Ukrali su mi telefon

E jbg...
Iskreno mala je verovatnoća da će ti uopšte naći telefon.
Još ako je neki manje vrednosti (ispod 30-40E) neće se mnogo ni pomučiti da ga traže.
Ako ga, ipak nađu, a ti dokažeš da su bile u telefonu, možda će ti vratiti i kintu (ali malo verovatno, pošto nemaš neke velike šanse za dokazivanje).
Ovako odkud oni znaju dal su pare bile tamo il jok - možeš da kažeš i 20.000 ako hoćeš :confused:
 
ja sam kupio neki telefon za 40 evra pre nekih 7-8 godina. polovan, u onim servisima na bogosloviji. dakle u radnji sa adresom i to sve. koristio sam ga jedno godinu dana i onda sam ga dao majci, jos jedno godinu dana je proslo. onda je jedan dan policija zvala majku da joj kaze da je telefon ukraden. kada sam otisao u policiju, ispalo je da potice iz pljacke neke trafike. telefon su oduzeli i to je to, dao sam izjavu kako sam ga i gde kupio itd, samo su uzeli podatke iz licne karte zapisali nesto i idi kuci.

to ti je sto se tice policije i trazenja tvog telefona. zakljucak je da imaju posla da traze ubice narko dilere i ozbiljne kriminalce. nemoj previse da se nadas tvoj telefon im nikako nije prioritet.
 
E jbg...
Iskreno mala je verovatnoća da će ti uopšte naći telefon.
Još ako je neki manje vrednosti (ispod 30-40E) neće se mnogo ni pomučiti da ga traže.
Ako ga, ipak nađu, a ti dokažeš da su bile u telefonu, možda će ti vratiti i kintu (ali malo verovatno, pošto nemaš neke velike šanse za dokazivanje).
Ovako odkud oni znaju dal su pare bile tamo il jok - možeš da kažeš i 20.000 ako hoćeš :confused:

Telefon je koštao preko 400 eura,i sa mojim telefonom su ukrali još tri telefona isto skupa telefona.Da li ima šanse da mi nadju?
 
Ebiga, ja kad sam hteo da radim biznis, nacrtase mi se neki kvazi bezbednjaci, sad mislim da nisu uopste bili bezbednjaci....a nudio uslugu trazenja pretplatnika....ne to dodjes kad ti je ukraden, nego platis pre toga pa das saglasnost i onda stalno znas gde ti je kartica...
 
Ne znam šta bih mogla da očekujem..i kako završe ti telefoni? I koja je logika tim ljudima, što na tako jadan način 'uzimaju' tuđe stvari, koliko smo jadna država..uzimaju tuđu privatnost, umesto da završavaju škole, i sutra budu ljudi, a oni žive tako što prave štetu drugima, a nemaju baš preveliku korist za sebe, kao što je neko rekao, takvima samo da poželiš da od te siće kupuje samo lekove, ništa drugo, da nema ni za jednu običnu kiflu od tih para..
 

Back
Top