Sta nam se servira?

Citam ja,upravo,malo vesti po internetu i dolazim do jednog zakljucka:
U nasoj drzavi i u nasim medijima sve je jedan ogroman spin,prostakluk i trolovanje.O cemu svi mediji (kako pisani tako i stampani) izvestavaju u poslednjih par nedelja?O onom Draganu Vucicevicu,Sasi Jankovic i onoj plavusi sto je spevala pesmu o Vucicu.Neka Maksima ili kako vec.Dakle kako bi reagovala javnost i mediji u bilo kojoj,iole,normalnoj zemlji na pricu o plavusi koja peva o premijeru - mislim,realno,koga bi boleo k*rac za to?Ali,ne,kod nas se o tome pise i prica nasiroko i nadugacko.Radio emeisije,TV emisije,internet portali,svi se ubise pricajuci o tom toliko nebuloznom i nebitnom dogadjaju pa cak idu i dotle da uzimaju izjave njenih komsija,pa price o tome kako ju je muz zatvorio u kucuc,pa rodbina hoce da je se odrekne...Jos jednom - Koga zabole k*rac?????

I ovaj Vucicevic.Mislim,covek radi fenomenalan posao u spinovanju javnosti i zataskavanju pravih problema ove drzave.Toliko fenomenalno da vise nema ni price o padu helikoptera,nema price o zelezari u Smederevu,o Telekomu,o Brezovici,o Kosovu,Seselju,Ukrajini,ekonomiji,haosu u prosveti,haosu u pravosudju...sada su bitni samo Dragan Vucicevic,taj neki Sasa Jankovic i ta Maksima.Znaci to su jedine tri osobe o kojima se govori poslednjih,pa dobrih desetak dana.Jedini koji trenutno mogu da im stanu na crtu po popularnosti trenutno su Zmaj od Sipova,Mimi Oro i Maca Diskrecija.

Dakle imam tri pitanja:
1.Da li ste i vi ovo primetili?
2.Kakvo je vase misljenje o svemu ovome?
3.Da li cemo se ikada dozvati pameti?

Не читам штампане медије, скоро уопште не гледам ТВ, а информишем се само преко интернета.
 
Citam ja,upravo,malo vesti po internetu i dolazim do jednog zakljucka:
U nasoj drzavi i u nasim medijima sve je jedan ogroman spin,prostakluk i trolovanje.O cemu svi mediji (kako pisani tako i stampani) izvestavaju u poslednjih par nedelja?O onom Draganu Vucicevicu,Sasi Jankovic i onoj plavusi sto je spevala pesmu o Vucicu.Neka Maksima ili kako vec.Dakle kako bi reagovala javnost i mediji u bilo kojoj,iole,normalnoj zemlji na pricu o plavusi koja peva o premijeru - mislim,realno,koga bi boleo k*rac za to?Ali,ne,kod nas se o tome pise i prica nasiroko i nadugacko.Radio emeisije,TV emisije,internet portali,svi se ubise pricajuci o tom toliko nebuloznom i nebitnom dogadjaju pa cak idu i dotle da uzimaju izjave njenih komsija,pa price o tome kako ju je muz zatvorio u kucuc,pa rodbina hoce da je se odrekne...Jos jednom - Koga zabole k*rac?????

I ovaj Vucicevic.Mislim,covek radi fenomenalan posao u spinovanju javnosti i zataskavanju pravih problema ove drzave.Toliko fenomenalno da vise nema ni price o padu helikoptera,nema price o zelezari u Smederevu,o Telekomu,o Brezovici,o Kosovu,Seselju,Ukrajini,ekonomiji,haosu u prosveti,haosu u pravosudju...sada su bitni samo Dragan Vucicevic,taj neki Sasa Jankovic i ta Maksima.Znaci to su jedine tri osobe o kojima se govori poslednjih,pa dobrih desetak dana.Jedini koji trenutno mogu da im stanu na crtu po popularnosti trenutno su Zmaj od Sipova,Mimi Oro i Maca Diskrecija.

