Neka mi sad neko kaze da su masoni i iluminati i ostali satanisti masta
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 87

Tema: Neka mi sad neko kaze da su masoni i iluminati i ostali satanisti masta

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Neka mi sad neko kaze da su masoni i iluminati i ostali satanisti masta

Neka mi sad neko kaze da su masoni i iluminati i ostala satanisticka bagra koja zele da zavlada svetom i da pobije 95% svetske populacije u narednih 10, 15 godina masta ludih teoreticara zavere:

LINKLINKLINKLINK
    Poslednji put ažurirao/la ma ja bre : 06.05.2015. u 10:00

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Neka mi sad neko kaze da su masoni i iluminati i ostali satanisti masta

A, zbog čega je tolika frka zbog masona ?
    Sekte su mnogo opasnije po nas i kućne ljubimce...!

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Neka mi sad neko kaze da su masoni i iluminati i ostali satanisti masta

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Frka je jer oni, ti masoni, iluminati, papa, bildeberg grupa, komitet 300 i ostala satanisticka bagra donose zlo na ovom svetu, sve ratove oni izazivaju, krize sve moguce pa i ovu ekonomsku globalnu, unistavaju privrede svih drzava, izazivaju zemljotrese, cunamije i skoro sve nepogode po svetu uz pomoc HARP-a, kemtrejlse, sprovode trovanje hrane i GMO, zele da za 10 godina pobiju preko 6 000 000 000 ljudi na planeti. Eto zato treba da se svio osvestimo i da pobijemo ta govna satanisticka i strpamo po zat5vorima i njih ii svakog ko radi za njih. Ali na zalost mozda je vec i kasno jer oni drze vecynu drzava ukljucujuci i srbiju

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Optužbe su užasno teške !
    Kojim dokazima raspolažeš ?
    Da se može, sve što si rekao, pripisati masonima !

Aktivan član
    Učlanjen
    13.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa i oni su generalno sekta, to jest sektaška organizacija, to jest satanistička, jer je njihov vrhovni lucifer i to nije tajna. Imaš po njihovih knjigama toga koliko hoćeš.

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Optužbe su užasno teške !
    Kojim dokazima raspolažeš ?
    Da se može, sve što si rekao, pripisati masonima !
    Ha ha dokaz. Pa cekaj ko je napao Srbiju 99, ko je razorio bisu jugu, ko e napao i unistio irak, siriju, egipak, libiju, ko je unistio i razorio pola ukrajine, ko terorise i iznuruj j. koreju, ko pritiska Iran, ko izoluje svojevoljnu i slobodarsku Rusiju, ko je unistio pola japana cunamijem i nuklearnom katastrofom..................

Nagradno pitanje kome je stalno na jeziku rec mir a svuda na sve 4 strane sveta ima legije svoje vojske koja oku[pira u ime demokratije?? Kakva je to demokratija, ko je izglasao na kojim izborima da te legije satanisticke vojske bude na njihovoj teritoriji? I kakvo je to donosenje demokratije bombama i ubijanjem? Znaci ja tebe prebijem i kazem to te bijem da bi bio dobro.
    Poslednji put ažurirao/la ma ja bre : 06.05.2015. u 12:23

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vladari iz senke nisu neizostavno i masoni !

Aktivan član
    Učlanjen
    13.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vladari iz senke nisu neizostavno i masoni !
    Ali su svakako iz neke njima bratske organizacije, tipa Rozenkrojceri, Lobanja i kosti, Templari, Malteški vitezovi itd...

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    298

Citat Original postavio Kao da je bilo nekad Pogledaj poruku
    Ali su svakako iz neke njima bratske organizacije, tipa Rozenkrojceri, Lobanja i kosti, Templari, Malteški vitezovi itd...
    sve su to drustva nalik sektama koje lobiraju za svoje interese , pa kao i svaki drugi lobi negde uspeju , negde ne.

ali posto se drze u senci da bi sebi dali na vaznosti , sami sebi pripisuju fantasticne uspehe. kao kad neko postavi bombu , a se jave nekoliko organizacija da preuzmu odgovornost.

tako da istu stvar sebi pripisuje vise tih sekti , mada mozda nijedna nije odgovorna za to , nego se eto desilo.

Ističe se
    Učlanjen
    01.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a sta je sa 500 000 000 neprijavljenih kineza???

Iskusan
    Učlanjen
    17.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ma ja bre Pogledaj poruku
    Neka mi sad neko kaze da su masoni i iluminati i ostala satanisticka bagra koja zele da zavlada svetom i da pobije 95% svetske populacije u narednih 10, 15 godina masta ludih teoreticara zavere:

LINKLINKLINKLINK
    Tebi je bas tesko u zivotu. Jel pijes neke lekice protiv paranoje??

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    719

Kopcu nosi osoblje koje pruza besplatne usluge slobodnim zidarima. To ne znaci da su sestra i kraljica slobodni zidari.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2099

Ako je Kurir objavio, to mora da je tačno, jer od Kurira nema boljih novina.

Domaćin
    Učlanjen
    17.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sizif Pogledaj poruku
    Ako je Kurir objavio, to mora da je tačno, jer od Kurira nema boljih novina.
    Kurir je objavio fotografiju i hvala im na tome.
    Spinuješ Sisife, to ti je izgleda posao ovde i da menjaš postove po tome ko ti je bliži mentalno i po zadatku.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2099

Citat Original postavio fight NWO Pogledaj poruku
    Kurir je objavio fotografiju i hvala im na tome.
    Spinuješ Sisife, to ti je izgleda posao ovde i da menjaš postove po tome ko ti je bliži mentalno i po zadatku.
    Ne znam šta znači to "spinuješ" (stvarno ne znam).

