Pokazite mi jednu dobru stvar koju je ova vlast uradila za srbiju

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
EU talibani, komformisti i ostali kazi te mi jednu dobru stvar koju je ova vlast postigla za dobrobit srbije osim bede, nemastine, korupcije, dodvoravanje osvedocenim neprijateljima, rasprodaja srpske zemlje i teritorije u bescenje itd, itd.
Ako smo gresni da li treba da cekamo da umremo pa da idemo u pakao?,
Svakako ne vec smo u njemu sa Vucicem i companijom.
 
Poslednja izmena:
EU talibani, komformisti i ostali kazi te mi jednu dobru stvar koju je ova vlast postigla za dobrobit srbije osim bede, nemastine, korupcije, dodvoravanje osvedocenim neprijateljima, rasprodaja srpske zemlje i teritorije u bescenje itd, itd.
Ako smo gresni da li treba da cekamo da idemo u pakao?,
Svakako ne vec smo u njemu sa Vucicem i companijom.

Марширали смо Москвом, ево једне добре ствари!
 
EU talibani, komformisti i ostali kazi te mi jednu dobru stvar koju je ova vlast postigla za dobrobit srbije osim bede, nemastine, korupcije, dodvoravanje osvedocenim neprijateljima, rasprodaja srpske zemlje i teritorije u bescenje itd, itd.
Ako smo gresni da li treba da cekamo da umremo pa da idemo u pakao?,
Svakako ne vec smo u njemu sa Vucicem i companijom.

Odvukla nas je u veću bedu
To je dobro jer se bes akumulira
 
sjajan naslov, ali za ds rezim

svaka vlada posle ds rezima je u neprilici, i svaka sledeca ce biti u sve vecim neprilikama, dos rezim je unistio privredu. tacka

postavljac je politicki maliciozan, iskrivljuje istinu, deo precutkuje, a svoje aktivno neznanje o vladi srbije plasira kao cinjenicu

e pa nije, da postavljac zna nesto o politici znao bi sta vlada srbije radi.

ja da njemu pisem elaborat - malo morgen
 
Poslednja izmena:
sjajan naslov, ali za ds rezim

svaka vlada posle ds rezima je u neprilici, i svaka sledeca ce biti u sve vecim neprilikama, dos rezim je unistio privredu. tacka

postavljac je politicki maliciozan, iskrivljuje istinu, deo precutkuje, a svoje aktivno neznanje o vladi srbije plasira kao cinjenicu

e pa nije, da postavljac zna nesto o politici znao bi sta vlada srbije radi.

ja da njemu pisem elaborat - malo morgen

Влада Ивице Дачића је формирана од 27. јула 2012. године у којој учествују Српска напредна странка, Социјалистичка партија Србије, Партија уједињених пензионера Србије, Јединствена Србија, Уједињени региони Србије, Социјалдемократска партија Србије, Нова Србија, Странка демократске акције Санџака.
http://sr.wikipedia.org/wiki/Влада_Ивице_Дачића

Након последњих парламентарних избора Влада је формирана 24. априла 2014. године од стране коалиције Будућност у коју верујемо, СПС-ПУПС-ЈС и СВМ иако део власти нема ниједнога министра. Председник Владе је Александар Вучић, а Владу чини четири потпредседника, шеснаест министара и два министра без портфеља, од чега четири жене.
http://sr.wikipedia.org/sr/Влада_Ре...BA.D0.B5_.D0.A1.D1.80.D0.B1.D0.B8.D1.98.D0.B5

Od 27.7.2012. DS vise ne upravlja republikom Srbijom na jedan nacin. Sve sto smo od tada culi, od vlada SPS/SNS odnosno SNS/SPS je drama i trabunjanje o losoj vladi (a SPS je od 2008. cinilac vlade :roll: ).
Sta na dalje da ocekujemo? Jos drame i nula rezultata. Barem, nula pozitivnih.
Uradicemo (mislim, ova vlast) :
- formalizovace predaju KiM
- uci cemo u Nato
- uci cemo u EU
(bas tim redom)
 
EU talibani, komformisti i ostali kazi te mi jednu dobru stvar koju je ova vlast postigla za dobrobit srbije osim bede, nemastine, korupcije, dodvoravanje osvedocenim neprijateljima, rasprodaja srpske zemlje i teritorije u bescenje itd, itd.
Ako smo gresni da li treba da cekamo da umremo pa da idemo u pakao?,
Svakako ne vec smo u njemu sa Vucicem i companijom.

nista manje od tvojih zutih koji su 14 godina jahali i jos uvek jasu po vojvodini..toliko.



