Sukobi u Makedoniji i antivladini protesti u Skoplju

KeyserSöze

Domaćin
Poruka
4.548
У сукобима, који су започели јутрос у 4.40, рањено је девет полицајаца из специјалне јединице Тигар, а један од њих је тешко повређен. Рањен је и један од нападача, који су униформисани.


- - - - - - - - - -



- - - - - - - - - -

Izgleda da je ovo siptarski ustanak koji su svi predvidjali.
2001 se brzo zavrsilo na pritisak zapada sada mi se cini da ce ovo biti mnogo veci sukob
Mozda se prelije i na jug Srbije
Srbija ce morati da ratuje ,gde je sad BoTa sa onom cuvenom da Srbija nikad nece ratovat
 
Divo naselje... Kumanovo. Doslo je do sukoba u zapadnom Kumanovu. Pre dva meseca sam se setao pored napustene kumanovske fabrike 1vi Maj... To je sve shiptarsko, i preko puta fabrike je shiptarska srednja skola. :eek:

Znam zasto se ovo sve desava. Sve mi je jasno kao teorema. Gruevski je potpisao sa Turcima i Rusima Turski Jok-Tok. I dan nakon toga krenuse protesti. Amerima je ocigledno taj Turski Jok-Tok takav trn u oku, da su naredili Zaev-u da iznese sav prljav ves, koji su mu ameri doturili. :roll:

Iebenti... Ameri na Balkanu zare i pale... :udriglavu:

_niemand_
 
МВР презема мерки за разбивање на вооружена група во кумановската „Дива населба“. Ова го потврди за МИА портпаролот на МВР Иво Котевски. Акцијата, која се одвива по претходно добиени оперативни сознанија дека во тој дел од градот има вооружена група, се уште трае.

Од МВР апелираат граѓаните да останат мирни. Од итна помош информираат дека имаат две екипи на терен во тој дел од градот, но и тие немаат детални информации за евентуални повредени лица.



Истрели од рафално оружје, звук на хеликоптери ги возменирија кумановци од четири часот утрово. Најмногу се слушаат во „Дива Населба“, но и во речиси целата зона во тој дел од градот. Вработените од фирмите кои се лоцирани во западниот дел од градот биле вратени, бидејќи улиците се затворени. Граѓаните оттаму велат дека полиција има на секој чекор и дел од улиците во градот затврени се за сообраќај особено во деловите „Поток Серава“ и „Чик“.Неколку часа се слушаат пукотници, рафални стрелби. Над тој дел од градот,се уште кружи и хеликиоптер.

----------------------

http://vesti.mk/read/news/5383115/2035287/mvr-apelira-gragjanite-da-ostanat-mirni
 
Mene vise brine stanje u RS.Ovih dana se zapadno od Drine sve usijalo,oko napada vehabija,njihovog hapsenja itd dovoljna je jedna varnica pa da sve eksplodira

Давно је све експлодирало, ово у Македонији је Амерички одговор на Турски ток !

Лепо сам писала пре месец дана , да ће се кренути са стварањем велике Албаније.

Шиптари су подписали смртну пресуду
 
Nema nikakve sumnje poceo je oruzani ustanak siptara u Makedoniji,ovo ce se samo prosiriti i na druge gradove

Једино ако су Македонци толико глупи , треба ту Шиптарију сасечи у корену .Завршитит са њима за пола сата , да видим ко ће смети нешто да каже
 
Не дрндај.
Ти знаш шта ће се гдје проширити.
Ево ја ти кажем да ће све бити готово за 48 сати.
Ако не буде, онда су Амери одлучили да крене масована тарапана.
И то на цијелом Балкану...
А онда више Куманово није битно.
 
Давно је све експлодирало, ово у Македонији је Амерички одговор на Турски ток !

Лепо сам писала пре месец дана , да ће се кренути са стварањем велике Албаније.

Шиптари су подписали смртну пресуду

Vidi, vidi, kako si nam ti pametnica. Pa tebe bi trebalo postaviti umesto Zoke u Vladu Srbije. Ti umes cak i da procitas napisano... :smeker:

_niemand_
 
Шиптари су луд народ , они само ратују ништа друго не раде.Њих ништа осим рата не интересује!

- - - - - - - - - -

Ne vjerujem da imaju toliko snage da brzo zavrse sa njima,2001 to nisu mogli

Зависи , сада се стање променило ..Ту је Русија !
 
Не дрндај.
Ти знаш шта ће се гдје проширити.
Ево ја ти кажем да ће све бити готово за 48 сати.
Ако не буде, онда су Амери одлучили да крене масована тарапана.
И то на цијелом Балкану...
А онда више Куманово није битно.

Nisu siptari ko mi ,mirni i tolerantni,oni imaju taj svoj mentalitet,nece oni sjediti kod kuce i gledati dnevnik.
 
Ne vjerujem da imaju toliko snage da brzo zavrse sa njima,2001 to nisu mogli

Mogli su zapravo, ali su onda Amerikanci rekli :thumbdown:... Kada bismo jednom dočekali dan da se ovde sve odvija bez mešanja sa strane, pa da konačno jednom završimo sa okolnim otpacima. U tom slučaju bi 48 sati bilo dovoljno i za čišćenje Šiptara i za dezinfekciju terena nakon njihovog bacanja u more...
 
:hahaha: :rotf:

Boze blagi, da li je ovo moguce?! Pa ce Rusija da ratuje za makedonske interese?! :cepanje:

_niemand_

Нису то више само Македонски интереси , него и Руски ,Грчки и Српски!

Без обзира што су нас Македонци издали 1999 године , ми мормо да их подржимо јер они јесу наш народ!
 

Back
Top