Ране које боле !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Шта се десило са руским добровољцима који су долазили код нас , зашто смо их заборавили и где су сада ?

Можда овај видео Руса из Лугансак може да одговори на сва питања.

Ране које не пролазе и ране које боле, РАНЕ оних који су били у Југославији , оних који су нам помагали.

Пријатељ ми је послао видео Руса из Луганска којег су снимили у аутобусу пијаног , на глас је говорио

"Ја сам се борио у Југославији , на десанту сам био а ви...Где сте ви били тада ?"

"Ја сам се борио у Југославији ,Југославија је НАША..Југославија је НАША!"

"Ја сам се борио у Јогославији, прво Југославија а сада Донбас

И онда се поново обратио путиницима са речима

"Југославија је НАША,а ви кукавице .. где сте ви били ?"


Какво је ваше мишљење?
 
Генерално има Руса који воле а и оних који не подносе Србе. Свака част руским добровољцима који су се борили раме уз раме са Србима против хрвата и потурица.
 
Генерално има Руса који воле а и оних који не подносе Србе. Свака част руским добровољцима који су се борили раме уз раме са Србима против хрвата и потурица.

први пут да чујем да има Руса који не подносе Србе
 
Шта се десило са руским добровољцима који су долазили код нас , зашто смо их заборавили и где су сада ?

Можда овај видео Руса из Лугансак може да одговори на сва питања.

Ране које не пролазе и ране које боле, РАНЕ оних који су били у Југославији , оних који су нам помагали.

Пријатељ ми је послао видео Руса из Луганска којег су снимили у аутобусу пијаног , на глас је говорио

"Ја сам се борио у Југославији , на десанту сам био а ви...Где сте ви били тада ?"

"Ја сам се борио у Југославији ,Југославија је НАША..Југославија је НАША!"

"Ја сам се борио у Јогославији, прво Југославија а сада Донбас

И онда се поново обратио путиницима са речима

"Југославија је НАША,а ви кукавице .. где сте ви били ?"


Какво је ваше мишљење?

Odyebite sa Jugoslavijom vise. Jugoslavija nek bude cija god oce ali SRBIJA ide SRBIMA i to je to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top