Smanjio se javni dug, poveco se Bdp, ojacao privatni sektor, kapitalizam cveta, jos malo pa cemo biti ko Juzna Koreja.

msm da si pobrko koreje :cool:
 
http://sr.wikipedia.org/wiki/Влада_Ивице_Дачића


http://sr.wikipedia.org/sr/Влада_Ре...BA.D0.B5_.D0.A1.D1.80.D0.B1.D0.B8.D1.98.D0.B5

Od 27.7.2012. DS vise ne upravlja republikom Srbijom na jedan nacin. Sve sto smo od tada culi, od vlada SPS/SNS odnosno SNS/SPS je drama i trabunjanje o losoj vladi (a SPS je od 2008. cinilac vlade :roll: ).
Sta na dalje da ocekujemo? Jos drame i nula rezultata. Barem, nula pozitivnih.
Uradicemo (mislim, ova vlast) :
- formalizovace predaju KiM
- uci cemo u Nato
- uci cemo u EU
(bas tim redom)

nekako mi se cini da nista ne razumes, tj da prilagpdjavas realnost svojim frustriranim staavovima

tema je - Pokazite mi jednu dobru stvar koju je ova vlast uradila za srbiju

a moj post je http://forum.krstarica.com/newreply.php?do=newreply&p=30328040

nije tacno da ds ne upravlja, lazes.

ds je organizovao/privartizovao/devastirao privredu, rasformiraao vojsku, stvorio tajkune, relaksirao i ojacao mafiju i prosirio prodaju droze, doveo strane banke i dao `kredite`i otpustio stotine hiljada zaposlenih, a primio stotine hiljada pristalica na posao. i naraavno prazan budzet, 2012 su za 4 meseca potrosili godisnji budzet zbog izbora, a tadic je odneo iz predsednistva i tepihe, i fajlove, tj sve

to je stanje 2012 i vrlo verovatno i danas

kritika sadasnje vlade je pozeljna, ali kako je vi kritikujete tj besmisleno, oni mogu udobno na izbotre svakih 6 meseci bez straha
 
Poslednja izmena:
sjajan naslov, ali za ds rezim

svaka vlada posle ds rezima je u neprilici, i svaka sledeca ce biti u sve vecim neprilikama, dos rezim je unistio privredu. tacka

postavljac je politicki maliciozan, iskrivljuje istinu, deo precutkuje, a svoje aktivno neznanje o vladi srbije plasira kao cinjenicu

e pa nije, da postavljac zna nesto o politici znao bi sta vlada srbije radi.

ja da njemu pisem elaborat - malo morgen

A sta bi mito trebalo da "Znamo o politici", mozda da doktoriramo politicke nauke, da bi shvatili da nas ova vlast vodi u propast.

Da sad je DS rezim kriv a pre DS Marko a pre Marka Janko i tako do Kraljevica Marka. E pa vidis pre Putina je bio Jelcin i Gorbacov koji su su sve bili zajebali a onda je doso Putin pa je sve ispravio i to je jasno celom svetu.
Sad ti meni kazi a sta su to tvoji danasnji vlastodrsci ispravili osim sto su sve jos vise sjebali.
 
Poslednja izmena od moderatora:
EU talibani, komformisti i ostali kazi te mi jednu dobru stvar koju je ova vlast postigla za dobrobit srbije osim bede, nemastine, korupcije, dodvoravanje osvedocenim neprijateljima, rasprodaja srpske zemlje i teritorije u bescenje itd, itd.
Ako smo gresni da li treba da cekamo da umremo pa da idemo u pakao?,
Svakako ne vec smo u njemu sa Vucicem i companijom.

ovo si sve imao i u zadnjih 12 godina vlasti DOS-a , a naš sunovrat je počeo onoga dana kada je milošević došao na vlast u srbiji , tako da pljuvanje po ovoj vladi sada i nije neki uspeh posle jedenja govana od 24 godine vi očekujete čudo za dve tri godine - e pa čuda ne postoje
lično smatram da je briselski sporazum uspeh za srbiju gde je ona prevazišla svu svoju tvrdoglavosti ostavila je iza sebe i krenula jasno definisanom putanjom svidelo se to ovde nekima ili ne
 
najvaznija stvar u vezi teme je sledece

vlada i vucic nemaju ni jedni izjavu protiv gradjana srbije, a verovato da im je i takva politika

dos rezim je gradjane srbije tretirao kao tranzicione gubitnike. godinama su nas zasipali tim terminom sa dbnevnika svako vece, a ako neko propusti onda je tu beckovicka, sarapa ili bujosevic. kao da su gradjani tj tranzicioni gubitnici krivi dos vladi za nesto, a ocito posto su tako nazvani bio je cilj da na kraju mandata dos rezima tranzicioni gubitnici zive losije, imaju manje, i da budo ekonomski osiromaseni i politiski anatemisani

u vezi teme - eto vam jedan stvar, vise nego dovoljno

srecom danas svako vidi kakv je bio dos rezim
 

Back
Top