home made

PerfectOne

Vitača Milut
Banovan
Poruka
31.877
Inspirisana emisijom na radiju dok sam se truckala u javnom prevozu uz i niz ulice brežuljkastog grada u kome živim, odlučih da na svoj prvi rođendan na forumu pitam nešto svoje forumske kolege jer pretpostavljam da je ovo još ostala jedina nepoznanica o našoj intimi. Sve ostale intime smo apsolvirali, pa bi mogao da padne i ovaj zadnji bedem. Otovrite se bez zadrške, a evo i pitanja
Da li imate kućni video načinjem sa partnerom u nekom trenutku vašeg ljubavnog i sexualnog zanosa?
Da li ste ga dobro sakrili?
Da li vam se desilo da vas nekad preseče sumnja usred posla ili na ulici kada niste u mogućnosti da proverite da li je neko otkrio vaše sigurno mesto?
Imate li bojazan da ćete završiti na sajtu sa tri iksa ako je u pitanju bivši partner kome ste bezdušno okrenuli leđa?
Desi li se nekada dok apstinirate (ne svojom voljom, već usled objektivnih okolnosti) izvlačite vaš ,,home made,, kao nešto dragoceno iz škrinje u kojoj ga čuvate i gledate ga misleći eh kako smo se samo nekad dobro provodili? Gle al sam fino parče kad sam bez odeće?

Očekujem zanimljive i duhovite odgovore.

Ljudi, hajde da se zevzečimo! :tease:

Dan je kao stvoren za šalu.
 
Poslednja izmena:
Prvo, srecan forumski rodjendan! :zag:

- - - - - - - - - -

Inspirisana emisijom na radiju dok sam se truckala u javnom prevozu uz i niz ulice brežuljkastog grada u kome živim, odlučih da na svoj prvi rođendan na forumu pitam nešto svoje forumske kolege jer pretpostavljam da je ovo još ostala jedina nepoznanica o našoj intimi. Sve ostale intime smo apsolvirali, pa bi mogao da padne i ovaj zadnji bedem. Otovrite se bez zadrške, a evo i pitanja
Da li imate kućni video načinjem sa partnerom u nekom trenutku vašeg ljubavmog i sexualnog zanosa?
Da li ste ga dobro sakrili?
Da li vam se desilo da vas nekad preseče sumnja usred posla ili na ulici kada niste u mogućnosti da proverite da li je neko otkrio vaše sigurno mesto?
Imate li bojazan da ćete završiti na sajtu sa tri iksa ako je u pitanju bivši partner kome ste bezdušno okrenuli leđa?
Desi li se nekada dok apstinirate (ne svojom voljom, već usled objektivnih okolnosti) izvlačite vaš ,,home made,, kao nešto dragoceno iz škrinje u kojoj ga čuvate i gledate ga misleći eh kako smo se samo nekad dobro provodili? Gle al sam fino parče kad sam bez odeće?

Očekujem zanimljive i duhovite odgovore.

Ljudi, hajde da se zevzečimo! :tease:

Dan je kao stvoren za šalu.

Ima ih... vise :rumenko:
Nisam sakrila. Tu su u kutiji sa ostalim CD; USB,...
Nemam te tripove. Meni je frka da me ne vidi svako kada placem, tada se osecam ogoljeno. A ovo...
:aha: :rumenka:


Nisam bila duhovita, bila sam iskrena :)
 
cestitam sto si se okurazila da otvorish temu:lol:
nemam nista snimljeno.
imam dva sina.
ne bi mi palo na pamet da snimam ..ikad.
e sad..nije da ne bih volela nekad da se prisetim nekih epizoda..:rumenko:
 
Prvo, srecan forumski rodjendan! :zag:

- - - - - - - - - -



Ima ih... vise :rumenko:
Nisam sakrila. Tu su u kutiji sa ostalim CD; USB,...
Nemam te tripove. Meni je frka da me ne vidi svako kada placem, tada se osecam ogoljeno. A ovo...
:aha: :rumenka:


Nisam bila duhovita, bila sam iskrena :)

Zezanje dolazi spontano na nekoj od narednih strana ako ih ova tema doživi a nadam se da hoće.

Ja imam samo jedan i stalno ga premeštam da ga neko ne nađe, ali jednom prilikom sam zaboravila gde sam ga stavila, tek sakrila sam ga od same sebe.
Uff, kakva je panika bila u mojim redovima dok nisam našla svoj video zapis...

- - - - - - - - - -

cestitam sto si se okurazila da otvorish temu:lol:
nemam nista snimljeno.
imam dva sina.
ne bi mi palo na pamet da snimam ..ikad.
e sad..nije da ne bih volela nekad da se prisetim nekih epizoda..:rumenko:

To sam se i ja pitala.
Kako da objasnim deci ako pronađu skandalozan sadržaj šta mi to radi jedan čika i zašto klečim sa otvorenim ustima.
Zato ga i premeštam stalno i igram se šibicarenja sa samom sobom, samo ne zapamtim baš uvek gde ga pothranjujem :(
 
Poslednja izmena:
...ja sam se sada ozbiljno zabrinuo... ni jedan video, samo neke fotke... nikada neću biti kao suzana mančić...:cry:

To i nije neka šteta obzirom na to koliko je godina imala kad je snimak ugledao svetlost dana, ali kad se setim kako se Seve prodavala po Bulevaru, ljudi moji tražio se primerak više svakih pola sata
 
Srećan rođendan :)

Računaju li se i besramne i manje besramne slike, sa sve necropovanom glavom i necropovanim osmehom? :lol:
O, ima ih u tuđim telefonima :rumenko:
No, poslate su s punim poverenjem, i zaista nisam pomislila ni u vreme slanja, ni kasnije, da bi ih primalac mogao i hteo zloupotrebiti.

