СВЕТОСАВСКИ БРЕЈНСТОРМИНГ- КРЕАТИВНЕ ИДЕЈЕ ЗА СПАС ОТЕЧЕСТВА
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: СВЕТОСАВСКИ БРЕЈНСТОРМИНГ- КРЕАТИВНЕ ИДЕЈЕ ЗА СПАС ОТЕЧЕСТВА

Срба Србић nije na forumu
    Где су Србске земље, ту су Србски Напредњаци
    Domaćin
    Učlanjen
    11.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano СВЕТОСАВСКИ БРЕЈНСТОРМИНГ- КРЕАТИВНЕ ИДЕЈЕ ЗА СПАС ОТЕЧЕСТВА

Браћо Срби и сестре Србкиње, помаже Бог!

Имате ли идеје како да ову нашу једину земљу, нашу прелепу Србију, наш сјајни дијамант, извучемо из буле?

Постоји начин, треба веровати, само је потребно да сви запнемо за реформе и резултати ће се видети.

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Podrazumevano Re: СВЕТОСАВСКИ БРЕЈНСТОРМИНГ- КРЕАТИВНЕ ИДЕЈЕ ЗА СПАС ОТЕЧЕСТВА

Brate Srpo, zna se šta nam valja prvo učiniti - da potamanimo one što koče reforme, tzv. kočničare. Ili, bar, da ih utamničimo i imovinu oduzmemo.

Onda, izaberemo jedan grad i proglasimo ga za "otvoreni grad za LGBT populaciju", drugi, npr. "kockarski raj", pa Dolinu jorgovana za "Dolinu crvenh fenjera" itd. i svuda udarimo visoke poreze, razne takse i punimo budžet.
    Ako je jedini alat koji posedujete čekić, svaki problem ćete posmatrati kao ekser.

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    684

Citat Original postavio Срба Србић Pogledaj poruku

Имате ли идеје како да ову нашу једину земљу, нашу прелепу Србију, наш сјајни дијамант, извучемо из буле?

Постоји начин, треба веровати, само је потребно да сви запнемо за реформе и резултати ће се видети.
    Diktatura i surove kazne.
    Stand up and see the sky turn bright
    Fight for a better day

Domaćin KraNp (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio snowtrooper Pogledaj poruku
    Diktatura i surove kazne.
    Mala ispravka........NAJSUROVIJA diktatura i NAJsurovije kazne, od strane istinskog prirodnog autoriteta sa pravednoscu samog STVORITELJA. Nazalost, sumnjam da u ovom svetu postoji takav drzavnik i drzavno telo i njima potcinjeni.
    "Ja ne mogu da podnesem bol, ja nisam kao drugi ljudi, bilo je pitanje on ili ja, jasno je da nisam mogao da budem JA, mene to boli, znam da sam ispao djubre ali sam bar ostao ziv"! PATAK DACA

Početnik
    Učlanjen
    07.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da li je ovo politički pamflet ?
    Da li je ovo savet da se učlanimo u partiju ?
    Da li je ovo aforizam ?

Svako ko ima više od 150 000 eura u kešu ili nekretninama ili materijalnim dobrima a ne može da dokaže odakle mu ( računi,ugovori... ) zatvor i zaplena imovine .

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: СВЕТОСАВСКИ БРЕЈНСТОРМИНГ- КРЕАТИВНЕ ИДЕЈЕ ЗА СПАС ОТЕЧЕСТВА

Citat Original postavio Nancy011 Pogledaj poruku
    Brate Srpo, zna se šta nam valja prvo učiniti - da potamanimo one što koče reforme, tzv. kočničare. Ili, bar, da ih utamničimo i imovinu oduzmemo.
    Da nema nas, kocnicara, ova zemlja Srbija bi otisla u crnu rupu, tj. u PLM. Mi, kocnicari Gospodarevih reformi, zasada dobro SrPijici cinimo.

_niemand_

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Треба продавати јадну и добру децу ционистима да их вакцинишу и хаарпују.

Свако десето дете, рецимо, и од пара овај народ јадни да живи и да се развија и прима пемзије. То је подношљива жртва.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1245

Citat Original postavio Justinian II Pogledaj poruku
    Da li je ovo politički pamflet ?
    Da li je ovo savet da se učlanimo u partiju ?
    Da li je ovo aforizam ?

Svako ko ima više od 150 000 eura u kešu ili nekretninama ili materijalnim dobrima a ne može da dokaže odakle mu ( računi,ugovori... ) zatvor i zaplena imovine .
    50000
    zzz

Aktivan član
    Učlanjen
    02.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: СВЕТОСАВСКИ БРЕЈНСТОРМИНГ- КРЕАТИВНЕ ИДЕЈЕ ЗА СПАС ОТЕЧЕСТВА

Citat Original postavio buudala Pogledaj poruku
    50000
    BWE, bash si sirotinja... Ni za stan u predgradju Beograda nemas. Pa sta si radio sve vreme Zivota?

_niemand_

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Citat Original postavio Nancy011 Pogledaj poruku

Onda, izaberemo jedan grad i proglasimo ga za "otvoreni grad za LGBT populaciju", drugi, npr. "kockarski raj", pa Dolinu jorgovana za "Dolinu crvenh fenjera" itd. i svuda udarimo visoke poreze, razne takse i punimo budžet.
    Hajde prvo da krenemo od jednoga sto je bio 2 godine na vlasti, pa dobio stan, pa platio ekstra porez na to, jedno 50 hiljada maraka.

A da... ne rekoh ko je to - trenutni premijer Srbije.

Sitne ribe mogu posle, po redu.

Aktivan član asketa (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku
    Hajde prvo da krenemo od jednoga sto je bio 2 godine na vlasti, pa dobio stan, pa platio ekstra porez na to, jedno 50 hiljada maraka.

Krenuli bi mi nego oni neće.
    Mislim na one koji odlučuju.

A dosta mi je više i tih akcija ispitivanja porekla imovine.
    Sve neuspešne. Počev od one "imaš kuću vrati stan".

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku

А што од тог једнога,(мислим ок је и њега) ајд да кренемо од ДС тајкуна и њихових политичких кучкица, они су клепили милијарде долара

Iskusan
    Učlanjen
    23.08.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Bog ti pomogao, bro!

Vidim da ti je na serdcu dobrobit naroda serbskoga, pa rekoh da se i ja prikljucim БРЕЈНСТОРМИНГY!

Daklem, vlasnik imovine vrijednije od 200.000 evra, prije nego li krene u crkvu, ( slava, Bozic, Uskrs, sahrana istih takvijeh i sl.) da dokaze potvrdom Univerziteta serbskoga da je uplatio skolarinu za najmanje cetiri godine za jednog studenta, na svakih zapocetih 200.000 evra, ( a student nakon takvoga dobrocinstva da ne smije cetiri godine nakon zaposlenija da napusti majcicu Serbiju) i

svaki serbski domacin-seljak da primi na stan i hranu jednoga, do dva, (zavisno od broja lezajeva u kuci domacina), nezaposlena, mlada i snazna muska celjadeta da mu obradjuju zaparlozenu zemlju, a Serbija da doplati za pivu, cigarete i sjeme domacinu, ( naravno, ne GMO)!

Slične teme

1. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.09.2014., 23:02
  2. Порекло европске идеје
    Autor Duh Sekire u forumu Istorija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 11:49
  3. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 03.04.2008., 03:24
  4. Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 20.02.2008., 19:26
  5. За спас Србије ЕУ рећи ЗБОГОМ!