НАТО будно прати Војводину и са њеном опаком злоупотребом калкулише

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Можда чак и Мајдан!

У Украјини ,нису Руси него Украјиници.

У Војводини, нису Срби него Војвођани

Западна Европа прави нови нацију на простору Србије .


Од пада Берлинског зида односи Србије са кључним државама евроатлантског блока одвијају се по принципу једностране уцене. Од нас се стално нешто тражи а упоредо нам прете да ће нас снаћи неко зло ако то не дамо. Било што ће нам бити ускраћено нешто што заслужено очекујемо или да ће нам, што је још бруталније, нешто наше – део територије Србије, српски национални интереси у њеном окружењу, економска перспектива или ма шта друго – бити отето, уништено, оштећено. Већ зависно од значаја траженог уступка за Вашингтон, Берлин, Брисел. Тако дефинисане механизме западног „решавања проблема“ на српском простору врло вешто користе сви наши регионални непријатељи. И не ради се ту само о томе да реализују налоге својих западних ментора, односно играју поверене улоге и тако „зарађују“ одређене награде. Не. Албанци, тзв. Бошњаци, Хрвати – знајући да су Срби стигматизовани и да мало треба да се нађу под ударом самозваних атлантских господара света – кад год за то имају погодну прилику иду и много даље. Настоје да од нас на своју руку али не сопственим снагама, извуку неки уступак, тако што прете да ће нам створити додатне тешкоће на релацији са Западом или чак у прилог тога систематски раде када не поклекнем пред претњама и не удовољимо њиховим хировима. А Западу не треба много да буде нахушкан на Србе. Све то добро знамо, али недовољно уочавамо колико исту антисрпску уцењивачку матрицу НАТО маљем, и то са територијалним претензијама против своје земље, користе и неки – бар по пореклу а донедавно и номинално ако не и по осећањима – Срби. О томе ће надаље бити речи!


http://www.pravda.rs/2015/05/07/nat...nu-i-sa-njenom-opakom-zloupotrebom-kalkulise/

Хоће ли бити Мајдана ?
 
Kakav je ovo konfuzan naziv teme ...

Нато прави нову државу, Војводину .
Запараво превод је следећи ..Нато посматра стање у Војводини и спрема нову државу .У томе ће му помоћи они , који злоупотребљавају термин Војводина и Војвођани
да би добили новац за невладине организације итд...
 
После оне револуције у Украјини 2004. године , нико не би ни помислио да ће се ово десити у Украјини , 12 година после .

Тако , да ..када Запад нешто планира , он је потпуно сигуран да за то има основа , има подлогу, а у Војводини је има!
 
Ako cemo se resiti ovih govaana od politicara onda sam za tu akciju.
Jasu nas 20 i kusur godina i ista ekipa se konstantno smenjuje a nama je sve gore i gore.
Posto sam stanovnik Vojvodine a zelim da se konacno nesto promeni i ako ce zrtva biti sama Vojvodina ja sam za jer ce meni biti bolje (valjda).
Ali tako smo smenili DS da bi doveli ove karikature od SNS-a sa nadom da ce biti bolje i na kraju ispade jos gore pa tako moze da se prodje i sa ovom akcijom ali bolje i pokusati nego "CUTATI" sto nam savetuju botovi na drustvenim mrezama i na forumima.
 

Back
Top