Žestoki odnosi

kicmar

Gost
Poruka
165
Ćao, interesuje me je li moguće da ženu nakon grubog i silovitog oralnog seksa sledeći dan boli grlo?

Je li vas ikada tako bolila ******, mališa ili grlo nakon šta ste se dobro ispraskali?
 
Ćao, interesuje me je li moguće da ženu nakon grubog i silovitog oralnog seksa sledeći dan boli grlo?

Je li vas ikada tako bolila ******, mališa ili grlo nakon šta ste se dobro ispraskali?

Čuj,
ti si stvarno neiskusno devojče.
Samo ovo nije mesto na kome bi trebalo da tražiš lek protiv bolova u grlu. Obrati se onom što ti je stvorio bol, a ne forumašima na ljisu.
Ovde možeš sa ovakvim postavkama da zaradiš trajnu kontuziju glasnih žica.
Osim ako ne očekuješ blistavu karijeru upravo ovde.:confused:
 
Znači ako devojka zabaci glavu unatrag i ostane bez daha u nekim trenutcima... mislila sam da je možda iziritirana sluznica, jer sam pregledala grlo i ne vidim ništa, osim šta je malo crveno. Nikome se nije događalo? :zper:
 
Ćao, interesuje me je li moguće da ženu nakon grubog i silovitog oralnog seksa sledeći dan boli grlo?

Je li vas ikada tako bolila ******, mališa ili grlo nakon šta ste se dobro ispraskali?

Život je lep - obićno se kaže, i ima istine u tome naročito na filmu.

Takođe, još tačnije je da u stvarnom životu lep život protiče više u lečenju prehlada i grlobolja, nego u zdravom seksu i letovanjima.

Kad zdrav čovek ima želju da nešto potuca, veruje da bi mogao da tuca u nedogled.

Isto je i sa zdravom ženom. Kad žena hoće nešto da ******, veruje da bi mogla da puši u nedogled.

E, a od religije (verovanja) bogami hoće da zaboli svaka koščica i svaki deo tela, kako grlca tako i qurca.
 
pa sta znam, ja citala negde da je nekoj u picqi proklijao krompir pa su morali hirurski da ga vade, ko kaze da ne moze pecurka u grlu da ti se razvije, mracno je i vlazno sta vise oces :sad2:
 
mnogi deluju cisto pa ne znas koju mracnu tajnu kriju :sad2: nego ti pravac laboratorija da proveris sto te boli grlo, a evo hard i ja cemo da ti spremimo pire krompir za kad se vratis :zper:
 
Ćao, interesuje me je li moguće da ženu nakon grubog i silovitog oralnog seksa sledeći dan boli grlo?

Je li vas ikada tako bolila ******, mališa ili grlo nakon šta ste se dobro ispraskali?

Grlo me nije bolelo nikad posle odnosa, alii pica... kad preteram, tipa 3+ puta za redom, obavezno me boli ujutru :lol:
 

Back
Top