Fotografije

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Da li volite da ih razgledate ili tu zanimaciju čuvate za stare dane ?

Šta izaziva u vama to gledanje starih fotki ?


I najzad da li ih čuvate u kutijama ili hronološki u albumima i da li pišete ispod datume dešavanja i učesnike ?

I koji period života najradije volite da razgledate ?
 
ja volim da gledam samo tamo gde sam bila lepa,one druge ignorisem:mrgreen:
inace kako vreme prolazi i za slike gde sam sebi pronalazila sto mana sad gledam s setom ,kao jao divno:aha:
 
Стоје ми у неколико картонских кутија, без икаквог реда и смисла.

Највише волим да гледам своје слике из Прага, из Швејкове пивнице "U kalicha". :mrgreen:
 
Jako volim da gledam fotografije iz mladjih dana.Tu se vidjela neka sreca na licu.Sada se i manje fotografisem.Nije mi vise zanimljivo.A cuvam ih na cd-u u posljednjih osam godina.Jeste da je bez veze,ali ko bi opet kupovao albume.Mada dok ne osjetis nesto pod prstima nije to to.Paranormalna jesi bona Sarajcica?Tako mi zvucis!!!!!!!!!!!!
 
Na hardu su mi slike. Neke stare imam u jednoj kutiji i u par albuma. One najdraze najcesce s putovanja su uramljene. E da i Leove :heart:

Jako volim da gledam fotografije iz mladjih dana.Tu se vidjela neka sreca na licu.Sada se i manje fotografisem.Nije mi vise zanimljivo.A cuvam ih na cd-u u posljednjih osam godina.Jeste da je bez veze,ali ko bi opet kupovao albume.Mada dok ne osjetis nesto pod prstima nije to to.Paranormalna jesi bona Sarajcica?Tako mi zvucis!!!!!!!!!!!!

Ovo bas i nije romantično

Pa vas dve bez struje nebi mogli ni da pogledate slike

:)
 
Da li volite da ih razgledate ili tu zanimaciju čuvate za stare dane ?

Šta izaziva u vama to gledanje starih fotki ?


I najzad da li ih čuvate u kutijama ili hronološki u albumima i da li pišete ispod datume dešavanja i učesnike ?

I koji period života najradije volite da razgledate ?
p mogu dodvojim 10min u god dana sta fali
 
Da li volite da ih razgledate ili tu zanimaciju čuvate za stare dane ?

Šta izaziva u vama to gledanje starih fotki ?


I najzad da li ih čuvate u kutijama ili hronološki u albumima i da li pišete ispod datume dešavanja i učesnike ?

I koji period života najradije volite da razgledate ?

u kutijama,volim ponekad..meni su volje stare slike nego ove nove na kompu,i na slike gledam kao na neko putovanje u proslost:heart:
 
Eto ti ga sad..:lol:

eee zato ja kažem da sam mom kompu ugradila dušu...:lol:

Jeste,ne može se staviti slika u njedra nit pod jastuk, al niko od kompa bolje ne čuva 100000000 gb slika..:lol:
 
Ja i danas radim slike, ne mogu na kompu da gledam :)
držim u kutijama od cipela
i stalno smaram ljude da gledaju sa mnom

uglavnom stare porodične slike
poslednjih par godina mi se nešto ne slika, nisam dokumentovala :mrgreen:
 
U kompu. I uvek sebi govorim da cu izraditi i nikad to ne uradim.
Ne privlaci me gledanje starih slika. Nemam kad.
Kad slucajno naletim setim se... evociram uspomenu na minut i nastavim dalje...
Mnogo mi je bitniji ovaj momenat sada, nego onaj pre.
Jos uvek ne mogu da kazem "Eh kako mi je tad bilo lepo" jer mi je sad jos lepse...
a uspomene se nose u dusi... slika je samo asocijacija.
 

Back
Top