Čovek je počeo temu linkom iz Kurira, a moje mišljenje (koje mislim da deli većina forumaša) je da je Kurir jedno neopevano đubre od novina, ako se uopšte može nazvati "novinama"... isto važi i za ALO, Informer, i još par sličnih (ima i web sajtova koji su još gori)

Domaćin
    Učlanjen
    17.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne znam šta znači to "spinuješ" (stvarno ne znam).

Čovek je počeo temu linkom iz Kurira, a moje mišljenje (koje mislim da deli većina forumaša) je da je Kurir jedno neopevano đubre od novina, ako se uopšte može nazvati "novinama"... isto važi i za ALO, Informer, i još par sličnih (ima i web sajtova koji su još gori)
    Kurir nije izmislio fotografiju.
    Svi mediji danas su uglavnom đubre.
    Zašto b92 nije objavio?

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2099

Zašto b92 nije objavio?
    B92 je na dobrom putu da postane isto što i Kurir... prodaju splačine koje narod kupuje, a "novinarska etika" je postala oksimoron.

Domaćin
    Učlanjen
    17.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

B92 je na dobrom putu da postane isto što i Kurir... prodaju splačine koje narod kupuje, a "novinarska etika" je postala oksimoron.
    Sve jedno... nisu izmislili fotografiju, na fotografiji je žena koja leči kraljicu i koja ima pentagram i šestar na kopči...
    Najmanje je važno KO je to objavio. Zato ćemo i propasti, jer dok se mi svađamo KO je to objavio oni nam se smeju i rasturaju nas na razne načine.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2099

Ništa to nije netačno, nego Kurir prenaduvava i pogrešno predstavlja nešto suštinski nebitno... Masonske regalije se često imaju te simbole, jer u vremenu kada su osnivane te bolice mnogi ugledni ljudi bili su masoni, to je bila i stvar prestiža i ugleda, praktično jedino mesto gde su se ravnopravno družili ugledni ljudi plave i crvene krvi.
    I po Beogradu imaš masu zgrada koje su finasirali, gradili i projektovali masoni iz tog vremena na kojima imaš iste ovakve simbole. Mnogi ugledni Srbi bili su masoni u vreme kada to nije bila nikakva zavera, već nešto lepo i plemenito.

Ne očekuješ valjda da kraljica pregleda kopče svojih medicinskih sestara u potrazi za sumnjivim simbolima? Pa mnogi britanski monarsi bili su pripadnici masonskih loža, to nije tajna uopšte.

Domaćin
    Učlanjen
    17.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ništa to nije netačno, nego Kurir prenaduvava i pogrešno predstavlja nešto suštinski nebitno... Masonske regalije se često imaju te simbole, jer u vremenu kada su osnivane te bolice mnogi ugledni ljudi bili su masoni, to je bila i stvar prestiža i ugleda, praktično jedino mesto gde su se ravnopravno družili ugledni ljudi plave i crvene krvi.
    I po Beogradu imaš masu zgrada koje su finasirali, gradili i projektovali masoni iz tog vremena na kojima imaš iste ovakve simbole. Mnogi ugledni Srbi bili su masoni u vreme kada to nije bila nikakva zavera, već nešto lepo i plemenito.

Ne očekuješ valjda da kraljica pregleda kopče svojih medicinskih sestara u potrazi za sumnjivim simbolima? Pa mnogi britanski monarsi bili su pripadnici masonskih loža, to nije tajna uopšte.
    Ma nemoj Otkrio si nam toplu vodu sada
    Ti brale živiš izgleda u nekoj bajci u kojoj caruje dobrota eeee bilo bi lepo da je tako, a onda ćeš se probuditi....

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2099

Ti brale živiš izgleda u nekoj bajci u kojoj caruje dobrota eeee bilo bi lepo da je tako, a onda ćeš se probuditi....
    Niko nije rekao da su svi masoni dobri, već da nikakvo čudo nije da medicinska sestra na kopči ima masonski simbol kad radi u takvoj bolnici... a Kurir to koristi da poveća klikove i tiraže na račun svojih vernih čitalaca.

Domaćin
    Učlanjen
    17.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Niko nije rekao da su svi masoni dobri, već da nikakvo čudo nije da medicinska sestra na kopči ima masonski simbol kad radi u takvoj bolnici... a Kurir to koristi da poveća klikove i tiraže na račun svojih vernih čitalaca.
    Da, satanističko masonska bolnica u kojoj se leči kraljica, milina jedna

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2099

To si sve zaključio sa Kurirove slike... Vidim duboko si u problematici.

Domaćin
    Učlanjen
    17.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To si sve zaključio sa Kurirove slike... Vidim duboko si u problematici.
    To sam zaključio sa njene kopče, uopšte nisam u problematici, veći problem imate vi koji mislite da su to teorije zavere.

Ističe se
    Učlanjen
    01.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To sam zaključio sa njene kopče, uopšte nisam u problematici, veći problem imate vi koji mislite da su to teorije zavere.
    a sta je sa 500 000 000 neprijavljenih kineza???

Slične teme

1. 1001 nacin da se kaze ****,ПCKA,'EBATI
    Autor bundeva u forumu Arhiva
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 10.05.2006., 23:18
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.12.2003., 23:50
  3. Ko to kaze da zabavnjaci imaju savrsene stihove ?
    Autor slobodance70 u forumu Humor
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.11.2003., 15:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •