СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.413
СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас без текста!

Виђали смо се две недеље и онда је уследио чувени позив на гледање филмова. Унапред сам знала да ће сигурно бити секса, и искрено - желела сам га целим бићем. Средила сам се, отишла код њега и провела најлепшу ноћ у свом животу. Девојке, оно што причају за црнце је истина - изузетно су обдарени, срасни и уједно јако пажљиви
Белкиња и црнац, пар Фото: Профимедиа/Еyецандy имагес
Расизам данас “више не постоји”. Сви се залажу за некакву једнакост и равноправност и сви смо ми као нешто једнаки. Само, не знам у ком свету и на којој планети је то могуће. Овде, код нас, у престоници Србије, расизам је присутан у свим порама друштва, пукотинама у земљи и пролазима између зграда.

ПРОЧИТАЈ ЈОШ
ОВАКВИ НАМ НЕ ТРЕБАЈУ У СРБИЈИ: Ево какву сцену смо снимили у центру Београда!
04. Мај 2015.
НАПРАВИО ЧУДОВИШТЕ ОД СЕБЕ: Желео је да буде Хулк, а сада му је живот угожен и прети му ампутација! (ФОТО) (ВИДЕО)
04. Мај 2015.
Гастоз поново одваљивао форе, Калинић се ваљао од смеха! (ВИДЕО)
04. Мај 2015.
Београд не толерише другачије. Само се прави да је тако. Све док га не видите на делу и док не покаже право лице. Онда из њега излази оно што је желео да сакрије – нетрпељивост, неправда према свима који су другачији и несхватање истих.

Била сам са црнцем. Није ме било срамота да излазим да њим, шетам се центром града и држим га за руку. Све док ме сопствени град није натерао да погињем главу и осећам се као да сам најодрвратније створење на свету.

Све је почело у једном популарном београдском клубу. Изашла сам са друштвом и проводила се одлично. У мору лица, угледала сам њега. Погледи су нам се спојили и учинило ми се да је време стало. Срце ми је поскочило и у тренутку сам заборавила где се налазим.

Пришао ми је након неког времена и како то већ обично бива – почели смо да причамо, разменили бројеве телефона, пољубили се и договорили да се чујемо сутра. Реакције људи ме у том тренутку нису интересовале – била сам превише загледана у његово прелепо лице и тамне очи.

Фото-илустрација: Профимедиа/ИмагеСоурцеФото-илустрација: Профимедиа/ИмагеСоурце
Виђали смо се две недеље и онда је уследио чувени позив на гледање филмова. Унапред сам знала да ће сигурно бити секса, и искрено – желела сам га целим бићем. Средила сам се, отишла код њега и провела најлепшу ноћ у свом животу. Девојке, оно што причају за црнце је истина – изузетно су обдарени, срасни и уједно јако пажљиви.

Био је савршено грађен. Сваки мишић му се оцртавао на прелепом телу. Уживала сам и није ме срамота то да кажем. И сада, док ви читате овај текст, са наводним гађењем, ја се смешкам и присећам се предивних момената.

На први пробем сам наишла када је требало да кажем својим родитељима са ким се забављам. Увелико су приметили да се нешто дешава, испитивали ме јесам ли нашла некога, али била сам суздржана, дајући им само оквирне одговоре. Плашила сам се да им кажем да ми је дечко црнац, јер сам могла да наслутим њихову рекцију.

Измишљала сам, лагала, а време је пролазило.

Фото: ТањугФото: Тањуг
Једне вечери, решили смо да изађемо у кафић у центру града и вече проведемо напољу. По први пут сам поглед одвојила од њега и посматрала друге људе. Сви су се окретали за нама и буквално буљили у њега. Он се смешкао и није обраћао пажњу. У једном тренутку поред нас су пролазила двојица младића.

Један од њих је гласно узвикнуо другом:

– Види га црња, је*оте! Права црнчуга!

– Ма, види ти ову ку*ву поред њега! – викнуо је други.

Фото: Фотер/Флицкр/неајјеанФото: Фотер/Флицкр/неајјеан
Чврсто сам му стегла руку и спустила поглед. Толико ме је било срамота, да сам мислила да ћу умрети.

