СЕктолог С.Мијаљевић: Мирољуб Лабус је члан опасне секте!

Mitke pa Labus vise odavno nije na funkciji.

То што није на функцији не значи да нема умешане прсте у све што се ради и што се радило. Немам појма да ли је члан овог култа, али сам сигуран да је слуга оних који су уништили овај регион.

- - - - - - - - - -

/video]

:)

Pa neka veruje u Manitua ako hoće...ne 'raniš ga ti. Mator čovek,svoje pare troši.[/QUOTE]
Троши наше паре и паре наших унука. Лик је зликовац у рангу са Млађом.
 
Доста нам је било прозападних сексолога, чији је задатак био да нам трују омладину и објашњавају да је ненромално нормално и обратно.

Крајње је време било да се уместо сексолога појави неки сектолог, да помогне омладини и одбрани је од секти и хомосексуализма.
 
A meni ovi glumci bas simpaticni bili...dok Nikol Kidman nikada.

Govorilo se jos tad, svojevremeno da je Labus u sajentoloskoj sekti, ali ako nista drugo, sam je podneo ostavku, a govorkanja su ipak govorkanja.

Ako je neko bio lazov, to je Mladjan Dinkic.

- - - - - - - - - -

Време је да се учланиш у сајентологе, они ће да владају светом. Ти да будеш лабусово лево мудо за ово подручје.

Ma gde ce da vladaju svetom..
 
То што није на функцији не значи да нема умешане прсте у све што се ради и што се радило. Немам појма да ли је члан овог култа, али сам сигуран да је слуга оних који су уништили овај регион.

nije unistavao zato sto mu je naredio vrhovni poglavar ili iz sektaskih ubedjenja

nego onaj oldskul. ZA PARE
 
Pa ne trosi Labus svoje pare nego one sto je nakrao, a dosta je maznuo za dva zivota...Ako je po tome, zivece do 140 godina.

Pa pošto ga niko nije pitao za zdravlje kad je trebalo sad su njegove a da li će da ih prosledi sajentologu sektašu,nekoj starleti,odigra iz keca u x večeras ili ga koristi da pripali ćumur za roštilj meni više nema nikakvu važnost.
 

Back
Top