A video?
Video je interesantna stvar: zadovoljava egzibicionističku želju u trenutku snimanja, voajerističku u trenutku gledanja, a u nekom eksperimentalnom smislu nudi i mogućnost nove percepcije doživljaja seksa sa partnerom, koji doživljaj je de facto drugačiji u trenutku samog čina i kasnije u trenutku gledanja..... kao i novi doživljaj i percepcija sopstvenog tela i seksualnosti, koji nudi to posmatranje sa distance samog sebe.
 
Pa, bilo je nekih videa i nekih fotki, ali zivot menja navike i brisu se zapisi i nestaju CDjovi.
Ono, kada zene ne bi bile tako radoznala bica moglo bi da se svasta sacuva.:) Ovako nije uputno cuvati ni svoje, a kamo li 5tudje intimne trenutke.
Zamisli zgazi te tramvaj i traze ti donji ves u fioci, kad ono dabome, niko te nista ne pita, a ti sumnjas da su nasle kominice snimak i sada ti opsedaju partnera.:)

- - - - - - - - - -

Srećan rođendan :)

Računaju li se i besramne i manje besramne slike, sa sve necropovanom glavom i necropovanim osmehom? :lol:
O, ima ih u tuđim telefonima :rumenko:
No, poslate su s punim poverenjem, i zaista nisam pomislila ni u vreme slanja, ni kasnije, da bi ih primalac mogao i hteo zloupotrebiti.

A video?
Video je interesantna stvar: zadovoljava egzibicionističku želju u trenutku snimanja, voajerističku u trenutku gledanja, a u nekom eksperimentalnom smislu nudi i mogućnost nove percepcije doživljaja seksa sa partnerom, koji doživljaj je de facto drugačiji u trenutku samog čina i kasnije u trenutku gledanja..... kao i novi doživljaj i percepcija sopstvenog tela i seksualnosti, koji nudi to posmatranje sa distance samog sebe.

Skoro, pa nemoguce.
Sta telefonima? Ne racunaju se one na kojima se ne vidi nozni palac.
 
Poslednja izmena:
To i nije neka šteta obzirom na to koliko je godina imala kad je snimak ugledao svetlost dana, ali kad se setim kako se Seve prodavala po Bulevaru, ljudi moji tražio se primerak više svakih pola sata

...ma ne mogu da se bakćem sa tim amaterskim snimcima... dolazi u obzir samo profesionalno filmsko ostvarenje...:lol:

...a el smemo na temi da kačimo fotke i klipove...?:rumenko:
 
Home made alias Dajte impuls One Životi (juče sam hteo da ti predložim naslov).

Elem, na prvoj strani ću samo ukratko o njima, ali zato već na drugoj možeš da očekuješ jedan od mojih...

Čekaj, pa mi nismo na Ljisu?

E, onda ništa.

A taman sam hteo da ti ga.. pardon, da ti ih pokažem.

P. S. Da i ja tebe pitam nešto. Šta misliš, šta bi Koja uradio sa Perfi-Koja XXX video zapisom?
 
Inspirisana emisijom na radiju dok sam se truckala u javnom prevozu uz i niz ulice brežuljkastog grada u kome živim, odlučih da na svoj prvi rođendan na forumu pitam nešto svoje forumske kolege jer pretpostavljam da je ovo još ostala jedina nepoznanica o našoj intimi. Sve ostale intime smo apsolvirali, pa bi mogao da padne i ovaj zadnji bedem. Otovrite se bez zadrške, a evo i pitanja
Da li imate kućni video načinjem sa partnerom u nekom trenutku vašeg ljubavmog i sexualnog zanosa?
Da li ste ga dobro sakrili?
Da li vam se desilo da vas nekad preseče sumnja usred posla ili na ulici kada niste u mogućnosti da proverite da li je neko otkrio vaše sigurno mesto?
Imate li bojazan da ćete završiti na sajtu sa tri iksa ako je u pitanju bivši partner kome ste bezdušno okrenuli leđa?
Desi li se nekada dok apstinirate (ne svojom voljom, već usled objektivnih okolnosti) izvlačite vaš ,,home made,, kao nešto dragoceno iz škrinje u kojoj ga čuvate i gledate ga misleći eh kako smo se samo nekad dobro provodili? Gle al sam fino parče kad sam bez odeće?

Očekujem zanimljive i duhovite odgovore.

Ljudi, hajde da se zevzečimo! :tease:

Dan je kao stvoren za šalu.

avaj, nemam
sad bih se snimila, al mi telo vise nije za snimanje
doduse, imam gole fotke kod svog bivseg decka, profesijom fotografa
obzirom da ga nisam ostavila bez teskih scena, s vremena na vreme se poplasim da cu da osvanem na njegovom FB profilu, a slike su mi btw, ispale grozno, ocu reci bzv sam skroz gola
i tako
nisam pametna sta da radim s atom bojazni
moram ziveti i nadalje sa strepnjom u srcu od teskoga blama
 

Back
Top