seksualna zelja

Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^

Desava se,naravno,ali to sto nije okej,obicno preskocim.Nekad sam se palio na zenu jednog poznanika,ali me je proslo.Srecom pa sam iskulirao.
 
Da li ste nekad imali toliko jak sexualni nagon prema nekoj osobi?
U fazonu, kresnuli biste se sa tom osobom tako jako, a znate da to nije okej, ali biste ipak to uradili, jer imate preveliku zelju za tim..
Sta biste uradili u toj situaciji? ^^

ti nas sad pitas da l da se kresnes sa takvim?

to moras sama da odlucis

mislim razmiljam kako bi meni bilo, d aja moram vas da pitam sta i kako da kresem???
 
dzabe zelis ako ti ona neda :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Kontrolsem sexualne zelje :aha: sve dok ne osetim da cu dobiti :per: ne zelim da trosim svoje zelje :lol:

- - - - - - - - - -

Sinoc sa tako jako zeleo i otisao na SL sa jednom macom ^^ i dok smo se kresali ko ludi :lol: 2 sexy i gole ribe su dosle i cekale u red :zper: :rotf:
 
ti nas sad pitas da l da se kresnes sa takvim?

to moras sama da odlucis

mislim razmiljam kako bi meni bilo, d aja moram vas da pitam sta i kako da kresem???

Haha, taman posla da pitam vas da odlucite umesto mene ;)
Pitala sam samo za misljenje. Sta mislite o tome i da li biste vi to uradili. Interesuje razmisljanje drugih ljudi, jer mozda nisam dovoljno dobro sagledala situaciju, tako da ono.. ^^
 

Back
Top