Čarape i ostalo

I ja ostavim. Ne zato što se neko loži, već što je meni zanimacija da čačkam tu rupicu dok nešto gledam na netu ili dok duboko razmišljam.

to je drugo
to me je bilo blam da priznam , iako praktikujem isti nacin dubokoumne aktivnosti
ovaj drugi deo zvuci nemerljivo golicavije

Znaći volite obe da čačkate rupicu


Iako zvuči perverzno i dalje je reč o čarapama ......
 
a nije lose ni ostaviti te sa rupom da muz ujutru obuce za posao,al dobro paziti na koju je nogu rupica
pa kad dodje na vrata a vi ahaaaa da vidimo sad gde je rupa i cija majka crnu vunu prede:evil:
 
Upravo sedim u kancelariji u svojim novim štiklicama i finim tankim čarapama boje kože, dok crveno nalakirani palac levog stopala bestidno probija čarapu.
A bile su cele kad sam jutros krenula na posao, a i palac je delovao prilično smerno, majke mi.
 
nista ne usivam, nosim i dalje, misleci da ce rupica nekako sama da nestane, vidim da nece, pa bacim.
pre neki dan sam konstatovala da su mi martinke napravile par rupica na grilonkama, a imam ih samo jedan par.nema kupovine do sledece zime, nema bacanja, nema ni usivanja.kome se ne svidja, neka ne gleda.
iglu koristim samo dugme da usijem, malo sam zamlata po pitanju spoljasnjeg izgleda, sopstvena prezentacija u javnosti mi nije visoko na listi prioriteta, te sledstveno tome, osim kada posao to zahteva, mogu da idem i u krpama.
 

Back
Top