– Немој да се бринеш. Ја сам навикао на овакве ствари. Људи су чудни, али временом навикнеш да их игноришеш – рекао ми је мирно, као да се ништа није десило. Његова реакција ме је одушевила. Али, и даље нисам могла да верујем шта се управо десило.

У кафићу је било мало боље, али нисам могла да се отргнем осећају да нас сви посматрају. Осећај ме није варао.

Са дечком сам провела пуних шест месеци. За то време, имали смо још минимум десетак сличних инцидената. Једном нам је чак продавац рекао да у радњи не жели “обојене људе” и отврено ме је питао шта тражим са “берачем памука”.

Фото-илустрација: Фотер/Берт WеркФото-илустрација: Фотер/Берт Wерк
Наша веза се завршила тако што је он отишао из Београда. Ја сам остала да живим у белом граду, који у мом случају није толерисао друге боје.

Остаје ми само да се надам да је данас, после извесног времена, ситуација макар мало другачија.

(Ф. Д.)

http://www.telegraf.rs/vesti/beogra...vest-ove-beogradjanke-ostavice-vas-bez-teksta
 
A šta je očekivala, kako da je oslovljavaju? Da imam kćerku i da mi ovo uradi, prebio bih je. A naročito su mi iritantne ovakve "ispovesti" kojekakvih razmaženih "seks i grad" glupača koje ne znaju šta bi sa sobom. Još sve to uokvireno ljudskim pravima, ona se time kao bori protiv diskriminacije. :lol: Poslednja rečenica je najjača ubedljivo "nadam se da je danas situacija bar malo drugačija". :lol: :lol:
 
**** mater sta je sledece? Cigani su ljudi? Ima da se odselim u Iran, ovakve bi tamo kamenovali i okacili o gredu na nekom autoputu ili u centru grada za primer.

- - - - - - - - - -

Za početak, šta je uopšte ovo? Nečiji blog? Domaći iz Građanskog vaspitanja? Odlomak iz Dnevnika jedne plavuše? Jer novinski članak nije.

Vis da je neko ovo izmislio da przi narod,a sajt je u word pressu uradjen sto znaci da uopste nije ozbiljan sajtm niti je merodavna novina.
To bi bilo isto kao kad bi neko kucao neki rad ili dokument u Notepadu. Kako iko da te shvati ozbiljno?
 
Ništa me u ovom tekstu nije ostavilo "bez teksta". Mo'š misliti udarnog naslova....neka riba spavala sa nekim crncem pa je neko popreko pogledao u kafiću. O jbm ti muka neviđenih čak se i ispovest piše.

I ko to još ovde kaže "vidi prava crnčuga"? Crnci u Beogradi nisu nikakva novost još od ex države,od silnih afričkih i karipskih ambasada,nekada studenata,danas pregršt sportista,njihovih porodica i ljudi koji su došli sa stranim firmama... Ne znam u kom kolenovcu treba da provedeš život da ti je prizor crnca u kafiću ne znam kakvo "čudo" pa da reaguješ tako.

Što se tiče veze,njen izbor nemam ništa protiv ali zna u kakvoj sredini živi i da su incidenti i komentari te vrste vrlo verovatni,sa tim se kalkuliše u startu. Čak i u mnogo liberalnijim sredinama od srpske ne gleda se baš sa odobravanjem na mešovite veze...ili se izboriš sa tim ili podležeš pritisku....Ne daješ vest u novinama.
 
Poslednja izmena:
Spavala je sa crncem,eto sad je ispunila zelju svog zivota.I sta je sljedece?Arapin;Kinez,Brazilac? Neznam zasto ljudi misle da je necija alatka bolja od njegove iz komsiluka?Ako su oni tako dobri sta ce im bjelkinje?Samo za azil i drzavljanstvo,ne vidim druge potrebe?Meni su crni simpaticni ali nikad ne bih legla sa njim.Nisam rasista ali brate svako sa svojim.-----pa Bog je to davno uredio.Lepe lutke beogradske,a kako se sad zovu?
 
