Kad ste besne...

Evo upravo sam sad besna a ne znam zbog cega ja mislim da je zbog PMS-a,....menjam cesto raspolozenja.
Inace zna jako da me iznervira nepravda,...kada te neko povredi,zajebe,slaze,..mislim da nema nicega gore nego kada te neka osoba (prijatelj,partner,rodjak,roditelj) izneveri,...uf
a sta radim ----------ja onda poludim!!!
 
Samantha Jouns:
Uh..ti si divan....
samo sam sebe zamislila kako stojim na aerodromu sa koferima i putujem u Rim.:):)

Provereno deluje. Moja drugarica ima muza koji je pun kao brod. Retko kad se posvadjaju. Ali desi se kao svima. I jednom tako ona ode i provede se i napazari, a muz se zajebao ima Gold Visu i stavio nju kao dodatnog korisnika....sad zive u harmonicnim odnosima. :lol: :lol: :lol:
 
Jedna od stvari koja mene najvise izludi je da me neko pravi ludom tj. kaze da sam nesto rekla ili uradila sto nisam ili obrnuto !!! ah da...ili kad je neko nervozan pa se zalepi za mene ne bi li mi preneo nervozu....aaauuuu...to ne izlazi nikad na dobro...
 
marlon:
Provereno deluje. Moja drugarica ima muza koji je pun kao brod. Retko kad se posvadjaju. Ali desi se kao svima. I jednom tako ona ode i provede se i napazari, a muz se zajebao ima Gold Visu i stavio nju kao dodatnog korisnika....sad zive u harmonicnim odnosima. :lol: :lol: :lol:

Hshahhahahaaha ....uh sta bi ja da tebe nije ovde....upravo se svadjam tamo na LjiS.....
 
Do ludila kazes? Auu, tad ne odgovaram za svoje postupke. Ionako je do ludila :mrgreen: Umem cak i da demolisem stvari, da postanem stvarno destruktivna, mada to se vec jako retko desava. Nikad, ali bas nikad ne vicem. Sve sto imam da kazem, kazem vrlo ledeno. Buku moze da proizvede lomljenje neceg sto mi je u tom trenutku pri ruci ako je bes razornih razmera :mrgreen:
A nakon toga obicno prosetam, provozam bajk, tako nesto, cisto da se smirim malo. Ili ukoliko je svadja bila sa deckom (a destruktivnost obicno ide jedino u tom slucaju) vrlo strastveno vodimo ljubav, tako da...khm..
 
Kad sam jako besna,onda mi bukvalno para ide na uši.
Promenim lični opis,narogušim se i osoba koja me je izbacila iz takta nagrajsa kao žuti.
Veoma sam neprijatna,bezobrazna.
Srećom u takvom stanju sam bila svega dva puta i zaista ne bih volela da se ponovi.
Kad sam "redovno" besna,kao npr. juče, nisam raspoložena za svađu,ćutim,kroz glavu mi prođe hiljadu misli.
Malo prošetam,popušim cigaretu,duboko udahnem i krenem dalje.:-D
 
Uf...ja sam bas strasna kad me neko razbesni...Nikada ne vicem, ne zato sto nisam grlata, vec ne zelim ni sa kim da se nadvikujem. Ubijam verbalno, nikada nista ne lomim i nikada ne psujem kada se svadjam. Obicno ljudi kada su besni vicu, psuju, mlataraju rukama..ja, ne.Ako nekada volim da sam dama onda je to u tim momentima.Dama koja ubija! I volim sto ljudi ne zele da se kace samnom.I sto ostanu bez teksta...to me izleci od svakog besa!
 
istresem ceo repertoar psovki.
i to onako iz grla da se sve trese.
on ide i zatvara prozore.
delim otkaze ko pomahnitala (kada sam imala kome)
umem i da udarim.
kada udarim negde ili u nešto...
sve se završilo.
pustim muziku i pijem kafu.
brzo se odljutim.
 
hihihi...razlikujete "ozbiljan bes" od "redovnog besa" :P :P :P


nenene...NE u šoping ako ste REDOVNO besne, osim na proverena mesta! :)
(i NE ako radnja ima neonsko osveteljenje!)

marlone, što pod drugim nikom da se istresaju?
Gledaj i uči 8)




curlers.gif

ja se...izgrmim na nekoga....uglavnom :?
Prošli put sam miša toliko stisla i lupila da se raspao od jednog udarca (koji se nije čuo jer sam zagrmela :P )
ali...tog su posle napušili (kad sam, mirno i cool, pokupila pinkle i otišla): "Pa jel ti lepo rekla da joj se skineš? Što joj se nisi skinuo?!"
:lol:

Da, takođe se brzo odljutim, ali msilim da nema preterane potrebe da se to zna. Valjda shvate kad ponudim kafu. Mad ami nije teško ni tražim i dam izvinjenje (uvek mora da se izvini i taj ko me nervirao :lol: . Ne mora, ali uradi to! )
 
Jako sam nezgodna kad sam besna .. u stanju sam da vičem i da svašta kažem osobi na koju sam besna .... ali, to ta osoba uglavnom i zasluži. Uopšte ne umem da kanališem svoj bes ... i ne vidim zašto bih sebi stvarala čir na želudcu zbog nekog kome je taj bes namenjen.

Ne stajate mi na crtu :)
 
Jedina stvar na koju se palim kao svecica je nepravda. Kad je osetim odlepim skroz. Dok sam bila mladja trazila sam suocavanje sa doticnom osobom. Trosila badava energiju u svadji.
Sad sam kanda pametnija. Sad odem u teretanu i radim kao divljak uz nevidjene krike. Ne stajem dok ne primetim da pocinje da mi se navlaci crnilo na oci. Posle izduvavanja mi savrseno legne relax masaza i onda sam kao nova;)
 
kažem toj osobi sve što imam u vezi sa problemom koji je nastao
okrenem se odem, spustim slušalicu ili tako nešto

posle brzo iskuliram, uglavnom mi je bitno da kažem toj osobi sve što imam i sve je posle u redu
 
ehh... ponekad je bes rezultat nesporazuma, pa zato mislim da tako drastične mere prekida kontakta nisu na mestu

druga stvar je ako me neko izvređa iz čiste gluposti ili hira... ili pokaže neku vrstu agresije, tada je to zaista dovoljan razlog za prekid komunikacije
 

Back
Top