Zrelost

Pomozi mi da razumem zbog čega je iz muškog ugla brak glupost .

Zato sto je brak ugovor i ima validnost istu kao i poslovni ugovor. Sto se sudske prakse tice muskarci su tu osteceni. Druga stvar, moje mislje je, da muskarcu ne treba brak i da nema nikakvu korist od toga da ulazi u takvu suludu poslovnu kombinaciju.
 
Zasigurno je tad najlakše pronaći srodnu dušu

big mistejk, big mistejk

- - - - - - - - - -

Zato sto je brak ugovor i ima validnost istu kao i poslovni ugovor. Sto se sudske prakse tice muskarci su tu osteceni. Druga stvar, moje mislje je, da muskarcu ne treba brak i da nema nikakvu korist od toga da ulazi u takvu suludu poslovnu kombinaciju.

covek je sve rekao
brak je interesna zajednica i povezivati to sa srodnom dusom ovim onim je najveca greska na svetu
u brak se ulazi da se isti nikad ne rastura zbog interesa zbog kojeg je sklopljen
sta god da se desava
ko na to nije spreman, u brak ne treba da ulazi
 
...Komri u pravu si ali ovde je bilo pitanje" kada je najlepše sklopiti brak"...
...a ne brate da to traje,to su posle već interesi,tkz. tehnički brakovi...
 
prvo pronadjes osobu koja ti se svidja ili se zaljubis pa ako osetis i primetis da je pravi za tebe - razmisljas o vezi i braku :aha:

Vezati se mozes i za kamen :mrgreen: ali nije to - to :lol: treba neko vreme da prodje u M-Z odnosima izmedju dvoje da bi zapocela neka veza ili brak :hvala:
 
Zato sto je brak ugovor i ima validnost istu kao i poslovni ugovor. Sto se sudske prakse tice muskarci su tu osteceni. Druga stvar, moje mislje je, da muskarcu ne treba brak i da nema nikakvu korist od toga da ulazi u takvu suludu poslovnu kombinaciju.

Mislim da je teško naći ženu koja deli isti stav . Šta misliš ?
 
Zato sto je brak ugovor i ima validnost istu kao i poslovni ugovor. Sto se sudske prakse tice muskarci su tu osteceni. Druga stvar, moje mislje je, da muskarcu ne treba brak i da nema nikakvu korist od toga da ulazi u takvu suludu poslovnu kombinaciju.

jednostavno
stvar je onakva kakvu je mi vidimo
ako je vidiš kao ugovor i posao onda će to da bude tako



covek je sve rekao
brak je interesna zajednica i povezivati to sa srodnom dusom ovim onim je najveca greska na svetu
u brak se ulazi da se isti nikad ne rastura zbog interesa zbog kojeg je sklopljen
sta god da se desava
ko na to nije spreman, u brak ne treba da ulazi

ako ti misliš da je tako, onda je sigurno tako
svih 6 milijardi ljudi sigurno to vidi isto kao i ti :kez:
 
...stvar je prosta,imaš gomilu iluzija i snova,a vremenom toga bude sve manje...
...vremenom imaš sve više iskusta i sve više kriterijuma....

A danasnje drustvo puni nam glavu glupostima kako treba proziveti, napraviti karijeru, sazreti... Cas posla eto je 30ta a posle ni 40ta nije daleko.
 
nikad necu razumeti kako neko uspeva da iskontrolise kad ce se udaje,ozeni jer je ovo ono..
zar nisu tu glavni elementi,zaljubljivaje,ribica se usijala niz obmane s,jedne i druge strane itd dok se ne usklade i budu porodica,,
sad cu čekam te i te godine da bi ..jbt hahha,,
 

Back
Top