IMAM PROBLEM-NE MOGU DA SE ZALJUBIM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Šta da radim?Nikada nijesam izašao sa jednom djevojkom a da sam osjetio makar djelić onoga što se zove zaljubljenost, a kamoli ljubavi, što su meni mnoge govorile.Sa svakom mogu da raskinem i da sjutra ponovo izađem sa drugom. Šta mi je činjet?Možda bi malo trave pomoglo
 
Slavik:
Šta da radim?Nikada nijesam izašao sa jednom djevojkom a da sam osjetio makar djelić onoga što se zove zaljubljenost, a kamoli ljubavi, što su meni mnoge govorile.Sa svakom mogu da raskinem i da sjutra ponovo izađem sa drugom. Šta mi je činjet?Možda bi malo trave pomoglo
ehh... ma doci ce to. ko sto neko rece, ne propustas nista (ili bar mnogo - LoL)

trava? eeeeeej.... to je bilo vrlo bistro:roll: :roll: haha
 
Slavik:
Šta da radim?Nikada nijesam izašao sa jednom djevojkom a da sam osjetio makar djelić onoga što se zove zaljubljenost, a kamoli ljubavi, što su meni mnoge govorile.Sa svakom mogu da raskinem i da sjutra ponovo izađem sa drugom. Šta mi je činjet?Možda bi malo trave pomoglo

Sta se zalis............
Makar neces jesti govna na kraju veze kao mi koji se predajemo u potpunosti......dosta mi je veza :(
 
Slavik:
Šta da radim?Nikada nijesam izašao sa jednom djevojkom a da sam osjetio makar djelić onoga što se zove zaljubljenost, a kamoli ljubavi, što su meni mnoge govorile.Sa svakom mogu da raskinem i da sjutra ponovo izađem sa drugom. Šta mi je činjet?Možda bi malo trave pomoglo

Bayo, veruj mi, tako ti je mnogo bolje. Glumish malo da si zaljubljen u nju, da ne mozesh bez nje i te fore....chiim ti malko dosadi nadjesh drugu i tako. E da, ja to nebi svrstao u probleme...To je dobro, 'eruj mi.

Iksreno, trava ti tu nebi mogla ni malo pomoci:) .
 
d4ch4:
Bayo, veruj mi, tako ti je mnogo bolje. Glumish malo da si zaljubljen u nju, da ne mozesh bez nje i te fore....chiim ti malko dosadi nadjesh drugu i tako. E da, ja to nebi svrstao u probleme...To je dobro, 'eruj mi.

To je tako plitkoumno :roll:
U svakom slucaju i te "velike svalere" stigne svoje...zacopaju se do usiju,i ko za inat ona nece ni da ih pogleda..ili sto je jos gore radi isto sto ste vi radili drugim devojkama :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top