imati dvije zene .

zelim vise zena u braku ...

  • da

  • ne

  • svejedno mi je


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ako je 52 posto zena a 48 posto muskih to znaci da moramo biti dobri i uzet par komada .
pa to bi bilo stvarno odgovorno :lol:
..
jedino što onda nema biranja :lol:
..
mislim, ako već morate kako ti kažeš, a što se mora nije ni teško :zkez: :lol:
.
ja bih ipak razmislila pre nego što dam ovakvu izjavu, ali opet ako je čovek istinski humanista, mislim ko sam ja da osuđujem ili sugerišem drugačije :lol:
 
Poslednja izmena:
da li bi zeljeli da se to legalizira ?
bilo bi ekstra..:lol:

- - - - - - - - - -

:rotf:

pa kako to funkcioniše ? Kakav je nedeljni raspored Šugi...jel se nekad nedajbože desi da se posvađaju međusobno?
Jel znaju jedna za drugu uopšte?

Mislim..izvinjavam se ako previše pitam, ali baš me interesuje:mrgreen:
Udruze se, i traze dodatnog muza..
:lol:
 
Poslednja izmena:
:rotf:

pa kako to funkcioniše ? Kakav je nedeljni raspored Šugi...jel se nekad nedajbože desi da se posvađaju međusobno?
Jel znaju jedna za drugu uopšte?

Mislim..izvinjavam se ako previše pitam, ali baš me interesuje:mrgreen:

Nema rasporeda ,ja odredjujem kad i sa kojom cu da budem spram svojih zelja i poriva a one su tu da uvek budu spremne ko zapete puske.
Ja sam taj koji odlucuje o svemu a njihovo je da bespogovorno izvrsavaju ono sto im se naredi .
Znaju jedne za druge i to im daje onaj takmicarski duh.
Konkurencija je cudo.
 
Pa ne al kao nadam se da bi ako legalizuju to sa dve zene valjda dozvolili da dovedem jos jednog frajera kuci a?

Bar dva. Mi smo izdrzljivije

- - - - - - - - - -

ako je 52 posto zena a 48 posto muskih to znaci da moramo biti dobri i uzet par komada .

Pa mozemo i da se menjamo, sta je problem sad. A i pitanje je kolko je tu od tih 48 posto konkurentno sposobnih, jel
 
Dva samo i dosta... :lol: uvek sam bila skromna :malav:

:ortakinje:

Xella vidi Kize kaže da ćemo da se mi žene posvađamo oko tog jednog :lol:
..
da mu porušimo te zablude :lol:

- - - - - - - - - -

ma uvek jedna oce , da se trpa , i da bude veca miljenica , tako da nemaju sanse u manipulaciji... zenski paktovi :roll::hahaha:

E Kizo moj dok ti bitke biješ i iscrpljen dođeš kući....teško će tebi da ide to oko sexa :lol:
..
bez dobre organizacije ništa nema, inače ćeš dve žene da imaš na grbači i to bez ikakvog reda i redosleda kao na onoj mojoj temi :lol:
..
stići će te gnev ne jedne žene, nego dve! :deda2:
 

Back
Top