Спремност Србије за рат

Нови рат је на Балкану извјестан, Србија ће готово сигурно бити увучена, па се намеће питање колико је спремна?

Спремни смо ко запета пушка. Неша Силни тренутно ради кросфит да буде спреман ако се буде у шуму ишло. За време прошлогодишњих антиСрбских поблава се показо да је јунак.
 
Ако су нам команданти вучић( погледати седницу владе за време поплава. оно је нешто најконфузније што је неки човек на функцији икада наређивао без икакве оперативне основе) николић, неша и гашић, мислим да смо апсолутно спремни за моменталну капитулацију:rotf:
 
Ja sam spreman.

Ali, ipak mislim da cu ovu turu preskociti.

Ima vas dosta, pa da se ne guramo.

Шта ћеш ако те буду звали?

Мада мислим да неће бити потребе, могући су мањи конфликти попут овог у Куманову, а за то су довољни професионалци.
 
Многи од вас се зезају са озбиљним стварима.

Код Србенда су озбиљне ствари најнеозбиљније.
Какав рат и спремност за рат...

Пушти то...
Срби су се разбацивали животима своји најбољи људи у задњи сто и више год. да томе нема примјера ни међу најзаосталијим афричким племенима.
 
Ово само доказује да Србија треба да врати обавезно служење војног рока!

Koji bre vojni rok
Pa svi sa kojima bismo mi mogli da ratujemo su NATOovi, znači najmanje kopnenog ratovanja
Srbija umesto da uvodi bezveze vojni rok, treba da razmišlja o nekoj avijaciji, protivvazdušnoj odbrani i slično, tj. kako da dobije kredite za te stvari
To dal ćeš imati 50 hiljada ili 500 iljada idiota s puškama ne znači danas ništa
 
Koji bre vojni rok
Pa svi sa kojima bismo mi mogli da ratujemo su NATOovi, znači najmanje kopnenog ratovanja
Srbija umesto da uvodi bezveze vojni rok, treba da razmišlja o nekoj avijaciji, protivvazdušnoj odbrani i slično, tj. kako da dobije kredite za te stvari
To dal ćeš imati 50 hiljada ili 500 iljada idiota s puškama ne znači danas ništa

Напротив. Србија треба највише да улаже у пешадију, топове, минобацаче, тенкове, митраљезе и слично јер то ће нам требати за шиптаре и братију. Бесмислено је улагати у авијацију јер ако избије сукоб са НАТО онда ти је свеједно да ли имаш или немаш авионе. Ипак, ПВО системе треба набавити.
 
Спремни смо ко запета пушка. Неша Силни тренутно ради кросфит да буде спреман ако се буде у шуму ишло. За време прошлогодишњих антиСрбских поблава се показо да је јунак.
Ви ЖУТАЋИ сте спремни за Кривог Стојка, све у парадном поретку са Малоумником и
његовим кумом, ВласМиком ПАШЊАКА 6.КЛАСЕ НА ВРАЧАРУ! И за све да вам још
на увце засвира Славуј Од МРчајеваца! :balavi:
 
Напротив. Србија треба највише да улаже у пешадију, топове, минобацаче, тенкове, митраљезе и слично јер то ће нам требати за шиптаре и братију. Бесмислено је улагати у авијацију јер ако избије сукоб са НАТО онда ти је свеједно да ли имаш или немаш авионе. Ипак, ПВО системе треба набавити.

Видимо колико је у Украјини важна пешадија!
 
Напротив. Србија треба највише да улаже у пешадију, топове, минобацаче, тенкове, митраљезе и слично јер то ће нам требати за шиптаре и братију. Бесмислено је улагати у авијацију јер ако избије сукоб са НАТО онда ти је свеједно да ли имаш или немаш авионе. Ипак, ПВО системе треба набавити.

Ti šiptare i s ovim sad što imaš možeš pregaziti za 7 dana.
 
Видимо колико је у Украјини важна пешадија!

U Ukrajini NATO ne ratuje, samo finansira.
Mi protiv koga imamo šanse da zaratimo ili bismo pregazili ko plitak potok i ovako (šipci) ili je NATO.
Tako da nam ostaje samo da se nadamo da neće biti cirkusa dok ne dobijemo vlast koja će nas ekonomski oporaviti, pa posle toga da se razmišlja i o odbrani države.
 

Back
Top