МУП: немамо гориво, немамо ауто да јуримо лопове

Nek se dogovore sa saobracajcima, da ovi ne pisu kazne nego ima crevce sa buckalicom na vrhu pa zaustavi vozaca i umesto 10e u dzep ko do sada, ponudi vozacu da da donaciju za elitne snage protiv kriminala...manje vozaca bi se bunilo i osecalo ruzno posle toga...

- - - - - - - - - -

Od jednog gorivo, od drugog tocak....gume, akumulator....mislim da ce svi poceti da malo vise pune rezervoar, sto podize bezbednost u saobracaju , jer pun rezervoar goriva teze se pali i eksplodira nego poluprazan...
 
Како је могуће да за тако нешто нема новаца а за обезбеђивање милионских износа нпр. геј параде има новаца!?



Шта ви мислите?

Mislim da će za desetak godina država prodavati domaće stanovništvo u belo roblje, jer im tako traže gazde iz inostranstva.
Boli državu pedu za 40 jaganjaca. Neće jaganjci da nas vode u EU.
 
znaci nema goriva da se jure lopovi, pa zato saobracajci coskare i od postenog sveta naplacuje kazne po svaku cenu
hebo takav sistem i drzavu koja je tu da kaznjava one koji drzavi placaju porez, a nije tu da kaznjava one koji drzavu ostecuju
pre neko vece meni u firmu bane inspektor
gleda me bezobrazno oozgo do dole i skida pogledom
to nisam duzna da trpim, pa da si ti inspektor do kraja zivota
izvolite?
jel znate ko sam ja
ne znam, to sto u gym ulazite u odelu i sa tasnom meni ne znaci nista
ja sam inspektor taj i taj
izvolite
imam prijavu protiv vas
sta ja sada treba da uradim?
on se bezobrazno smeska - pa da mi pokazete sve sto treba
pretpostavljam da je to dokumentacija - i vadim registrator..sta vam treba? resenje iz apr-a?
da, bice dovoljno za pocetak
a vi niste xxxxx gym?
nismo. mi smo zzzz gym pise iznad ulaza
onda mi se pozali da xxxx ne moze da nadje jer je u nekoj privatnoj kuci, a on ne zeli da ulazi u dvoriste privatne kuce
pa ste dosli onda mene da maltretirate
pa nekog moram, prijavite vi nekog drugog pa necu vas
ja treba da spijuniram da bi ste vi imali posla?
da, tako sistem funkcionise
:eek:
ebalo vas takvo radno mesto
 
Како је могуће да за тако нешто нема новаца а за обезбеђивање милионских износа нпр. геј параде има новаца!?



Шта ви мислите?

Hm..
Šta reći?
Koju posluku porati?

Za gej paradu ne treba para koliko za policiju plus postojala volja.
Sad zašto nema volje u policiji to treba videti medju zaposlenima
 
Nadam se da ovi seljani imaju neke lovačke puške kad već nemamo slobodan pristup oružju.

i u Beogradu su seljani
Nemoguće je da posle dva razarajuća rata od 36.000 stanovnika množiš na 2.000.000
(od čega 500.000 izbeglice, a 1.464.000 odbeglice i pridošlice za lakši život roba nego na svom gazdinstvu)
 
Како је могуће да за тако нешто нема новаца а за обезбеђивање милионских износа нпр. геј параде има новаца!?



Шта ви мислите?
verovatno policija u spregi sa ovima,ili h bole kuki dok jedu krofne..
msm ne moze stado ovaca tek tako da prodje nevidjeno....
 
verovatno policija u spregi sa ovima,ili h bole kuki dok jedu krofne..
msm ne moze stado ovaca tek tako da prodje nevidjeno....
јес и мени је то сумњиво.. моје је мишљење да свака локална полиција зна све сеоске кокошаре, лопове. е сад зашто их не приводи то је већ друга тема за размишљање.. мислим полиција реши многе компликованије случајеве а да не може учесталу крађу оваца :roll: .. људи од тога живе, прехрањују породицу. туга
 
Poslednja izmena:
Ако неће да јуре онда ће народ пушке у своје руке да се одбрани ако што раде у САД. Убијеш лопова и готова ствар.
Ево пример из САД.. провалник је покушавао да упадне у кућу, а мајка у страху да заштити бебу и себе, позвала је
полицију и питала за савет шта да ради ако провалници упадну у кућу. Диспечер полиције је рекао: учините све што
је у вашој моћи да заштитие бебу и себе,чак и да пуцате.. Провалник, провалници упали а она бам-бам.. оде лопов
у вечна ловишта.
У Србији лопова у дворишту или кући мораш да угостиш ратлуком и слатким, да те не би тужио ако га мало опајдариш..

 
Poslednja izmena:
Не само за физичку већ и душевну бол . :lol:

oluci.jpg
 
Ако неће да јуре онда ће народ пушке у своје руке да се одбрани ако што раде у САД. Убијеш лопова и готова ствар.
Ево пример из САД.. провалник је покушавао да упадне у кућу, а мајка у страху да заштити бебу и себе, позвала је
полицију и питала за савет шта да ради ако провалници упадну у кућу. Диспечер полиције је рекао: учините све што
је у вашој моћи да заштитие бебу и себе,чак и да пуцате.. Провалник, провалници упали а она бам-бам.. оде лопов
у вечна ловишта.
У Србији лопова у дворишту или кући мораш да угостиш ратлуком и слатким, да те не би тужио ако га мало опајдариш..


To je zato što su obijači najčešće pajtaši od pandura
Za ovo isto kada bi se desilo našoj ženi prvo bi morala da popuni telefonski upitnik po sistemu "zabole nas baš što vam provalnik sa pištoljem"
Kažem - sve je to ušemljeno, došlo iz raznih vukojebina pa sa utalili ne brineš ništa
E ovde već nećemo da budemo Amerika ali za sva ostala sranja e to ćemo kao razvijen svet...
A čega se plaše da mi je znati?

Evo ja bih sledeći meč Partizan - Crvena Zvezda najavio ovako:
"Prekosutra je večiti derbi večitih rivala. Ono što će ovaj meč činiti drugačijim od dosadašnjih je što uopšte neće biti policije na stadionu. Dragi ljubitelji fudbala izvolite."
Znaš ko bi došao?
Samo fudbaleri i sudija sa pomoćnim kolegama...
Ajd se kladimo...
 

Back
Top