imati dvije zene .

zelim vise zena u braku ...

  • da

  • ne

  • svejedno mi je


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A on se mučenik već i od priče umorio :lol: Sad bi ona još i raspored, pa sve to da se spovede u delo, ma ne preteruj msm ne nadaj se badava :lol:

Stvarno gde je Kiza? :lol:
..
ja sam za...da lepo žena ima ispomoć i drugaricu sa kojom će moći da ima zajedničke teme i da podeli svu težinu ove današnje bračne zajednice :aha2:
..
samo oko rasporeda može da bude problema :lol:
..
ako ga ne napiše :lol:
 
pa sad...ne znam, ovo što se tiče drugara, samo ako ne napiše taj raspored :lol:
..
ali i nekako mi se sviđa da se sa drugom ženom udružim :zloca:
..
možemo očas da mu skuvamo neki dobar ručak...da legne u postelju, msm. ako treba :lol:

Ma kakav crni raspored nema ništa od toga :lol: viš da pobeže mukica :sad2:

A bilo bi fino imati jednu da kuva umesto mene :malav:
 
da li bi zeljeli da se to legalizira ?

Relano, to ti je jeftinije nego imati ženu i ljubavnicu, ili npr 2 devojke :lol:
To je korisno za stipse za debelim živcima.
Društvo nema koristi od toga, ako izumemo industriju alkohola & farmaceutsku mafiju :)

- - - - - - - - - -

Nema rasporeda ,ja odredjujem kad i sa kojom cu da budem spram svojih zelja i poriva a one su tu da uvek budu spremne ko zapete puske.
Ja sam taj koji odlucuje o svemu a njihovo je da bespogovorno izvrsavaju ono sto im se naredi .
Znaju jedne za druge i to im daje onaj takmicarski duh.
Konkurencija je cudo.
Prilično otresito za mormonski stav :lol:
 
vidiš ti kakva je oskudacija sa parama
neće ljudi da se žene i da i tu jednu da imaju koju im zakon dozvoljava
a ti bi dve
pa gde to ima? :lol:

Vidis, ne razumes ti bas najbolje a kao neki preduzetnik si...
Ako imas pravo na dve zene, onda ona prva ima manje monopolisticki polozaj, pa ce biti zene malo manje podivljale nego sto su danas...To znaci sa istim parama bi odjednom bilo mnogo vise muskaraca koji bi bili u situaciji da je dovoljno para za zenidbu...

Danas , sa toliko zelja, mnogi muskarci vide da nemaju dovoljno para da se zene....
Sa dve zene, mozes da imas i dve verenice...pa eto i taj plus...
A da ne pricam ovo o trosenju i zahtevima za novac od strane parazitskih zena (danas ih tako oblikovali mediji) u ime postovanja zenskog lika i dela...
To sto vam se cini da ce se obe udruziti, gresite...jos od pocetka sveta i veka, ma koliko su muskarci rivali jedno drugome, zene su vece rivalke medju sobom nego sto ce muskarci ikada biti.
Primer zenskih odeljenja u skolama je dovoljno ocigledan, ako bas nemate iskustva sa dve zene..

- - - - - - - - - -

Obavezno ignorisati ove metroseksualce sto cinicki pricaju o ovoj ideji...To sto su oni zenskasti u dusi, ne treba da pokoleba ostale u organizovanju i prikupljanju podrske da se jednom ovo pretvori u narodnu i skupstinsku vecinu...

- - - - - - - - - -

Zakonom treba ostaviti MOGUCNOST , a ne obavezu da se ozenis sa dve zene....
 
Vidis, ne razumes ti bas najbolje a kao neki preduzetnik si...
ma ja sam proleter :lol:
ali treba pružiti maksimalan konfor
mislim kome ćeš ako ne voljenoj (u ovom slučaju: voljenim :lol: ) ženi-ženama?

bilo bi zanimljivo sprovesti anketu među forumašicama da li bi one bile spremne
i u kojim uslovima da žive u takvoj zajednici gde bi muža delile sa drugom ženom :kez:
 
Poslednja izmena:
Vidis, ne razumes ti bas najbolje a kao neki preduzetnik si...
Ako imas pravo na dve zene, onda ona prva ima manje monopolisticki polozaj, pa ce biti zene malo manje podivljale nego sto su danas...To znaci sa istim parama bi odjednom bilo mnogo vise muskaraca koji bi bili u situaciji da je dovoljno para za zenidbu...

Danas , sa toliko zelja, mnogi muskarci vide da nemaju dovoljno para da se zene....
Sa dve zene, mozes da imas i dve verenice...pa eto i taj plus...
A da ne pricam ovo o trosenju i zahtevima za novac od strane parazitskih zena (danas ih tako oblikovali mediji) u ime postovanja zenskog lika i dela...
To sto vam se cini da ce se obe udruziti, gresite...jos od pocetka sveta i veka, ma koliko su muskarci rivali jedno drugome, zene su vece rivalke medju sobom nego sto ce muskarci ikada biti.
Primer zenskih odeljenja u skolama je dovoljno ocigledan, ako bas nemate iskustva sa dve zene..

