SAMO U SRBIJI Policija sa terena terala svetske prvake kao da su kriminalci

Poruka
18.895
Policija u Novom Sadu oterala je sa jednog terena za basket u tom gradu mladiće koji su prvaci sveta u uličnom basketu "tri na tri".

605188_tim-srbije-u-basketu-3x3zdero-savic-domovic-bulut_ff.jpg



Policija ih je oterala nakon poziva direktorke Osnovne škole "Jovan Popović" u novosadskom naselju Liman, javio je "O radio". Policija je s terena oterala Dušana Domovića Buluta, Dejana Majstorovića, Marka Savića i Marka Ždera.

Domović Bulut je rekao da ih je policija oterala kao da su "kriminalci" i dodao da je "žalosno" to što ih teraju s terena za čiju su obnovu nedavno prikupljali novac.

"Mi se okupljamo na tom terenu duže od 15 godina i taj teren zovemo svojom kućom. Uvek smo imali širom otvorena vrata na tom mestu", rekao je Domović Bulut.

On je ispričao da su igrali basket za vreme časa fizičkog, kojem je prisustvovalo nekoliko devojčica i dodao da su smatrali da je u redu da zauzmu jedan koš, jer učenicama nije bio potreban ceo teren.

"Stvarno je bilo neprijatno da nas isteruju kao neke kriminalce, kad znamo da su se u tom dvorištu dešavale mnogo gore stvari od našeg treninga", kazao je Domović Bulut.

On je dodao da se ekipa priprema za Olimpijske igre i naveo da sup redali projekat Gradskom sekretarijatu za sport da se obezbedi jedan objekat za ljubitelje uličnog basketa "tri na tri" i sada čekaju odgovor.

"Verujem da ima dosta mladih koji bi voleli da se bave ovim sportom jer ih je sve više na uličnim koševima. Ulični basket je postao globalan, ima preko 2,5 miliona registrovanih basketaša, postoje prvenstva za sve kategorije i odmakao je dalje nego što mi odavde vidimo", rekao je Domović Bulut.


Ovo je jedna od onih situacija: Da nije žalosno, bilo bi smešno.... :dash:

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca...a-terala-svetske-prvake--kao-da-su-kriminalci
 
i nisu zvali nikoga iz SNS da to svecano otvori

momentalno botovi da pocnu da skupljaju potpise da se ovi kosarkasi strpaju u zatvor usled ovakve drskosti


cenim da je ovo ipak jos jedan monumentalni uspeh MUPa Srbije pod palicom Nebojse Nese Slinavog

znaci otkriven jos jedan udruzeni zlocinacki poduhvat koji je akter i sam priznao "to što ih teraju s terena za čiju su obnovu nedavno prikupljali novac."




ko se sam drznuo da ih otera umesto da ih uhapsi i strpa momentalno u Pozarevac

kad je mogao Andrej da trpi batine, mogu i oni
 
Stvar je u pristupi pajkana a ne da li je i kakav je to sport.

Пајкански посао је такав какав је, а ликови су ето дозволили себи да они процењују да је ђацима који ту иду у школу довољан један кош...

Ово у Србији заиста поприма забрињавајуће размере..
 
cak i ako je teren prazan i niko ga ne koristi?

Po njihovoj priči oni su došli da igraju basket za vreme održavanja časa fizičkog vaspitanja i time direktno ometaju nastavu svojim prisustvom. Čak i ako je teren prazan ne bi smeli da dolaze tamo u toku nastave, mogli su lepo doći popodne i nikom ništa. I u mojoj osnovnoj nije bilo dozvoljeno starijima da dolaze u dvorište tokom nastave, posle sedmog časa su svi mogli da dođu da igraju basket ili fudbal.
 
Србендама никад угодити, кад деца буду нападнута у школском дворишту, Србенде кукају на државу како ништа не ради, како се полиција само возика службеним колима док у школским двориштима ординирају лица која немају везе са школом итд. Кад полиција на позив директора ради свој посао, Србенде опет кукају, заиста ми то никад неће бити јасно.
 
Policija u Novom Sadu oterala je sa jednog terena za basket u tom gradu mladiće koji su prvaci sveta u uličnom basketu "tri na tri".

605188_tim-srbije-u-basketu-3x3zdero-savic-domovic-bulut_ff.jpg



Policija ih je oterala nakon poziva direktorke Osnovne škole "Jovan Popović" u novosadskom naselju Liman, javio je "O radio". Policija je s terena oterala Dušana Domovića Buluta, Dejana Majstorovića, Marka Savića i Marka Ždera.

Domović Bulut je rekao da ih je policija oterala kao da su "kriminalci" i dodao da je "žalosno" to što ih teraju s terena za čiju su obnovu nedavno prikupljali novac.

"Mi se okupljamo na tom terenu duže od 15 godina i taj teren zovemo svojom kućom. Uvek smo imali širom otvorena vrata na tom mestu", rekao je Domović Bulut.

On je ispričao da su igrali basket za vreme časa fizičkog, kojem je prisustvovalo nekoliko devojčica i dodao da su smatrali da je u redu da zauzmu jedan koš, jer učenicama nije bio potreban ceo teren.

"Stvarno je bilo neprijatno da nas isteruju kao neke kriminalce, kad znamo da su se u tom dvorištu dešavale mnogo gore stvari od našeg treninga", kazao je Domović Bulut.

On je dodao da se ekipa priprema za Olimpijske igre i naveo da sup redali projekat Gradskom sekretarijatu za sport da se obezbedi jedan objekat za ljubitelje uličnog basketa "tri na tri" i sada čekaju odgovor.

"Verujem da ima dosta mladih koji bi voleli da se bave ovim sportom jer ih je sve više na uličnim koševima. Ulični basket je postao globalan, ima preko 2,5 miliona registrovanih basketaša, postoje prvenstva za sve kategorije i odmakao je dalje nego što mi odavde vidimo", rekao je Domović Bulut.


Ovo je jedna od onih situacija: Da nije žalosno, bilo bi smešno.... :dash:

http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca...a-terala-svetske-prvake--kao-da-su-kriminalci


Tamo se skuplja svakakav sljam. Od narkomana do dzibera.
Oooooo izvini sto vas policija nije prepoznala
 

Back
Top