Neka mi sad neko kaze da su masoni i iluminati i ostali satanisti masta

A, zbog čega je tolika frka zbog masona ?
Sekte su mnogo opasnije po nas i kućne ljubimce...!

Frka je jer oni, ti masoni, iluminati, papa, bildeberg grupa, komitet 300 i ostala satanisticka bagra donose zlo na ovom svetu, sve ratove oni izazivaju, krize sve moguce pa i ovu ekonomsku globalnu, unistavaju privrede svih drzava, izazivaju zemljotrese, cunamije i skoro sve nepogode po svetu uz pomoc HARP-a, kemtrejlse, sprovode trovanje hrane i GMO, zele da za 10 godina pobiju preko 6 000 000 000 ljudi na planeti. Eto zato treba da se svio osvestimo i da pobijemo ta govna satanisticka i strpamo po zat5vorima i njih ii svakog ko radi za njih. Ali na zalost mozda je vec i kasno jer oni drze vecynu drzava ukljucujuci i srbiju
 
Optužbe su užasno teške !
Kojim dokazima raspolažeš ?
Da se može, sve što si rekao, pripisati masonima !

Ha ha dokaz. Pa cekaj ko je napao Srbiju 99, ko je razorio bisu jugu, ko e napao i unistio irak, siriju, egipak, libiju, ko je unistio i razorio pola ukrajine, ko terorise i iznuruj j. koreju, ko pritiska Iran, ko izoluje svojevoljnu i slobodarsku Rusiju, ko je unistio pola japana cunamijem i nuklearnom katastrofom..................

Nagradno pitanje kome je stalno na jeziku rec mir a svuda na sve 4 strane sveta ima legije svoje vojske koja oku[pira u ime demokratije?? Kakva je to demokratija, ko je izglasao na kojim izborima da te legije satanisticke vojske bude na njihovoj teritoriji? I kakvo je to donosenje demokratije bombama i ubijanjem? Znaci ja tebe prebijem i kazem to te bijem da bi bio dobro.
 
Poslednja izmena:
Ali su svakako iz neke njima bratske organizacije, tipa Rozenkrojceri, Lobanja i kosti, Templari, Malteški vitezovi itd...

sve su to drustva nalik sektama koje lobiraju za svoje interese , pa kao i svaki drugi lobi negde uspeju , negde ne.

ali posto se drze u senci da bi sebi dali na vaznosti , sami sebi pripisuju fantasticne uspehe. kao kad neko postavi bombu , a se jave nekoliko organizacija da preuzmu odgovornost.

tako da istu stvar sebi pripisuje vise tih sekti , mada mozda nijedna nije odgovorna za to , nego se eto desilo.
 
Kurir je objavio fotografiju i hvala im na tome.
Spinuješ Sisife, to ti je izgleda posao ovde i da menjaš postove po tome ko ti je bliži mentalno i po zadatku. :kafa:
Ne znam šta znači to "spinuješ" (stvarno ne znam).

Čovek je počeo temu linkom iz Kurira, a moje mišljenje (koje mislim da deli većina forumaša) je da je Kurir jedno neopevano đubre od novina, ako se uopšte može nazvati "novinama"... isto važi i za ALO, Informer, i još par sličnih (ima i web sajtova koji su još gori)
 
Ne znam šta znači to "spinuješ" (stvarno ne znam).

Čovek je počeo temu linkom iz Kurira, a moje mišljenje (koje mislim da deli većina forumaša) je da je Kurir jedno neopevano đubre od novina, ako se uopšte može nazvati "novinama"... isto važi i za ALO, Informer, i još par sličnih (ima i web sajtova koji su još gori)

Kurir nije izmislio fotografiju.
Svi mediji danas su uglavnom đubre.
Zašto b92 nije objavio?
 
B92 je na dobrom putu da postane isto što i Kurir... prodaju splačine koje narod kupuje, a "novinarska etika" je postala oksimoron.

Sve jedno... nisu izmislili fotografiju, na fotografiji je žena koja leči kraljicu i koja ima pentagram i šestar na kopči...
Najmanje je važno KO je to objavio. Zato ćemo i propasti, jer dok se mi svađamo KO je to objavio oni nam se smeju i rasturaju nas na razne načine.
 
Ništa to nije netačno, nego Kurir prenaduvava i pogrešno predstavlja nešto suštinski nebitno... Masonske regalije se često imaju te simbole, jer u vremenu kada su osnivane te bolice mnogi ugledni ljudi bili su masoni, to je bila i stvar prestiža i ugleda, praktično jedino mesto gde su se ravnopravno družili ugledni ljudi plave i crvene krvi.
I po Beogradu imaš masu zgrada koje su finasirali, gradili i projektovali masoni iz tog vremena na kojima imaš iste ovakve simbole. Mnogi ugledni Srbi bili su masoni u vreme kada to nije bila nikakva zavera, već nešto lepo i plemenito.

Ne očekuješ valjda da kraljica pregleda kopče svojih medicinskih sestara u potrazi za sumnjivim simbolima? Pa mnogi britanski monarsi bili su pripadnici masonskih loža, to nije tajna uopšte.
 
Ništa to nije netačno, nego Kurir prenaduvava i pogrešno predstavlja nešto suštinski nebitno... Masonske regalije se često imaju te simbole, jer u vremenu kada su osnivane te bolice mnogi ugledni ljudi bili su masoni, to je bila i stvar prestiža i ugleda, praktično jedino mesto gde su se ravnopravno družili ugledni ljudi plave i crvene krvi.
I po Beogradu imaš masu zgrada koje su finasirali, gradili i projektovali masoni iz tog vremena na kojima imaš iste ovakve simbole. Mnogi ugledni Srbi bili su masoni u vreme kada to nije bila nikakva zavera, već nešto lepo i plemenito.

Ne očekuješ valjda da kraljica pregleda kopče svojih medicinskih sestara u potrazi za sumnjivim simbolima? Pa mnogi britanski monarsi bili su pripadnici masonskih loža, to nije tajna uopšte.

:hahaha1: Ma nemoj :lol: Otkrio si nam toplu vodu sada :lol:
Ti brale živiš izgleda u nekoj bajci u kojoj caruje dobrota :lol: eeee bilo bi lepo da je tako, a onda ćeš se probuditi....
 
Ti brale živiš izgleda u nekoj bajci u kojoj caruje dobrota :lol: eeee bilo bi lepo da je tako, a onda ćeš se probuditi....
Niko nije rekao da su svi masoni dobri, već da nikakvo čudo nije da medicinska sestra na kopči ima masonski simbol kad radi u takvoj bolnici... a Kurir to koristi da poveća klikove i tiraže na račun svojih vernih čitalaca.
 

Back
Top