Kada ce Dinkic biti uhapsen?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bankai

Domaćin
Banovan
Poruka
3.639
Evo ovako svi se slazemo da je Dinkic lopov i da je nas sadasnji premijer pokazivao ranije zatvorsku kosuju za Dinkica,sta se desilo u medjuvremenu,da nas premijer koji je mekog srca,i ovaj put poklekne i opet mu mazu oci kako je Dinkic posten,gde je tu doslednost?
Slika-za-ilustrovanje-teksta.jpg


Sigurno nece praviti vladu sa njim,mislim svasta..:lol:
 
Evo ovako svi se slazemo da je Dinkic lopov i da je nas sadasnji premijer pokazivao ranije zatvorsku kosuju za Dinkica,sta se desilo u medjuvremenu,da nas premijer koji je mekog srca,i ovaj put poklekne i opet mu mazu oci kako je Dinkic posten,gde je tu doslednost?Pogledajte prilog 351762

Sigurno nece praviti vladu sa njim,mislim svasta..:lol:

Mislim - nikada. Ako je i sada pri ovoj vladi spedijalni za ovo i ono, ko da ga hapsi?
 
Čudan mi je fenomen Dinkića.
Čudan mi je i fenomen Čeda.
Da li se to svaka garnitura političara, koji se dočepaju vlasti
zaziru od hapšenja dvojice kriminalaca ?
Kolike li šake imaju njih dvojica ?
Da bi držali sve ove kokošanere....

Nema bolje odbrane od pravilno plasirane ucene !
 
Treba da te sramota bankai....Tako se ponasa samo seljanka , jes da vas ima puno , ali to ne menja ocenu.

Znam dosta o dilovima Dinkica, ali ne bih se slozio da moze biti uhapsen. Mozda ima nesto sto ne znam.
Ne mogu za njega da kazem da je lopov, kad je sve sto je stekao, a da ja znam, proturio kroz odluke skupstine.
Jedino ako se domogao kipranskih para pa precutao...jedino tu ga mozda imate...
 
Treba da te sramota bankai....Tako se ponasa samo seljanka , jes da vas ima puno , ali to ne menja ocenu.

Znam dosta o dilovima Dinkica, ali ne bih se slozio da moze biti uhapsen. Mozda ima nesto sto ne znam.
Ne mogu za njega da kazem da je lopov, kad je sve sto je stekao, a da ja znam, proturio kroz odluke skupstine.
Jedino ako se domogao kipranskih para pa precutao...jedino tu ga mozda imate...

A, zaboravljamo vreme kad je vod'o novinare kroz stančić.
Da dokaže narodu srpskom kako lažu sve što napišu....
Posle dig'o kredit !
I kupio vilu od 700 m/2 na 20 ari placa.
Na Dedinju....
A, "Slobine" pare sa Kipra ?
Nisu ni postojale, poturile Službe...
 
Evo ovako svi se slazemo da je Dinkic lopov i da je nas sadasnji premijer pokazivao ranije zatvorsku kosuju za Dinkica,sta se desilo u medjuvremenu,da nas premijer koji je mekog srca,i ovaj put poklekne i opet mu mazu oci kako je Dinkic posten,gde je tu doslednost?Pogledajte prilog 351762

Sigurno nece praviti vladu sa njim,mislim svasta..:lol:

Od tog posla nema ništa
Bilo bi glupo uhapsiti Dinkića a ne uhapsiti Vlahovića
a opet uhapsiti Vlahovića a ne uhapsiti Labusa ne ide
A i zašto bi hapsili Labusa ako nećemo Udovički
A što bi Udovički ako nećemo...

ajde bre lopovska zemlja, šta ste zavidni?

- - - - - - - - - -

Panduri pa kradu...
 
Dinkic je funkcioner ove vlade - a u ovoj zemlji se ne hapse "nasi".

A, zašto onda nije bar malo samokritičan ?
Ko Vlajko.
Transparentan i gromoglasan ....!


- - - - - - - - - -

Koliko sam obavesten Sablja je unutrasnje resavanje kadrovskih pitanja odredjenih politickih opcija.

Kakve su ti političke opcije udovica i Aca Lukas, života ti !?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top