Orkestar Vojske Srbije na paradi vojnih orkestara u Kijevu

.

  • ,

  • .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Hombre 01

Aktivan član
Poruka
1.005
Prvi potpredsednik Vlade Srbije neće prisustvovati Vojnoj paradi u Moskvi, već će biti na proslavi u Ukrajini

DAČIĆ OSUO PALJBU: Oštro po onima koji krše primirje u Ukrajini!
Dačić je rekao da Srbija ima balansiran odnos i učestvuje u svim obeležavanjima pobede nad fašizmom, napominjući da je na proslavu u Kijev pozvan i naš vojni orkestar.
– Sedamdeset godina pobede nad fašizmom bi trebalo da se obeležava u celom svetu, Srbija ima obaveze prema svojim žrtvama i tako će se i ponašati – rekao je ministar.
Na osnovu odluke predsednika Tomislava Nikolića, duvački orkestar Vojske Srbije nastupiće na Paradi vojnih orkestara, koja se povodom Dana sećanja održava u glavnom gradu Ukrajine.


http://www.telegraf.rs/vesti/politi...egazice-ukrajinu-grmece-mars-na-drinu-kijevom

Pitam se dali će na toj proslavi naš duvački orkestar da prate mirovne snage bataljona Azov,
Oleg Ljaško i Kolomajski poznati antifašistički borci.Slava Ukrajini i njenoj antifašitičkoj borbi protiv Donbas Ultra fašista.
 
Prvi potpredsednik Vlade Srbije neće prisustvovati Vojnoj paradi u Moskvi, već će biti na proslavi u Ukrajini

DAČIĆ OSUO PALJBU: Oštro po onima koji krše primirje u Ukrajini!
Dačić je rekao da Srbija ima balansiran odnos i učestvuje u svim obeležavanjima pobede nad fašizmom, napominjući da je na proslavu u Kijev pozvan i naš vojni orkestar.
– Sedamdeset godina pobede nad fašizmom bi trebalo da se obeležava u celom svetu, Srbija ima obaveze prema svojim žrtvama i tako će se i ponašati – rekao je ministar.
Na osnovu odluke predsednika Tomislava Nikolića, duvački orkestar Vojske Srbije nastupiće na Paradi vojnih orkestara, koja se povodom Dana sećanja održava u glavnom gradu Ukrajine.


http://www.telegraf.rs/vesti/politi...egazice-ukrajinu-grmece-mars-na-drinu-kijevom

Pitam se dali će na toj proslavi naš duvački orkestar da prate mirovne snage bataljona Azov,
Oleg Ljaško i Kolomajski poznati antifašistički borci.Slava Ukrajini i njenoj antifašitičkoj borbi protiv Donbas Ultra fašista.


Slava i herojskoj Srbiji i njenom balansiranom odnosu u obelezavanju pobede nad fasizmom.
Mozemo li uskoro ocekivati i pojavu istog orkestra ili nekih predstavnika vlade Srbije na obelezavanju zrtava u Bleiburgu posto ih Jasenovac ne zanima vise.
 
Poslednja izmena:
Nije trebalo.
Šta mi imamo od Ukrajine ?
Jel' zato što nisu priznali Kosovo ?
Pa, pola sveta ga nije priznalo !

Moramo biti mudri.
I izbegavati bilo kakve konfrontacije sa Rusima.

Ови мученици морају да шене и Русима и западу, Русима због воље народа, а западу због могућности да нам запрже са шипцима и балијама.
 
Nije trebalo.
Šta mi imamo od Ukrajine ?
Jel' zato što nisu priznali Kosovo ?
Pa, pola sveta ga nije priznalo !
Moramo biti mudri.
I izbegavati bilo kakve konfrontacije sa Rusima.

Slažem se sa tobom. Pa i Rusija nije priznala Kosovo. Ali ova poseta je upravo provokacija i umolavažanje Rusije. Oni su ponosan narod a mi ulazimo
našom politikom u rod beskičmenjaka u puževa golaća.
Samo me ovaj potez predsednika OEBSA podseća na pesmeRokeri s' Moravu....Ne čakaj mečku s prstem u oko i u našega Rajka golema svirajka, a osim svirajke nema šta drugo da pokaže.
Rusija ima sa golemom blagonaklonošću da gleda na ovaj mudri potez Dačića, kao kad slon uđe u porcelansku radnju. Ova politika sedenja na dve klimave stolice i hoklicu – Velika Albanija ima da pukne, čim Rusija na svoj fini način ne stavi Srbiji do znanja Ili €u ili mi, kopirajaći onaj Ultimatum Ukropima od €U.
Dačić može fino da se izvuče iz ove situacije ako povede i Halida Bešlića i pre Marša na Drini na čelu trubača otpeva Miljacku. Živi bili pa videli.....


 
Poslednja izmena:
Што би рекао Бреговић!

Да ли вас је срамота дувачког оркестра у Кијеву , који ће да свира и дува Бандеровцима:neutral:

Да ли подржавате одлазак дувачког оркестра у Кијев _

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=05&dd=09&nav_category=12&nav_id=989760

large_fc01c17336.jpg
 
Ja samo ne znam odakle ti ova slika, jer je nema na linku i kako si sigurna da su to oni (mada zaista ne deluju ozbiljno niti kao neki "uzori").

Није то оркестар , него батољан којем ће наши дувачи дувати .То је батољон АЗОВ коме ће дувати

- - - - - - - - - -

Ово је заиста срамотно , да војни оркестар из Ниша иде у Кијев , да свира убицама , да свира онима који свакодневно убијају људе, децу и жене
 
Није то оркестар , него батољан којем ће наши дувачи дувати .То је батољон АЗОВ коме ће дувати

- - - - - - - - - -

Ово је заиста срамотно , да војни оркестар из Ниша иде у Кијев , да свира убицама , да свира онима који свакодневно убијају људе, децу и жене

Dobro, dobro, samo sa manje strasti to...mnogo si ostrascena nekako, a uostalom, pitanje je da li ce ici, jer vidis da nisu naveli ni koji orkestar.
 

Back
Top