Beli u Evropi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa istina zidovi mrze belce,i prave haos u Africi i bliskom istoku da bi sto vise crnaca i arapa i sl nagrnuli u Evropu,a onda bum rasno verski rat,evo juce u autobusu za Ljubljanu video krdo garavih azilanata ja pomislio prvo da su cigonjeri sigurno se zaputili u multikulti tolerantni BG
 
pa istina zidovi mrze belce,i prave haos u Africi i bliskom istoku da bi sto vise crnaca i arapa i sl nagrnuli u Evropu,a onda bum rasno verski rat,evo juce u autobusu za Ljubljanu video krdo garavih azilanata ja pomislio prvo da su cigonjeri sigurno se zaputili u multikulti tolerantni BG

A isti ce se nada da ce ga ko djubriste Evrope prime u EU

- - - - - - - - - -

E vidiš. U tome je tvoj problem. Sledeći komentar će ti biti da je nemoguće da jedan muškarac sa jednom ženom ima desetoro dece.

Ne. Jedno dete je neplanirano. Mozda. Dvoje tesko. Ostalo potpada pod domen naucne fantastike
 
Pa nek piju
Meni smeta kad nekog sude po boji koze a ne sposonostima. A koliko vidim ovo je sad rasizam, samo na drugu stranu. Ako nisi crn i gej, mozes da se po...sas na sta oces

.

rasizma je uvek bilo i uvek ce ga biti.Ti se danas osecas ugrozeno kao belkinja u Evropi,mada imas prednost u odnosu na obojene pri zaposlenju,trzenju stana dobijanju kredita,..
 
Razlog je nevažan. Dete se rodilo. Pogledaj detetu u oči pa onda komentariši.
Прво би детету требао да погледао онај који га направио да би на његовом битисању градио своју егзистенцију.
Твоје задрто инсистирање на таквим ставовима све више те чини огољеним присталицом тог присупа, можда чак и чланом.,.. као и оног мученог Симкроа коме ће плавокрвно наслеђе остати ускраћено и неостварена жеља.:D
 
Jedina glupost koju ja vidim u primanju tih azimanata je njihova nepoznata istorija.
Kad covek emigrira iz jedne (koliko toliko) uredjene i civilizovane drzave u drugu, potrebno je da prilozi razne dokumente ukljucujuci kriminalni i zdravstveni rekord, skolsku spremu itd.
Ovde imamo situaciju gde na brodovima i preko granice postoji navala nekih ljudi za koje se ne zna ni ko su ni sta su.
Zasto bi bilo koja drzava preuzimala obavezu i rizik u tom slucaju.
Nema to nikakve veze sa rasizmom, recimo da imamo deficit sa medicinskim osobljem, zna se procedura, a sada da li ce ti kvalifikovani strucnjaci doci iz Juznoafricke Republike, Filipina ili Indije nije bitno.
 
Po milioniti put.
Nije ovde reč o deci.
Pogledaj ti takvim roditeljima u oči i reci im da će država da ih finansira i da oni u životu da bi izdržavali decu ne moraju prstom da mrdnu, nego samo da štancuju.

Muka mi je od toga. Skoro sam racunala i bilo ko ko ima imalo obrazovanja moze da sracuna koliko je belaca u Evropi
Bez problema se moze sracuna ko je tu manjina i ko je ugrozen
Al ce neki svejedno da se deru i pricaju o pravima Afrikanca i kako su njegova prava ugrozena
 
Dobro. Samo napisi zivite li od socijalne pomoci neegde u Africi? E, to bi bila pravda

Ne. Živimo od poštenog crnčenja zbog tebe i tebi sličnih koji su nam oteli poslove koji donose više novca. Ali decu imamo zato što ih volimo i znamo da ne dobijaju ono što zaslužuju i da neće dobiti u budućnosti zbog vas koji ste naučili da sve moljakate i dobijate poslove preko veze. Ali ničija nije gorela do zore.
 
Jedina glupost koju ja vidim u primanju tih azimanata je njihova nepoznata istorija.
Kad covek emigrira iz jedne (koliko toliko) uredjene i civilizovane drzave u drugu, potrebno je da prilozi razne dokumente ukljucujuci kriminalni i zdravstveni rekord, skolsku spremu itd.
Ovde imamo situaciju gde na brodovima i preko granice postoji navala nekih ljudi za koje se ne zna ni ko su ni sta su.
Zasto bi bilo koja drzava preuzimala obavezu i rizik u tom slucaju.

Nema to nikakve veze sa rasizmom, recimo da imamo deficit sa medicinskim osobljem, zna se procedura, a sada da li ce ti kvalifikovani strucnjaci doci iz Juznoafricke Republike, Filipina ili Indije nije bitno.

ovo je sustina problema,kratkovidost i nadmenost Evropljana.EU je pod uticajem SAD umesana u sve pizdarije na Africkom kontinetu i Bliskom Istoku.Dok je Gadafi bio ziv broj emigranata koji je dolazio u Italiju je bio desetostruko manji,dok danas najveci broj azilanat dolazi iz Sirijie i Iraka.Reci mi jarane koliki je procenat irackih azilanata iznosio u ukupnom broju zilanata dok je Sadam bio ziv,koliko je bilo sirijskih dok nije pocela agresija na Siriju? Pod uticajem SAD umesani su u sve gradjanske ratove, prevrate vlada,...i posle se cude otkud azilanti na nasim kapijama
 
Muka mi je od toga. Skoro sam racunala i bilo ko ko ima imalo obrazovanja moze da sracuna koliko je belaca u Evropi
Bez problema se moze sracuna ko je tu manjina i ko je ugrozen
Al ce neki svejedno da se deru i pricaju o pravima Afrikanca i kako su njegova prava ugrozena

Moj komšija je ciganin (zamislite još, sam sebe tako zove). Ima troje dece.
Otišao sa celom porodicom da fizikališe u Italiju, i zarađuje normalno i pošteno.
Pre deset godina ovde su živeli u straćari, sad skoro dvospratnicu izgradili.
Znači da može ako se hoće. Al u tome i jeste caka.
Što je lakše ako te drugi izdržava.
 
Muka mi je od toga. Skoro sam racunala i bilo ko ko ima imalo obrazovanja moze da sracuna koliko je belaca u Evropi
Bez problema se moze sracuna ko je tu manjina i ko je ugrozen
Al ce neki svejedno da se deru i pricaju o pravima Afrikanca i kako su njegova prava ugrozena
Код нас тако о правима цигаЊа, а све више о мученим Сиријцима, Ирачанима, Либијцима и осталим љибератским миљеницима.
Мада има и већих будалетина од Вранцуза, Шведи напримали 2(два!!!) милиона муслића из целог света за последњих четврт века и претворили Стокхолм у европску престоницу сило вања, и Викинзи носе појас невиности и доопе наслоњено на зид.
Наша јуначка и антигеј дијаспора која се спрема на тамошњу бауштелу биће темељно проџарана тамо где јој то најмање треба!
:cepanje:
:tambalamba:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top