hanibalkino vece

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
nisam ja smislila naslov,znate i same da se uzasavam svaki put kad me zovu "hanibalka"
:mad:
nego posto me sad na forumu vise nema nego ima,da postavim temu da se ispodogovaramo.
za subotu ,onu tamo 15.10.
predvidjeni program je:
-vecera(vec rekoh nemojte samo kinu i japan jer bez leba ne sedam za sto)
-kafic
-klubic
-kafancuga(ako nam sve ovo ne bude dosta onda i jesmo za kafanu)
nek se prijave simpaticne zene,ovo je samo zenski sastanak.javitite se na salter politike ili pajamaci,treba to i da se rezervise
o mestima cemo na pp kad sve dogovorimo
beti i ja nesto smislile,ako moze nasa bizmismenka nekako da nam sredi tesne majicice sa natpisima(koje cete predloziti,ne sumnjam da imate ideje),da se vidi da smo sekta :lol:
mislim,ako moze nekako preko stamparije,skupicemo posle pare,obicne bele majice ali elasticne :lol: posle kad se igramo mokrih majica da imamo sta u kviz da stavimo :lol:
ok ja postavih a sad se vi izjasnite,koke jedva cekam da vas vidim ;)
 
ajde ja cu svima da nam ponesem po jedan Ranisan i po jednu glukozu kad se treznimo da bude na nivou.
samo...sta rece...da se javimo pajamaci?
mislim....valjda cu i ja moci da stignem....ako radim ubicu se.
 
Vragolasta Amfibija:
ajde ja cu svima da nam ponesem po jedan Ranisan i po jednu glukozu kad se treznimo da bude na nivou.
samo...sta rece...da se javimo pajamaci?
mislim....valjda cu i ja moci da stignem....ako radim ubicu se.
tebe smo i ocekivale!kao sto rekoh skuplja se krem :lol:
javi se maci ili beti ili neka se javi vec ko ce da organizuje ,ja sam sa njima na pp i mailu pa sam zato rekla.al mozda hoce neka druga
ako radis reci da je grupa tvojih drugarica u smrtnoj opasnosti od alkohola i smejanja i da ti hipokratova zakletva ne dozvoljava da ih ostavis na cedilu.a?
 
e ,mislim da ce imati razumevanja onda !!!!

(kako se ja toga nisam setila..glupa Dr...glupa Dr...glupa Dr.....)

ok,onda...da nadjem nekog gde cu da nocevam,da primim platu...a jeli kolko ce mi para trebati ...ono orjentaciono....mislim nikad nisam lokala sa zenama,.samo sa muskarcima....ali uvek sa dzentlmenima pa su i placali :o dakle...koliko? a da....nesto se valjda i jede?

a je...ja cu nesto najjevtinije...male Dr-ske plate.

(gle ovo Dr-ske !!! )
 
Vragolasta Amfibija:
Ali ako ce beti da plati sve...pazi...onda moramo posle da joj damo malo....da se oduzimo.ja bar tako mislim.a ja sam uvek skromna.i pazljiva.
ma sta da joj damo,ako se ponudila da nas vodi na veceru pa u diskoteku onda znaci da moze da izdrzi :lol:
narode ovo je zezanje nemoj posle da je neko zaboravio novcanik,izlazim u novinama(u hroniku :( )
 
hanibal77:
za tebe nismo sigurni da l si zensko :mrgreen:
fotografiju na videlo

jel ovo sexi parti ili samo trac parti...............a i ovako i onako znam obadvoje da radim.........................:)))

ali cak znam i da uzivam.....................:)))

jel bre jel me zoves ili ne da znam unapred...............:))))
 
ne može niko ko nema bar 1.500 postova i to da se vrzma po normalnim forumima (znači, ne svih 1.500 na ljis)
moon.gif




:P :P :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top