trazi se ...

ravana

Domaćin
Poruka
4.537
sanjao sam da imam firmu za proizvodnju odjece i da mi je glavna dizajnerka cura iz bosanske posavine . mogu ju cak i donekle opisati ali mislim da ovdije nema bas puno cura kojima bi u detalje trebalo objasnjavati da u bosanskoj posavini nema mnogo dizajnerki . ova je zivjela tj preselila u hrvatsku . ( cini mi se rijeku ) . mislim da je bila muslimanka po porijeklu . da li slucajno poznajete nekog tko bi odgovarao tom opisu jer je bosanska posavina ipak u republici srpskoj . nije bitno da je afirmirana vec da li uopce postoji . kazem da je san bio prilicno detaljan pa mi se cini da je bila crvenokosa ili barem pofarbana u crveno . ima kakve pomoci u trazenju i gdje se uopce vidaju / nalaze ti modni dizajneri .
 
sanjao sam da imam firmu za proizvodnju odjece i da mi je glavna dizajnerka cura iz bosanske posavine . mogu ju cak i donekle opisati ali mislim da ovdije nema bas puno cura kojima bi u detalje trebalo objasnjavati da u bosanskoj posavini nema mnogo dizajnerki . ova je zivjela tj preselila u hrvatsku . ( cini mi se rijeku ) . mislim da je bila muslimanka po porijeklu . da li slucajno poznajete nekog tko bi odgovarao tom opisu jer je bosanska posavina ipak u republici srpskoj . nije bitno da je afirmirana vec da li uopce postoji . kazem da je san bio prilicno detaljan pa mi se cini da je bila crvenokosa ili barem pofarbana u crveno . ima kakve pomoci u trazenju i gdje se uopce vidaju / nalaze ti modni dizajneri .

I ja sam sanjao astronauta pa nisam otiso na Mesec..............
 
A što ne okačiš njenu sliku u parkiću ko svaki kučkar?
Šta znam... nestala noćas, pod teškom terapijom (kako li pobeže pod takvom terapijom)
Nalazaču nagrada i ostale standardne budalaštine

Znaš nekima su se kučke vratile iako su bili udaljeni stotinama kilometara
Idi na ljubimce pa pitaj...
 
Ja sam video jednu dizajnerku u Sanskom mostu.Ima crvenu kosu.Visine oko 175 cm.sa velikim grudima i velikom zadnjicom.Bas onako kako ti opisujes u svom snu.Gradjena je da radja decu,a bogami izgleda da je i dobra dojilja.Ona radi u Sanskom mostu,u glavnoj ulici,ima dizajnersku firmu.Neznam broj kuce,ali nije je tesko naci,jer u izlogu ima dve modne lutke,u prirodnoj velicini,tako da je tu radnju lako naci.
 

Back
Top