...ne vjerujem u njenu priču uopšte
jer znam 80_desetih
u Beogradu je bilo nesvrstanih na hiljade
i poznat mi je primjer Muki_ja
iz države Mali u Africi koji je igrao stalno u 'Kosi'
a u studentskom gradu jedino što su imali bolje sobe od nas i imali na ispitima
priviligije...
...imao sam ih nekoliko kod mene na treninzima
tada je bilo sve normalno
ili ja nijesam imao oči
kao današnji 'čistunci'
sada jedino postoji zent u Italiji a i drugdje
od nigerijaca jer su pretežno dileri
ostalo mislim da treba se ograditi strogo
od gore ponekih sramnih komentara...
...za to ponašanje prema Tema_postavljačici
sama je kriva
i njeno pisanje je ustvari iritirali ljude...
ona je ta koja zabrinjava a ne crnac ili
tzv. beogradski rasizam...
Beograd je majka svima
ko ga takvog vidi i hoće
a ko traži belaj
može ga naći
i na 'vrškoj čuki'...
 
Све је почело у једном популарном београдском клубу. Изашла сам са друштвом и проводила се одлично. У мору лица, угледала сам њега. Погледи су нам се спојили и учинило ми се да је време стало. Срце ми је поскочило и у тренутку сам заборавила где се налазим.

Može neko da mi objasni kako ga je videla u mraku? :mrgreen:

Uostalom ovo je izmišljotina. Niko normalan u Srbiji ne bi upotrebio izraz "Berač pamuka". Opet prevod nekog stranog po*ranog teksta za naše tržište :roll:
 
...ne vjerujem u njenu priču uopšte
jer znam 80_desetih
u Beogradu je bilo nesvrstanih na hiljade
i poznat mi je primjer Muki_ja
iz države Mali u Africi koji je igrao stalno u 'Kosi'
a u studentskom gradu jedino što su imali bolje sobe od nas i imali na ispitima
priviligije...
...imao sam ih nekoliko kod mene na treninzima
tada je bilo sve normalno
ili ja nijesam imao oči
kao današnji 'čistunci'
sada jedino postoji zent u Italiji a i drugdje
od nigerijaca jer su pretežno dileri
ostalo mislim da treba se ograditi strogo
od gore ponekih sramnih komentara...
...za to ponašanje prema Tema_postavljačici
sama je kriva
i njeno pisanje je ustvari iritirali ljude...
ona je ta koja zabrinjava a ne crnac ili
tzv. beogradski rasizam...
Beograd je majka svima
ko ga takvog vidi i hoće
a ko traži belaj
može ga naći
i na 'vrškoj čuki'...

Žuto je ovo faraone. Previše žuto da bi bilo istinito (članak) :mrgreen:
 
Može neko da mi objasni kako ga je videla u mraku? :mrgreen:

Uostalom ovo je izmišljotina. Niko normalan u Srbiji ne bi upotrebio izraz "Berač pamuka". Opet prevod nekog stranog po*ranog teksta za naše tržište :roll:

Да.

У питању је завера.

Ауторка текста је палила гуме око Дубровника.
 
Да.

У питању је завера.

Ауторка текста је палила гуме око Дубровника.

Nije palila gume, nego je prevela neku glupost sa stranog portala jer se to sad čita.
Rade to non stop. Ako to ne vidiš, ćorav si.
 
Ja ga videla i zadrhtala.
On mi odmah prišao, poljubio me i razmenili smo brojeve telefona.
Poziv na gledanje filmova.
Vidi, prava crnčuga!
Obojeni!
Berač pamuka!

Ja nisam iz BG, ali OVO NIJE BEOGRAD. Ovo može samo da bude Dalas ranih osamdesetih.

Berač pamuka!? Ma idi bre u k.....!
 
Hebote , al ste ksenofobični i zatucani . U bivšoj Jugoslaviji je bilo daleko više crnaca nego sada ,Dolazili su da studiraju .
Ja sam upoznao dosta Nigerijaca . Neki od njih su imali i djevojke ali te djevojke niko nije nazivao koorvama .
Ovo sada došlo neko drugo vrijeme gdje svaka šuša kod sebe ima pištolj ili nož i misli da je on pozvan da propisuje moralne norme .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top