Ljudi koji ne mogu da nadju nekog

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Svi mi manje-vise znamo jednu ili vise takvih osoba, koje su uvek same, nemaju partnera vec neko duze vreme.
Sta je sa takvim ljudima, da li nemaju srece u ljubavi, da li previse biraju, da li se ne trude dovoljno ili je nesto drugo u pitanju?

Radi se o ljudima koji zele da imaju nekog, tj. koji nisu svojom voljom sami, jer im tako prija, vec jednostavno nemaju nikog, i na tom polju se nista ne menja vec neko vreme.
Da li vam se cini da je broj samaca, tj. onih koji su solo u porastu? Da li su ljudi zatvoreniji, manje zainteresovani za veze ili je nesto drugo problem?

Sta mislite o takvima ljudima, da li njima nesto "fali" pa ne mogu da nadju nekog ili je u pitanju splet okolnosti?
 
Poslednja izmena:
Ja sam takav, a znam puno isto takvih...

Ne postoji drustveni model ponasanja koji bi takve osobe uspesno pratile, to je prvo.
Drugo je sto ne postoji berza za kompatibilne osobe , jer ne postoji drustveni model, to je posledica prvog, ali sam naveo da bi bilo jasnije.
Trece, vecina danas je hijararhijski animalno raspolozena, tj ako nesto kazes, oni se postavljaju kao sudije, detektivi i na kraju rugaju se ili sazaljevaju ili neizreceno "kazem ja".
To se moze reci carovanje glupih, jer glup zudi za takvim priznanjem po svaku cenu, dok pametnom nije toliko potrebno pa se pre ukloni kad vidi koliko ima sati.

Do sada izreceno ne zavisi od pola onog ko je sam.

Nadalje vazi...
Znaci ne mozes ti izjednaciti musko i zensko po ponasanju u ovakvim situacijama...
Zene imaju svoja pravila kojih mogu a ne moraju da budu svesne.
Da ne sirim pricu odakle poticu ta pravila, to je vec siroka tema.

Neka od pravila su:
ups.....setio sam se da ako napisem pravila, bice mi obrisan post .....
Dakle nista od dalje price.

Odnos prema samcima i samicama zavisi i od godina a narocito od izgleda, fizickog, boje kose , oparenosti i slicno...
 
Svi mi manje-vise znamo jednu ili vise takvih osoba, koje su uvek same, nemaju partnera vec neko duze vreme.
Sta je sa takvim ljudima, da li nemaju srece u ljubavi, da li previse biraju, da li se ne trude dovoljno ili je nesto drugo u pitanju?

Radi se o ljudima koji zele da imaju nekog, tj. koji nisu svojom voljom sami, jer im tako prija, vec jednostavno nemaju nikog, i na tom polju se nista ne menja vec neko vreme.
Da li vam se cini da je broj samaca, tj. onih koji su solo u porastu? Da li su ljudi zatvoreniji, manje zainteresovani za veze ili je nesto drugo problem?

Sta mislite o takvima ljudima, da li njima nesto "fali" pa ne mogu da nadju nekog ili je u pitanju splet okolnosti?

biraju previše,zato što masturbiraju previše...
da to ne čine,kad tad bi imali nekog...:telefon:
 
Ja sam takav, a znam puno isto takvih...

Ne postoji drustveni model ponasanja koji bi takve osobe uspesno pratile, to je prvo.
Drugo je sto ne postoji berza za kompatibilne osobe , jer ne postoji drustveni model, to je posledica prvog, ali sam naveo da bi bilo jasnije.
Trece, vecina danas je hijararhijski animalno raspolozena, tj ako nesto kazes, oni se postavljaju kao sudije, detektivi i na kraju rugaju se ili sazaljevaju ili neizreceno "kazem ja".
To se moze reci carovanje glupih, jer glup zudi za takvim priznanjem po svaku cenu, dok pametnom nije toliko potrebno pa se pre ukloni kad vidi koliko ima sati.

Do sada izreceno ne zavisi od pola onog ko je sam.

Nadalje vazi...
Znaci ne mozes ti izjednaciti musko i zensko po ponasanju u ovakvim situacijama...
Zene imaju svoja pravila kojih mogu a ne moraju da budu svesne.
Da ne sirim pricu odakle poticu ta pravila, to je vec siroka tema.

Neka od pravila su:
ups.....setio sam se da ako napisem pravila, bice mi obrisan post .....
Dakle nista od dalje price.

Odnos prema samcima i samicama zavisi i od godina a narocito od izgleda, fizickog, boje kose , oparenosti i slicno...

Lepo rečeno. :ok:
 
Svi mi manje-vise znamo jednu ili vise takvih osoba, koje su uvek same, nemaju partnera vec neko duze vreme.
Sta je sa takvim ljudima, da li nemaju srece u ljubavi, da li previse biraju, da li se ne trude dovoljno ili je nesto drugo u pitanju?

Radi se o ljudima koji zele da imaju nekog, tj. koji nisu svojom voljom sami, jer im tako prija, vec jednostavno nemaju nikog, i na tom polju se nista ne menja vec neko vreme.
Da li vam se cini da je broj samaca, tj. onih koji su solo u porastu? Da li su ljudi zatvoreniji, manje zainteresovani za veze ili je nesto drugo problem?

Sta mislite o takvima ljudima, da li njima nesto "fali" pa ne mogu da nadju nekog ili je u pitanju splet okolnosti?
njima jedino fale muda da se pokrenu i probaju naci nekog,a ne sa izgovorima kako nema pravih da bleje sami
 
mislis izgovora

Sto bi bio izgovor ako kazes da ne mozes naci nekog ko ti je zanimljiv, sa kojim ne mozes da manipulises...e onda kad naidjes na takvog udjes u vezu/komb. bez razmisljanja i uglavnom je taj isti kao ti( u mom slucaju jos gori).. i tako...nikad na zelenu granu :lol:
Ja bih volela da iz straha ne ulazim u vezu zato sto sam pre bila povredjena ili statijaznam....ipak jedna sam od onih sto na greskama ne uce, tako da je to jos gore...kad mi se neko dopadne ja bez razmisljanja iako unapred znam, propast.
 

Back
Top