problem je što ja imam super ideje ali čim cifra predje 1000 dinara oko mene se stvori buljuk nepoznatih savetnika. Osećam se ko Vuk Drašković na mitingu 1991.

Kako rešiti ovaj problem sa smopouzdanjem?
Ako ne u Informeru, dal je šta pisao Kurir?
Hvala
 
U svakom slucaju hvala ali ovo mi nije bilo mnogo od pomoci . Jer i drugi primecuju da se nesto desava samnom na terenu , gubim snagu , brzinu , vestinu ma sve ode u pm kad izajdem na teren . Tako da molim vas da mi pomogneete da nadjem neko resenje , to ce mi upropastiti karijeru .
 
Poslednja izmena:

Back
Top