Inspiracija za s.ranja

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
Je l' imate to da vam pukne pa napravite neku glupost iako od samog starta znate da nece dobro ispasti, ali morate inace se zivi pojedoste??
Ja vala imam, iako isto tako imam i dvadeset i kusur godina u guzici... Ili je vas to proslo sa tinejdzerskim danima?? I koliko dugo ta nezrelost traje??
 
То зависи од карактера.

Ја имам дупло више од тебе година, и исте пориве још увек.

Неко их нема, и никада их није имао, јер цео живот живи по ПС-у и линији незамерања.

Изем ти такав живот...
 
Je l' imate to da vam pukne pa napravite neku glupost iako od samog starta znate da nece dobro ispasti, ali morate inace se zivi pojedoste??
Ja vala imam, iako isto tako imam i dvadeset i kusur godina u guzici... Ili je vas to proslo sa tinejdzerskim danima?? I koliko dugo ta nezrelost traje??

Samo neka vas je što više takvih kao što si ti. Da što pre puknemo...
 
imala sam takve porive kada sam bila mlada i zeljna drame, makar i na svoju stetu.ako ne napravim neki belaj, periodicno, ziva nisam bila.
dramim i sada, po potrebi, ali za pravljenje ili trpljenje sranja nemam ni emotivnih, a ni intelektualnih kapaciteta vise.
da mi je neko mirno more i bonaca, dosta smo se kovitlali po tornadima.
ali, na mladima svet ostaje. samo, ako hoces da me poslusas, pazi da se ne preigras, kada cinis te aktivnosti.
 
Kao mlađa bila sam impulsivnija dosta, burnije sam reagovala i to, msm nije da nisam bila u pravu, jesam naravno :lol: ali me vreme nekako naučilo da se većna tih stvari na koje sam ja pizdela mogu i mirnije rešiti. Suština je ista msm, ako nešto nećeš-nećeš, ako sa nekim ne možeš-ne možeš, ako nešto pak hoćeš-ima načina kako do toga doći bez nekog nerviranja, isto je sve znači suštiniski al pristup tom nekom problemu i rešavanju istog drugačiji, mirniji. Što manje drame to bolje, po tebe prvenstveno.
 
Je l' imate to da vam pukne pa napravite neku glupost iako od samog starta znate da nece dobro ispasti, ali morate inace se zivi pojedoste??
Ja vala imam, iako isto tako imam i dvadeset i kusur godina u guzici... Ili je vas to proslo sa tinejdzerskim danima?? I koliko dugo ta nezrelost traje??

To me podseća na onu pesmu

mali čovek želi preko crte
preko crte želi ali ne sme
njega guše propisane norme,
preko crte njegovo je mesto...:orkestar:

Koja iz Šarla

Svaki mali čovek želi preko crte. Ja zaista želim da je pređem. Imam neodoljivu potrebu da zabatalim propisane norme. Vuče me nešto
 
Slažem se, to je ono što se ne da i ne treba se menjati, al način na koji rešavaš neke stvari nije valjda isti kao kada si imala 20 godina?

Jel ja to mašim temu il šta? :malav:
hm.
isto sam nestrpljiva. isto ne podnosim granice. isto se lozim na istinu.
bolje poznajem sebe. manje sam autodestruktivna.
ne znam da li sam ti odgovorila?:think:
 
Je l' imate to da vam pukne pa napravite neku glupost iako od samog starta znate da nece dobro ispasti, ali morate inace se zivi pojedoste??
Ja vala imam, iako isto tako imam i dvadeset i kusur godina u guzici... Ili je vas to proslo sa tinejdzerskim danima?? I koliko dugo ta nezrelost traje??

Zna kod nekih da potraje i ceo život !
Genetika tu nema nekog posebnog uticaja...

Jednom deda bio ranoranilac,
a drugom deda iš'o po burek pre pet ujutro.
Vruć, tek izvađen iz peći.
Kod pok. Gvozdena na početku Sinđelićeve....
 
To da, al sudeći po njenom pisanju ovde rekla bih da misli na tu svoju impulsivnost koju njena okolina ne može baš da skonta bez obzira na to dal je u pravu ili ne.

Ne znam jel grešim, treba malo pojasniti na šta tačno misli.

Ne, ja sve svoje gluposti unapred smislim... i znam ishod unapred... al' eto, moram da isteram po svom pa makar mi glava pala sa ramena... nije to impulsivnost, to je vise glavom kroz zid pa sta puklo, glava ili zid... uglavnom mi pukne glava... evo sad sam zbog tog pucanja glave napravila stetu od 1500 e... cisto jer sam morala da vidim i da proverim iako sam znala unapred sta mora da se desi...
 

Back
Top