Dakle imam tri pitanja:
1.Da li ste i vi ovo primetili?
2.Kakvo je vase misljenje o svemu ovome?
3.Da li cemo se ikada dozvati pameti?

Dobro si to zapazio tebra,zeznuti su Azijati,ipak se ovde stuju azijatski-americki sistemi vrednosti koje si sam naveo u postu tebra,jbg.,manipulacija i spin su cudo jedno danas.

- - - - - - - - - -

Danas jedine oaze aniglobalistickih- antidekadentnih vrednosti su Spanija,Italija,Rusija i delimicno Nemacka,dok jos ima oaza zdravog-razuma,odnosno ljudskosti,ima i nade za nas,odnosno celokupno za Covecanstvo.ESPANOLO-ITALIANO STYLO ERES MEJOR DEL TODO MUNDO.
 
Citam ja,upravo,malo vesti po internetu i dolazim do jednog zakljucka:
U nasoj drzavi i u nasim medijima sve je jedan ogroman spin,prostakluk i trolovanje.O cemu svi mediji (kako pisani tako i stampani) izvestavaju u poslednjih par nedelja?O onom Draganu Vucicevicu,Sasi Jankovic i onoj plavusi sto je spevala pesmu o Vucicu.Neka Maksima ili kako vec.Dakle kako bi reagovala javnost i mediji u bilo kojoj,iole,normalnoj zemlji na pricu o plavusi koja peva o premijeru - mislim,realno,koga bi boleo k*rac za to?Ali,ne,kod nas se o tome pise i prica nasiroko i nadugacko.Radio emeisije,TV emisije,internet portali,svi se ubise pricajuci o tom toliko nebuloznom i nebitnom dogadjaju pa cak idu i dotle da uzimaju izjave njenih komsija,pa price o tome kako ju je muz zatvorio u kucuc,pa rodbina hoce da je se odrekne...Jos jednom - Koga zabole k*rac?????

I ovaj Vucicevic.Mislim,covek radi fenomenalan posao u spinovanju javnosti i zataskavanju pravih problema ove drzave.Toliko fenomenalno da vise nema ni price o padu helikoptera,nema price o zelezari u Smederevu,o Telekomu,o Brezovici,o Kosovu,Seselju,Ukrajini,ekonomiji,haosu u prosveti,haosu u pravosudju...sada su bitni samo Dragan Vucicevic,taj neki Sasa Jankovic i ta Maksima.Znaci to su jedine tri osobe o kojima se govori poslednjih,pa dobrih desetak dana.Jedini koji trenutno mogu da im stanu na crtu po popularnosti trenutno su Zmaj od Sipova,Mimi Oro i Maca Diskrecija.

Dakle imam tri pitanja:
1.Da li ste i vi ovo primetili?
2.Kakvo je vase misljenje o svemu ovome?
3.Da li cemo se ikada dozvati pameti?

ОВЦОИЗАЦИЈА брацика, ОВЦОИЗАЦИЈА!

На сваком кораку социјални и духовни инжињеринг, сакаћење сваке просвећености и диховности,
сакаћење образовног система и науке, знања и позитивног расуђивања, јавно понижавање и ругање
свему што представља цивилизацијску балагодат....
 
1.Da li ste i vi ovo primetili?
2.Kakvo je vase misljenje o svemu ovome?
3.Da li cemo se ikada dozvati pameti?

1. Да, јесмо.
2. Посматрано у ширем антрополошком смислу, као и све моје анализе, закључци су да је "маст отишла у пропаст". Mark my words: Више никада неће бити боље, већ само горе, и више никада ништа неће бити у реду.
3. Не, и зато имаш три опције- емиграција, самоубиство, или лагано скапавање у овом живинарнику. Изабери прву.

Поздрав.
 

Back
Top