Zasto zene javno isticu

ne znam, neko vispreniji ce vec odgovoriti, samo da naglasim da je meni donji deo kicme erogena zona i imam problem da je istaknem garderobom.
leta sve hladnija, ne moze zena vise ni haljinu otvorenih ledja da nosi, a da se ne smrzne kao doope;
nije u redu.
 
Svako ljudsko bice voli paznju suprotnog pola, bilo i bice.
A i ruku na srce, mi muskarci volimo da vidimo zenske erogene zone, biologija je to i ne moze se protiv toga.

Sta znam i neki baja iz teretane sa plocicama ne istice on to sto je njemu toliko vrucina, nego voli da vidi kako ga zene snimaju i odmerevaju, voli paznju, isto tako i zene.
Naravno, u svemu treba imati ukusa i jedno je seksi izazivanje, a drugo je vulgarno i jeftino.
 
Svako ljudsko bice voli paznju suprotnog pola, bilo i bice.
A i ruku na srce, mi muskarci volimo da vidimo zenske erogene zone, biologija je to i ne moze se protiv toga.

Sta znam i neki baja iz teretane sa plocicama ne istice on to sto je njemu toliko vrucina, nego voli da vidi kako ga zene snimaju i odmerevaju, voli paznju, isto tako i zene.
Naravno, u svemu treba imati ukusa i jedno je seksi izazivanje, a drugo je vulgarno i jeftino.

Zasto to rade oni koji su u braku?

- - - - - - - - - -

...i ušesa spadaju valjda u erogenu zonu... zato molim marame na glave...:evil:

...šta marame... kompletan skafander molim...:evil:

...a ne da razmišljam na ulici s' obe glave...:evil:

Razumem kad neko izaziva svog partnera ali sve koji prolaze ulicom?
Posle se zale sto ih je neko uhvatio za sisu, dupe...
Ribo izazivas , kako ti nije jasno? I zasto to radis? da skrenes paznju na svoje erogene zone? zasto kad te muz ceka kuci a ti se na sva usta hvalis kako si verna supruga?
 
Razumem kad neko izaziva svog partnera ali sve koji prolaze ulicom?
Posle se zale sto ih je neko uhvatio za sisu, dupe...
Ribo izazivas , kako ti nije jasno? I zasto to radis? da skrenes paznju na svoje erogene zone? zasto kad te muz ceka kuci a ti se na sva usta hvalis kako si verna supruga?

...pa jeste...:(

...meni te erogene zone najviše smetaju u krcatom autobusu... samo me dodiruju... sav izmožden stignem kući...:evil:
 
Zasto to rade oni koji su u braku?

Zene imaju potrebu da se osecaju lepim, tj. privlacnim. Sad, ne isticu se zene bas samo zbog drugih, vole i one da se osete lepo i privlacno u svojoj kozi, zbog sebe, a ako ih neko snimi, to im jos vise imponuje.
Sad ako je u braku, i dalje zeli da izgleda lepo, zbog sebe, kada izadje iz kuce. Ne znaci to da ona potencira neku neveru i da zeli da provocira druge muskarce namerno, mada ima i takvih zena, vec zeli da se oseti lepo u svojoj kozi.

Normalno, to ne znaci da treba da se oblaci i ponasa kao starleta.

I ozenjenom muskarcu imponuje kada ga snimi neka cura, ne mora da znaci da on nju provocira, vec eto, "nije za bacanje, iako je u braku".
 
Zene imaju potrebu da se osecaju lepim, tj. privlacnim. Sad, ne isticu se zene bas samo zbog drugih, vole i one da se osete lepo i privlacno u svojoj kozi, zbog sebe, a ako ih neko snimi, to im jos vise imponuje.
Sad ako je u braku, i dalje zeli da izgleda lepo, zbog sebe, kada izadje iz kuce. Ne znaci to da ona potencira neku neveru i da zeli da provocira druge muskarce namerno, mada ima i takvih zena, vec zeli da se oseti lepo u svojoj kozi.

Normalno, to ne znaci da treba da se oblaci i ponasa kao starleta.

I ozenjenom muskarcu imponuje kada ga snimi neka cura, ne mora da znaci da on nju provocira, vec eto, "nije za bacanje, iako je u braku".

rajko, logicno je da svako zeli da izgleda lepo. To podrazumeva dostojanstvenost.
Ulicna provokacija je vec nesto drugo. Znas ko se najvise tako oblaci?
 
svoje erogene zone. Naci dupe, noge , grudi .Mini suknje , sorcevi,majce,sminka i sl. Sve je u fazonu da izaziva.

zasto to zene javno rade?Cak i one zauzete.
Kakvo je vase misljenje?


Ти не знаш ни шта су ерогене зоне. То о чему говориш су секундарне полне карактертистике,.
 
Ne brini, svakako nije tebi namenjeno.

Tu nastaju problemi ...Vatacine , silovanja...

Misim , sto ti to treba?Prodjes pored neko robijasa i?

- - - - - - - - - -

Moje je misljenje da je to veoma lepo i svidja mi se :)

Zasto? zasto je to veoma lepo? zasto ti se svidja?

I robijasima se svidja.

- - - - - - - - - -

Ти не знаш ни шта су ерогене зоне. То о чему говориш су секундарне полне карактертистике,.

Masas temu.
 

Back
Top