bolesti mladih
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: bolesti mladih

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano bolesti mladih

evo ovakoja ja sam imala anorexiju, pa sam se iz toga nekako iscupala, i medjutim posle toga je nastupila bulimija, u svom klasicnom obluiku (povracanje) ali sam sa tim ubrzo prestala, ali se i dalje prejedam neverovatno, i dobila sam na kilazi bas dosta, otprilike 15 kg vise od moje normalne tezine, i nikako ne mogu da se otkacim od hrane, kad god nesto nije kako treba, ja trazim spas u hrani, odvratno i onda kad sre najedem, pitanje cemu to i tako u krug, idem na psihoterapiju, ali... imali li neko slican problem, i kako se bori sa tim?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: bolesti mladih

Citala sam u novinama, vezano za bulimiju, da preporucuju da se pije caj od kukuruza koji smanjuje apetit. Mislim da i ja imam isti problem, stalno mi se nesto jede i dosta sam se ugojila. A caj se sprema tako sto se uzme 40 g zrna kukuruza stavi u 1l vrele vode i kuva 15 minuta. Pije se po jedna solja caja 10 min pre svakog obroka. Nisam ga probala, ali nameravam pa i da ne uspe nemoze da skodi. Kako si dobila dijagnozu bulimije?

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio cojka
    Citala sam u novinama, vezano za bulimiju, da preporucuju da se pije caj od kukuruza koji smanjuje apetit. Mislim da i ja imam isti problem, stalno mi se nesto jede i dosta sam se ugojila. A caj se sprema tako sto se uzme 40 g zrna kukuruza stavi u 1l vrele vode i kuva 15 minuta. Pije se po jedna solja caja 10 min pre svakog obroka. Nisam ga probala, ali nameravam pa i da ne uspe nemoze da skodi. Kako si dobila dijagnozu bulimije?
    hvala za caj. idem na psihoterapiju vec godinu dana, od kako sam bila anorexicna pa sve do sada, i u pocetku sam imala povracanje, to sam i sama znala da je bulimija, a kasnije kad je to proslo, doktorka je konstatovala da ja i dalje imam bulimiju, ali ne onu klasicnu, jer postoji vise vrsta bulimija... eto

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Tema vec postoji.

Slične teme

1. HEMOROIDI KOD MLADIH
    Autor bojan86 u forumu Zdravlje