♥• Vaše zanimanje •♥

gost 129086

Buduća legenda
Poruka
27.222
Koje su vaše zanimanje, tačnije koja struka, da li ste zadovoljni i radite li za svoju struku? Hteli ili ne, usled teške situacije da li ste prekvalifikovani u drugo

zvanje? I da ima sledeći život šta biste postali ili neko zanimanje koje ne biste preporučili? :) Ili imate neki hobi?
 
Koje su vaše zanimanje, tačnije koja struka, da li ste zadovoljni i radite li za svoju struku? Hteli ili ne, usled teške situacije da li ste prekvalifikovani u drugo

zvanje? I da ima sledeći život šta biste postali ili neko zanimanje koje ne biste preporučili? :) Ili imate neki hobi?

U sledećem životu voleo bih da sam đubretar....
Stalno bi se vozikao kamionom, stojeći na onoj papučici.
A, za džabe....
 
Moj hobi je cvece,i to je nesto pozitivno sto me ispunjava,dok posao,tu je malo teze jer nisam po tim strankama pa ti logicno ne daju da napredujes.

To je prelep hobi, odmara ti srce i dušu. :ok:

U sledećem životu voleo bih da sam đubretar....
Stalno bi se vozikao kamionom, stojeći na onoj papučici.
A, za džabe....

Bilo je jednom zima i veliki sneg, na trotoaru kola su mi se zaglavila u sneg i nikako nismo mogli da ga izvučemo, naišli su kamion sa đubrarima i ponudili nam pomoć. Hvala im.

Puno ti sreće da nekom pomogneš u nevolji. :cao:
 
Pedagog, sada domacica:lol:
Hobi, nemam nesto posebno, ako se tu mozda racuna, "skupljanje knjiga", vec ih i po podu drzim.
Volim knjige, mnogo citam, imam omiljene, koje citam nanovo s vremena na vreme i nove koje mi preporuce ili sama odaberem:)
 
Kao istaknuti funkcioner vladajuće stranke ekspresno završio osmoljetku ( može mi se ) .
Hobi- hvatanje zjala po internetu .

Može, kako da ne...jednom u novine pisalo da je državnu firmu vodio neki 'osnovac' ali je bio sposoban na rečima.

Završio za poljoprivrednog tehničara pa upisao neke studije a onda dođe ono- ah ljubav ljubav kakvu ima moć-
Najlon kesa u ruke pa pravac Nemačka ,nemogu nikad da kažem da mi je žao ili da se kajem.
Hobi motori i pecanje.

Eto, ne zna se šta donosi u budućnost i nije uvek sve ispadne kako si želeo, ponekad dobro što se ovako završilo.

Pedagog, sada domacica:lol:
Hobi, nemam nesto posebno, ako se tu mozda racuna, "skupljanje knjiga", vec ih i po podu drzim.
Volim knjige, mnogo citam, imam omiljene, koje citam nanovo s vremena na vreme i nove koje mi preporuce ili sama odaberem:)

Domaćica, sa ovim knjigama izgleda da si ispunjena, ionako je posao stresan, šta će ti to. :lol:
 
Po struci sam Master inženjer Menadžmenta. Imam pored te diplome i nekoliko sertifikata o uspešno završenim kursevima Informatičke obuke, Preduzetništva i Engleskog (srednji nivo B1).
Spreman sam i radim van struke, ali bi mi bilo ponižavajuće prekvalifikacija.
U sledećem životu bi voleo da budem novinar.
Hobi mi je čitanje knjiga i rad na vikendici.
 
To je prelep hobi, odmara ti srce i dušu. :ok:



Bilo je jednom zima i veliki sneg, na trotoaru kola su mi se zaglavila u sneg i nikako nismo mogli da ga izvučemo, naišli su kamion sa đubrarima i ponudili nam pomoć. Hvala im.

Puno ti sreće da nekom pomogneš u nevolji. :cao:

Đubretari i polivači ulica su ljudi sa nežnim dušama !
To se shvati tek kad ovi štrajkuju, a njima preliva ispred zgrada...
Što đubre, što prljavština, što smrad....
 
Đubretari i polivači ulica su ljudi sa nežnim dušama !
To se shvati tek kad ovi štrajkuju, a njima preliva ispred zgrada...
Što đubre, što prljavština, što smrad....

Ne treba da se stidimo ili se stide što radi takve poslove, bez njih grad ne bi bio lepši i čistiji.

Sramota je ne raditi ništa,msm, oni koji NEĆE da rade i od roditelje: daj pare, daj pare,...... :lol:
 
Poslednja izmena:
Po struci sam Master inženjer Menadžmenta. Imam pored te diplome i nekoliko sertifikata o uspešno završenim kursevima Informatičke obuke, Preduzetništva i Engleskog (srednji nivo B1).
Spreman sam i radim van struke, ali bi mi bilo ponižavajuće prekvalifikacija.
U sledećem životu bi voleo da budem novinar.
Hobi mi je čitanje knjiga i rad na vikendici.

Zasto je to ponizavajuce?
Da li bi radije da si celog zivota nezaposlen?
 

Back
Top