Резултати гласања на ванредну тему - Кишобран

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moghrion

Veoma poznat
Poruka
12.703
Па, збир каже следеће

73 поена
фотографија 1

Kerkyra

60 поена
фотографија 7

причалица

41 поен
фотографија 3

Nina

39 поена
фотографија 8
Moghrion

26 поена
фотографија 4
kisela bombona

7 поена
фотографија 6
Vexy

4 поена
фотографија 2
Poli46

Без поена
фотографија 5
Adriana Lima

Честитам и хвала.

- - - - - - - - - -

Тема гласања је овде
 
Kerkyra ziveli!

:lol: Ziv bio!


*************


Hvala, hvala svima koji su glasali za moju fotografiju, nisam se nadala da ce se ljudima toliko dopasti jer retko se takmicim, retko cak i fotografisem a kad to cinim onda cinim mobilnim, no svejedno, jako mi je drago s obzirom da je moj moto (bio) - vazno je ucestvovati, dakle, jedna zabava. I jos jednom, hvala svima! :)...:uja:

Ostalim ucesnicima takodje cestitam, narocito prvoplasiranima, a sve glasace pozdravljam (naravno, i one kojima se dopala neka druga fotografija, jer i meni je). Pozdrav!
 

Hvala!
fz3taf.jpg
.....:lol:...:cao:
 
Poslednja izmena:
:lol:

ja sma za tu fotku htela da glasam, ali mi se nije svidelo sto je kisobran zut....da je roze ili ljubicast ili tako nesto.


:lol: :p Pa nije bas sve politika, salu na stranu, stvarno sam htela isprva da bude svetlozelen, ali mi se zuta vise uklopila u ovu "sefiju" pa sam prepravila, mada inace i volim zute kisobrane, daju vedrinu kad je kisno vreme, srecom te je proslo i sada napokon ide lepo vreme bar narednih nedelju dana! :srecan: :lol:

Kerkyraaaa bravo!! ovo su cestitke sa zacelja pa vrede duplo..:D

Cestitam i svim ucesnicima..:super:

Hvala Poli, hvala :zag:, od jednog poena na pretproslom takimecnju do ovoga stvarno je sve trebalo shvatiti kao zabavu, sto svima preporucujem da tako shvate takmicenja....znas i sama vec. :sad2: :lol: :zag:

'Fala.
 
Ja sam glasala za pobedničku fotografiju jer je slikana u mom rodnom mestu :D :super:
i baš zato što je kišobran žut..kad već nema žutog sunca, eto žuti kišobran je tu dok ne grane sunce..

Stvarno? Biila sam tamo neki dan i slikala (i) ovo, samo sto se nisam nadala losem vremenu, a i bila je prazna, baste i setalista pusta i tako to....neuobicajen i neocekivan prizor bar za mene.

Kerkyra,ako nisam neki narociti fotograf,ipak znam sta je umetnost..Ta sepija je upravo ono sto je prevagnulo u tvoju korist..Cestitam jos jednom..:heart:

Pa da, i htela sam da tako bude, jer za mene je kisa nesto sto zelim da sto pre prodje, pa sam je zato mozda i podsvesno povezala sa "prosloscu" tj. sefija (ili sepia, kako god...) efektom. Hvala, pa da ti se vrati. :)

znam:zkez:...al eto kazem da jesam htela da glasam. pre sma nesto kao i komentarisala fotke, zasto bas glasam za odredjenu, pa prestala posto niko nije kometarisao ili retko ko.

isto ko prosli put moghrionov leptir na cokoladi, a slika iance super.

Ma slobodno komentarisi prilikom glasanja mislim, sta ima veze.....kod mene to zavisi od raspolozenja a nermam nista protiv kad vidim komentar (ranije, sada niko nije komentarisao).

Cestitam svima posebno Kerkyri na zutom kisobranu...zasluzena pobeda:klap:

Hvala Nina, hvala....svakom od vas svako dobro zelim, naravno i svim (buducim) ucesnicima. :) I uopste, nemojte da se cudite, jos i to da kazem za kraj, sto ja slikam onako "s nogu", ne spremam se posebno za fotografiju, jer mi je cesto tj. uvek cilj zabava i ucestvovanje, a ovom se uspehu nisam nadala, ali eto....i to je moguce i jos jednom, svima hvala! :heart:
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top