dorucak .

Ne znam meni je to koma. Ja inace ni ne jedem dugo, moj rucak traje dve minute. A tek se najezim kad vidim da neko zvaljdra u krevetu pola sata ko debilko.

- - - - - - - - - -

Sta ti je smajli crven, neko mu je samar opalio?

na ovo podvučeno :lol:
inače i ja brzo jedem, ali kažu ne valja to ništa :lol:
...
a ovo crvenim se...zato što se stidim...jer eto može da se desi da dovučem hranu u krevet :lol:
 
na ovo podvučeno :lol:
inače i ja brzo jedem, ali kažu ne valja to ništa :lol:
...
a ovo crvenim se...zato što se stidim...jer eto može da se desi da dovučem hranu u krevet :lol:

Ja ne mogu dugo jesti, jer onda manje uzivam u hrani, a i cesto jedem zato sto sam vec debelo gladan pa to obavim na brzinu i idem dalje za onim sto me veseli.

I jebbeno mi ide na zivce kad se skupe ono citava familija pa zvaljdraju ko stari prdonje. U mom svetu postoji samo ona i ja koji mozemo zajedno zvaljdrati, sa drugima to ne volim i niko me ne moze naterati da postujem te obicaje.
 
sta je to neka ssss parola . samo sex srbe spasava a gdje je hrana ?

ne znam gde se zagubi hrana u celom tom konceptu...ali eto sex je ipak prioritet...i dok krče creva...Srbin na sex misli :lol:

- - - - - - - - - -

Ja ne mogu dugo jesti, jer onda manje uzivam u hrani, a i cesto jedem zato sto sam vec debelo gladan pa to obavim na brzinu i idem dalje za onim sto me veseli.

I jebbeno mi ide na zivce kad se skupe ono citava familija pa zvaljdraju ko stari prdonje. U mom svetu postoji samo ona i ja koji mozemo zajedno zvaljdrati, sa drugima to ne volim i niko me ne moze naterati da postujem te obicaje.

Ja isto jedem brzo...keva nas je tako terala...da ne bi kao mrljavili...ali u suštini kažu da nije zdravo..ali jbg. teško se to ispravlja.
Ša to se tiče boldovanog..uglavnom nailazih na one koji isto tako mrze te običaje i izdržati im na nekom familijarnom skupu predstavlja svojevrsni problem...ali nekad se mora ispoštovati i taj deo....inače nemam ništa protiv koncepta nuklerane porodice versus porodične zadruge :lol:
 
ne znam gde se zagubi hrana u celom tom konceptu...ali eto sex je ipak prioritet...i dok krče creva...Srbin na sex misli :lol:

- - - - - - - - - -



Ja isto jedem brzo...keva nas je tako terala...da ne bi kao mrljavili...ali u suštini kažu da nije zdravo..ali jbg. teško se to ispravlja.
Ša to se tiče boldovanog..uglavnom nailazih na one koji isto tako mrze te običaje i izdržati im na nekom familijarnom skupu predstavlja svojevrsni problem...ali nekad se mora ispoštovati i taj deo....inače nemam ništa protiv koncepta nuklerane porodice versus porodične zadruge :lol:

Nego da ti odes u afriku poslom, jel bi se mogla istorbat sa crncem?
 
Nego da ti odes u afriku poslom, jel bi se mogla istorbat sa crncem?

misliš ako bi mi doneo doručak u krevet? :lol:
..
ovo ja da kao vežem uz temu :lol:
..
ne znam šta bih ti rekla...što se mene tiče, neka hvala :lol:
..
mislim ne bih ja, ako je to stvarno predimenzionirano...a i ne znam da li si video kako izgleda kad crnac noću prelazi ulicu...prosto neverovatno..nikad to neću zaboraviti..ne vidiš čoveka skoro..samo odelo ide...a on se stopio sa mrakom :lol:
..
ali sad si me zamislio?
šta ako nema nikog u užoj i široj okolini...ne znam stvarno...verovatno neću nikad saznati :lol:
 

Back
Top