beogradski sindikat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pravo da ti kazem rekao mi je Chef Sale, koji mi je drugar i komsija,
zivimo u istoj ulici i znamo se citav zivot...
kada, to nije rekao, ali rece uskoro...
e sad, obzirom da je nasa vlast vrlo produktivna kad su gluposti u pitanju,
nije im problem da naprave i dupli album...ono realno...
 
pravo da ti kazem rekao mi je Chef Sale, koji mi je drugar i komsija,
zivimo u istoj ulici i znamo se citav zivot...
kada, to nije rekao, ali rece uskoro...
e sad, obzirom da je nasa vlast vrlo produktivna kad su gluposti u pitanju,
nije im problem da naprave i dupli album...ono realno...

Super.Kad je izasao album 2010. bio sam osmi razred i po ceo dan smo slusali u skoli samo sindikat.


- - - - - - - - - -

..
e sad, obzirom da je nasa vlast vrlo produktivna kad su gluposti u pitanju,
nije im problem da naprave i dupli album...ono realno...

Znam da ovde je sranje al meni je do jaja jer bruka i sramota kolko imam para :D

Jedino sto im zamerem je kad u onoj pesmi ONI SU kaze: Ne treba mi radikali da mi kazu da li Srbin sam uopste
 
Super.Kad je izasao album 2010. bio sam osmi razred i po ceo dan smo slusali u skoli samo sindikat.


- - - - - - - - - -



Znam da ovde je sranje al meni je do jaja jer bruka i sramota kolko imam para :D

Jedino sto im zamerem je kad u onoj pesmi ONI SU kaze: Ne treba mi radikali da mi kazu da li Srbin sam uopste

ne treba mi BIA da mi kaze da sam posten,
niti radikali da li Srbin sam uopste...

vidis, u vreme kada su oni izbacili tu pesmu, nije postojala sns,
i tad su zvalavi i ziljavi bili radikali i kleli se u Srpstvo...
sad ispada da to njihovo Srpstvo i nije bilo toliko iskreno i veliko,
pa samim tim ta poruka da im oni ne trebaju da im govore ko su i sta su je ispala istinita...
 
Iz iskustva nekog...

Imaju političke pesmice ali su generalne,govore o opštem s(r)tanju u zemlji, uglavnom ne podržavaju nikoga i ne izjašnjavaju se formalno. Ne znam koliko su realno politički fenomen da se u tom kontekstu o njima ovde može raspravljati.

meni se cini da se trude da budu objektivni, jer samo zdravom glavom, kako bi oni rekli, mozes protiv sistema i stranacke zgadije.

 
Ja se svaki put najezim kad slusam mi smo ta ekipa.

Samo mi je zao sto ove Skabove pesme koje sam peva niko ne slusa a vrhunske su.Covek je realno pesnik i jedino za njega od svih muzicara iz svih zanrova moze da se kaze : U CITANKE!
Kolko god da si pametan moras da slusas 100 puta da bi provalio o cemu se radi
 
БС сам пратио на фејсбук страници до тренутка када су почели да пропагирају одлазак младих одавде. Што се мене тиче продали су се.
 
Pretorijanska garda im je najbolja stvar.
Inače problem sa njima je što su često neshvaćeni kod mnogih tako da sam viđao da se gomila nekih ne znam ni kako da ih nazovem ložila na neke njihove pesme misleći da oni afirmativno govore o nekim pojavama a oni su se zapravo sprdali sa istim i zapravo su ih kritikovali,govorim pre svega o pesmi "Alal vera"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top