"Glupa ideja da molim MMF za firme"

_niemand_

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.614
Glupa ideja da molim MMF za firme:
"Glupa ideja da molim MMF za firme"

http://www.b92.net/video/vesti.php?yyyy=2015&mm=05&dd=06&nav_id=988874

Četiri dana uoči MMF-ove konačne ocene revizije aranžmana sa Srbijom, predsednik Vlade Aleksandar Vučić poručuje da će to biti visoka ocena jer je Vlada do sada ostvarila veličanstven uspeh. Rešavanje situacije u javnim preduzećima neće se prolongirati kaže premijer.

Premijer je citirao i Ruzvelta. A o ocenama iz Washington DCa cemo u ponedeljak. A zakljucak: prodaja Telekoma Srbije i EPSa a must. Sramota me je koliko nam dobro ide! :worth:

_niemand_
 
Premijer je citirao i Ruzvelta. A o ocenama iz Washington DCa cemo u ponedeljak. A zakljucak: prodaja Telekoma Srbije i EPSa a must. Sramota me je koliko nam dobro ide! :worth:

_niemand_

Ebanje u zdrav mozak.

Toliko nam dobro ide da prodajemo "porodični nakit" da bi preživeli.

Samo mi nije jasno kako će nakon prodaje gospodin Vučić da nadoknadi stotine miliona evra profita koje se sad svake godine slivaju u budžet od EPS-a i Telekom-a.
 
Sator ce vam poslati japanci, a za mesto ces da izvisis, posto ti to nece dati zemljoposednik pa da mu se nagu.zis...jer mu se vec neko drugi pre tebe nagu.zio.

- - - - - - - - - -

Mada ja ne razumem za ove matore sto kazu da ih nije briga...
Pa nece biti korektnih bolnica, a mozda misle da ce biti zdravi dok ne umru naprasno...
Kad se nema para, prvo puca prosveta, a posle zdravstvo...
 
Imam potrebu da pitam nešto sads je nevažno a kasnije može biti beskorisno. Šta će biti kad se sve rasproda?

kasno si se setio. pitaj centralu ds-a. oni su rekli da ce demokratija i kapitalizam sanmi po sebi doneti blagostanje i resenje kosmetskog cvora

sta bi ti radio da ti raskalasna deca rasprodaju sve po kuci, i da stigne banka da uzme stan zato sto su se ta ista deca zaduzila igraajuci se vlasti? isto je to
 
Sator ce vam poslati japanci, a za mesto ces da izvisis, posto ti to nece dati zemljoposednik pa da mu se nagu.zis...jer mu se vec neko drugi pre tebe nagu.zio.

- - - - - - - - - -

Mada ja ne razumem za ove matore sto kazu da ih nije briga...
Pa nece biti korektnih bolnica, a mozda misle da ce biti zdravi dok ne umru naprasno...
Kad se nema para, prvo puca prosveta, a posle zdravstvo...

Коректних болница одавно нема.

Где ти живиш?

Људи умиру као муве.

Код нас су образовање и здравство пропадали истовремено.

И сад су на истом нивоу - нулта тачка.
 
Kako Njuz nezvanično saznaje, svi ministri su podržali premijera u njegovoj odluci, osim Ivice Dačića koji, kako prenosi naš izvor iz vlade, nije impresioniran Vučićevom najavom ostavke jer je i on svojevremeno dao obećanje građanima da se neće povući sa političke scene dok ne bude završen Prokop.

Dobro de, valjda ce, kada Daci pomre, da mu organizuju i zavrse Ukop. :smeker:

_niemand_
 

Back
Top