- - - - - - - - - -

Obavezno ignorisati ove metroseksualce sto cinicki pricaju o ovoj ideji...To sto su oni zenskasti u dusi, ne treba da pokoleba ostale u organizovanju i prikupljanju podrske da se jednom ovo pretvori u narodnu i skupstinsku vecinu...

- - - - - - - - - -

Zakonom treba ostaviti MOGUCNOST , a ne obavezu da se ozenis sa dve zene....

I ja tako mislim...u suštini ne vidim nikakvu prepreku osim moralnu (društveno neprihvatljivu na ovom podneblju), ako se ide ka istopolnim zajednicama i njihovom slobodnom pravu da izaberu sebi partnera istog pola, što ne bi mogao neko da izabere da živi sa dve žene, nikoga sa tim svojim izborom ne ugrožava. Tako da po onoj "ko umije njemu dvije"...evo glasa za poligamiju :lol:
..
i naravno kao mogućnost obe vrste i poliginiju i poliandriju...pa ko voli nek izvoli :lol:

- - - - - - - - - -

ma ja sam proleter :lol:
ali treba pružiti maksimalan konfor
mislim kome ćeš ako ne voljenoj (u ovom slučaju: voljenim :lol: ) ženi-ženama?

bilo bi zanimljivo sprovesti anketu među forumašicama da li bi one bile spremne
i u kojim uslovima da žive u takvoj zajednici gde bi muža delile sa drugom ženom
:kez:

evo ja rekoh svoj stav.
..
a što se tiče uslova "dogovor kuću gradi" :lol:
..
izbor ne sme nikako biti nametnut, moramo se usaglasiti sa željama i afinitetima...kao što reče Xella, ona hoće neku što kuva, a ja bih neku koja će da usisava recimo :lol:
.
 
Zakonom treba ostaviti MOGUCNOST , a ne obavezu da se ozenis sa dve zene....

Ili dva muškarca :kafa:

Ili muškarcem i ženom :manikir: :lol:

I ja tako mislim...u suštini ne vidim nikakvu prepreku osim moralnu (društveno neprihvatljivu na ovom podneblju), ako se ide ka istopolnim zajednicama i njihovom slobodnom pravu da izaberu sebi partnera istog pola, što ne bi mogao neko da izabere da živi sa dve žene, nikoga sa tim svojim izborom ne ugrožava. Tako da po onoj "ko umije njemu dvije"...evo glasa za poligamiju :lol:
..
i naravno kao mogućnost obe vrste i poliginiju i poliandriju...pa ko voli nek izvoli :lol:

P` to.
 
I ja tako mislim...u suštini ne vidim nikakvu prepreku osim moralnu (društveno neprihvatljivu na ovom podneblju), ako se ide ka istopolnim zajednicama i njihovom slobodnom pravu da izaberu sebi partnera istog pola, što ne bi mogao neko da izabere da živi sa dve žene, nikoga sa tim svojim izborom ne ugrožava. Tako da po onoj "ko umije njemu dvije"...evo glasa za poligamiju :lol:
..
i naravno kao mogućnost obe vrste i poliginiju i poliandriju...pa ko voli nek izvoli :lol:

- - - - - - - - - -



evo ja rekoh svoj stav.
..
a što se tiče uslova "dogovor kuću gradi" :lol:
..
izbor ne sme nikako biti nametnut, moramo se usaglasiti sa željama i afinitetima...kao što reče Xella, ona hoće neku što kuva, a ja bih neku koja će da usisava recimo :lol:
.

Mislim da bi u tom slučaju bili puni kamioni, autobusi, vozovi i kombiji azilanata etničkih Srba koji bi tražili azil u zapadnoj Evropi.
A hodža bi zapomagao 5 puta dnevno.
I bilo bi sasvim normalno da svaki dan strepimo od bombaša samoubica.
 
Pa ja sam pre da se brak stavi kao protivzakonita radnja pre nego da razmisljas sa koliko osoba se osecas dobro. Mislim da potpises i opecatis i da se to stavi pod knjige, da ces biti veran i da ces svu moralnu odgovornost srece i ispunjenosti te osobe i u emotivnom i finansijskom i kakvom i takvom smislu staviti na svoja pleca. Ne izgleda li to malo na robstvo? Psiholoski nije zdravo u krajnjem slucaju. Argument odgajanje dece? Pa onda napravi nesto drugo sto ce da stiti interes deteta. Brak to nije.
 

Back
Top