Loto

gost 369478

Primećen član
Poruka
951
Euro jackpot narastao je na 90 miliona eura. Kako sam predala listić pomislila sam u sebi nedaj Bože .

Nebi znala šta i kako dalje .

Igrate li loto i jeste i vi uplatili ? Kolko kocki ?
 
slozila bih se sa korisnikom koji je postovao iznad mene.
sa tolikim novcem, 'ladno zivis kao da ga nema, mislim ko bi jos brojao 90 miliona cega god. krckas tu neku crkavicu za dnevne troskove, obidjes poneki dvorcic u alpima ili na rivijeri i ladno fuckas na kolicinu novca kojom raspolazes.

- - - - - - - - - -

tj slozila bih se sa korisnikom kojije postovao iznad korisnice mAlava

:mrgreen:
 
Ne razumem šta ste se usrаle. Što čovek više para ima, manje razmišlja o njemu. Sa 90M bih živeo kao da novac ne postoji.

Gde se to uplaćuje?

Pre par godina ovde gde živim čovek je pobedio veću sumu novca . Zaboravila sam cifru ali je bilo nekoliko miliona evra dugo se nije hteo javiti iako je znao da je pobednik :) jednostavno nije znao kako da se "ponasa" :)
 
Euro jackpot narastao je na 90 miliona eura. Kako sam predala listić pomislila sam u sebi nedaj Bože .

Nebi znala šta i kako dalje .

Igrate li loto i jeste i vi uplatili ? Kolko kocki ?

Za svoga života dao sam toliko para na zakonitu kocku (sp.prognoza, loto, greb-greb, lozovi, tombola...)
da sam 'ladno mogao napraviti dve kuće na Terazijama
Nikada ništa značajnije, osim uloga, nisam dobijao....
 
Zavisi kako posmatraš novac.
U životu sam imao periode kad sam baš
dobro zaradjivao (dobar posao + prodaja programa (mojih))
do perioda kada nam je jedin prihod bio ženina plata,
koja me inače nije interesovala, to sam joj istavljao
za ženske sitnice.

Bitno je da nikad nisam robovao novcu,
i "postaje mi važan" samo kad ge nemam.
 
Mozda nisi trebao tolko da zagrizeš? Neki baš preteruju

Na uglu Sredačke i Bulevara, malo ošamućen kafanskim provodom, kupim tačno
100 greb- grebova.
Znam da bile neke žešće robne nagrade - mercedesi, stanovi i sl.
Vratim se u "Starac Vujadin" (blizu, na 50-tak metara), kod Ace konobara naručim dupli vinjak....
I onako, meraklijski, počnem da grebem noktom....
Oko 70 % promašaji, a onih 30 % - ulog.
Skočim do kioska, zamenim uloge u nove greb - greb !
Izgrebem, opet isto.
Zamenim tih desetak u nove.
I tako do pozitivne nule.....
 
Na uglu Sredačke i Bulevara, malo ošamućen kafanskim provodom, kupim tačno
100 greb- grebova.
Znam da bile neke žešće robne nagrade - mercedesi, stanovi i sl.
Vratim se u "Starac Vujadin" (blizu, na 50-tak metara), kod Ace konobara naručim dupli vinjak....
I onako, meraklijski, počnem da grebem noktom....
Oko 70 % promašaji, a onih 30 % - ulog.
Skočim do kioska, zamenim uloge u nove greb - greb !
Izgrebem, opet isto.
Zamenim tih desetak u nove.
I tako do pozitivne nule.....

Bar ti je bilo zanimljivo :lol:
@tema:
Ne igram loto. Uplatio jednom i ubo broj :mrgreen:
90m mi ne bi bilo na odmet. Odmah pokupujem silne nekretnine i Bog da me vidi.
Samo što od toga nema ništa :roll:
 
neko ce da dobije, a milioni ljudi ce da brzo zaborave loto groznicu

lepo je zamisljati na sta bi se potrosilo, znaci svi smo bogatasi dan pred izvlacenje

ps sad sam se setio imam dva listica nase tombole, od pre pet-sest nedelja, nisam ih jos pogledao, veceras cu
 
Bar ti je bilo zanimljivo :lol:
@tema:
Ne igram loto. Uplatio jednom i ubo broj :mrgreen:
90m mi ne bi bilo na odmet. Odmah pokupujem silne nekretnine i Bog da me vidi.
Samo što od toga nema ništa :roll:

Meni ovo smešno i tužno u isti mah. Kako se u srbilendu percepira lagodan život uz finansijsku održivost.
Ono, dobiješ 90 miliona(!), ''pokupuješ nekretnine'' i živiš kao car ubirući 200-250e mesečno po stanu...
 
Na uglu Sredačke i Bulevara, malo ošamućen kafanskim provodom, kupim tačno
100 greb- grebova.
Znam da bile neke žešće robne nagrade - mercedesi, stanovi i sl.
Vratim se u "Starac Vujadin" (blizu, na 50-tak metara), kod Ace konobara naručim dupli vinjak....
I onako, meraklijski, počnem da grebem noktom....
Oko 70 % promašaji, a onih 30 % - ulog.
Skočim do kioska, zamenim uloge u nove greb - greb !
Izgrebem, opet isto.
Zamenim tih desetak u nove.
I tako do pozitivne nule.....
ju mogu da mislim kako su ti posle toga bili prljavi nokti:mrgreen:
Meni ovo smešno i tužno u isti mah. Kako se u srbilendu percepira lagodan život uz finansijsku održivost.
Ono, dobiješ 90 miliona(!), ''pokupuješ nekretnine'' i živiš kao car ubirući 200-250e mesečno po stanu...

to bre dobijes za stanove od 90 kvadrata,a i tesko izdajes
bolje kupiti puuuuno malih garsonjerica,to se lako izdaje,a ti trckas okolo i ceo mesec skupljas kirijice po gradu:lol:
inace ja da dobijem ,mislim kad bih bila luda pa igrala nikome ne bih rekla,pa ni muzu,vec bih dodavala u kucni budzet svaki cas po 100e.da mi se ukucani ne razbahate,a i da mene ne kiNdapuju,pitanje bili muz odlucio da plati
 
Meni ovo smešno i tužno u isti mah. Kako se u srbilendu percepira lagodan život uz finansijsku održivost.
Ono, dobiješ 90 miliona(!), ''pokupuješ nekretnine'' i živiš kao car ubirući 200-250e mesečno po stanu...

Ništa se ne percipira nego se stvara hipotetička situacija, ako se dobije 90 miliona.
Nekretnine ne podrazumevaju nužno samo stanove.
Sa tom kintom možeš da nabaviš nešto mnogo veće i mnogo isplativije od stanova, pa bi ubirao (bar) četvorocifrenu cifru strane valute mesečno po objektu.
Tako se, inače, svuda u svetu - ne samo u "srbilendu" percipira lagodan život uz finansijsku održivost, samo je kod nas to malo učestalije, jer drugog posla ili nema, ili se ne isplati.
 
Poslednja izmena:
Kupila bih veliku kuću elitnom delu grada u kojem sam sinoc bila :) često tamo svratim da gledam lepe kuće popijem kafu gledajuć reku koja teče . Nekad se pitam kakvih briga oni imaju? Ja bih se doselila kod njih sa jedinom brigom koju imam kako potrošiti te silne pare u šta uložiti ? Otići na plastičnu hirurgiju na razne korekcije odvaliti se od robe svih poznatih dizajnera :) zatim razmišljati sta dalje ...
 

Back
Top